turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.
OCTAGONOCTAGON2

Multisat24BetaSat

Sponsor Araniyor2Sponsor Araniyor1

54. sayfa - 54 sayfa var BirinciBirinci ... 4445051525354
539 sonuçtan 531 ile 539 arası
  1. #531
    Banned eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.425
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    782 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    2 ŞUBAT CUMARTESİ


    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    11:00 | U17 Gelişim Ligi | Galatasaray - A.Alanyaspor | GS TV
    11:50 | Avustralya A Ligi | Adelaide United - Brisbane Roar | My FootbALL Youtube

    13:00 | U19 Elit Akademi Ligi | Galatasaray - A.Alanyaspor | GS TV

    13:00 | U19 Elit Akademi Ligi | Beşiktaş - Antalyaspor | BJK TV

    13:30 | Spor Toto Süper Lig | Y.Malatyaspor - Kayserispor | Bein Sports 2

    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Boluspor | Bein Max 1

    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - K.Karabükspor | Bein Max 2

    13:30 | TFF 2. Lig | Sancaktepe - Samsunspor | Haberaks TV

    14:00 | Avustralya A Ligi | Perth Glory - Wellington Phoenix | My FootbALL Youtube / Arena Sport 1

    15:00 | İspanya La Liga | Levante - Getafe | Bein Sports 3 / SK 4

    15:30 | Azerbaycan Premier Ligi Zira - Sabah Bakü CBC Sport

    15:30 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Newcastle | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh / KTRK Sport / SK 1 / Match Futbol 1

    16:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Ankaragücü | Bein Sports 1 / SK HD

    16:00 | Spor Toto Süper Lig | Kasımpaşa - Sivasspor | Bein Sports 2

    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Eskişehirspor - Gençlerbirliği | Bein Max 1

    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Adana Demirspor - Gazişehir FK | Bein Max 2

    17:00 | İtalya Serie A | Empoli - Chievo | Arena Sport 4 / Futbol 1 ukr.

    17:30 | Almanya Bundesliga | Leverkusen - Bayern Münih | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / IRIB Varzesh / Match Futbol 2

    17:30 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - B.Dortmund | S Sport Plus / Turkcell TV Plus / Türkmenistan Sport

    18:00 | Azerbaycan Premier Ligi Keşla - Sebail CBC Sport

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Huddersfield | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport HD / KTRK Sport / Futbol 2 ukr / Match Futbol 1

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Everton - Wolves | Bein Sports 3

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Fulham | Bein Sports 4 / SK 1

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Watford | Bein Max 2

    18:15 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Athletic Bilbao | Bein Max 1 / Match Futbol 3

    19:00 | Spor Toto Süper Lig | A.Alanyaspor - Galatasaray | Bein Sports 1 / SK 3 / beIN Sports MAX 8 Fra

    20:00 | İtalya Serie A | Napoli - Sampdoria | Bein Sports 3 / KTRK Sport / Arena Sport 2 / Futbol 1 ukr. / Match Futbol 2 FreeSports UK

    20:30 | İspanya La Liga | Barcelona - Valencia | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport HD / Match TV / Turkmenistan Sport / IRIB Varzesh / SK 1

    20:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - B.M.Gladbach | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Match Futbol 3

    20:30 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - Bournemouth | S Sport / S Sport Plus / SK 3 / Match Futbol 3

    21:45 | Hollanda Eredivisie | Ajax - VVV Venlo | Ülke TV / SK 2 / espn2

    22:30 Belçika Pro League | Waasland Beveren - Genk | S Sport+

    22:30 | İtalya Serie A | Juventus - Parma | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport HD / KTRK Sport / Türkmenistan Sport // IRIB TV3 / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 2 / Futbol 1 ukr. / FreeSports UK

    22:45 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Sevilla | Bein Sports 3 / Idman TV / SK 3 / Match Futbol 3

    23:00 | Fransa Ligue 1 | Reims - Marsilya | Bein Sports 4 / Arena Sport 4 / TV5 Monde / C8

    BASKETBOL
    13:00 | Basketbol Süper Ligi | İstanbul BB - Tofaş | Tivibu Spor / SK 1

    14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe - Kırçiçeği Bodrum | FB TV

    15:15 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor 2 / SK 3

    17:30 | Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Bahçeşehir Klj | Tivibu Spor / SK 3

    18:00 | Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi | Burhaniye Bld. - Fenerbahçe Gelişim | Ege Türk TV

    01:00 | NBA | Detroit Pistons - LA Clippers | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport

    03:00 | NBA | Washington Wizards - Milwaukee Bucks | NBA TV

    04:30 | NBA | GS Warriors - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus

    06:00 | NBA | Sacramento Kings - Philadelphia 76ers | NBA TV

    VOLEYBOL
    14:00 | TVF Efeler Ligi | İstanbul BB - Galatasaray | TRT Spor

    16:00 | TVF Efeler Ligi | Arkas - Fenerbahçe | Voleybol TV

    UFC Dövüş Serisi
    04.00 R.Assuncao - M.Moraes S Sport+ / CBC Sport
    AlıntıAlıntı

  2. #532
    Banned eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.425
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    782 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    3 ŞUBAT PAZAR


    TV DE BUGÜN FUTBOL BASKETBOL VELEYBOL ESPOR
    FUTBOL
    12:00 | U21 Süper Ligi | Antalyaspor - Beşiktaş | BJK TV
    13:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Qabala - Sumqayıt | CBC Sport

    13:00 | TFF 2. Lig | Sivas Bld. - Şanlıurfaspor | TRT Kürdi

    13:00 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Keçiörengücü | Çay TV Rize

    13:00 | TFF 3. Lig | Osmaniyespor - Çatalcaspor | ORT Haber Osmaniye

    13:30 | Spor Toto Süper Lig | BB Erzurumspor - Ç.Rizespor | Bein Sports 1

    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Denizlispor | Bein Max 1

    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Elazığspor - Giresunspor | Bein Max 2

    13:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Bodrumspor | Kanal 16 Bursa

    14:00 | İspanya La Liga | Villarreal - Espanyol | Bein Sports 2 / Match Futbol 3 / SK 2

    14:15 | Hollanda Eredivisie | Excelsior - Feyenoord | Ülke TV / FreeSports UK / espn2

    14:30 | İtalya Serie A | Spal - Torino | KTRK Sport / Arena Sport 1/ Match Futbol 1

    15:30 | iskocya Premier Lig | St. Johnstone - Celtic | Arena Sport 5

    16:00 | Spor Toto Süper Lig | Akhisarspor - [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir | Bein Sports 1

    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Afjet Afyonspor - Adanaspor | Bein Max 1

    16:30 | Hollanda Eredivisie | PSV - Fortuna Sittard | Ülke TV / SK 5 / FreeSports UK

    16:30 | Belçika Pro League | Club Brugge - Gent | S Sport Plus / Arena Sport 4

    17:00 | İtalya Serie A | Udinese - Fiorentina | Bein Sports 3 / Arena Sport 3 / Match Futbol 1

    17:00 | İtalya Serie A | Frosinone - Lazio | Bein Sports 2

    17:00 | Fransa Ligue 1 | Nimes - Montpellier | Bein Sports 4 / Arena Sport 2

    17:05 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Manchester Utd. | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Match Futbol 1 / SK 1

    17:30 | Almanya Bundesliga | Augsburg - Mainz | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga

    17:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Karabağ - Neftçi Bakü | CBC Sport

    18:15 | İspanya La Liga | Real Betis - Atletico Madrid | Bein Sports 2 / Match Futbol 3 / Turkmenistan Sport / SK 4 / Setanta Sport / espn2

    19:00 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Beşiktaş | Bein Sports 1 SK 3 / Digi Sport 3 (hun) / Sport 1 isr. / Sport TV4 (Portugal) / Tring Sport 2 HD / beIN Sports MAX7 (Fra)

    19:00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Strasbourg | Bein Sports 4 / Arena Sport 4

    19:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Arsenal | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV / KTRK Sport / SK 1

    20:00 | İtalya Serie A | Inter - Bologna | Bein Sports 3 / CBC Sport / Arena Sport 2 / Match Futbol 1

    20:00 | Almanya Bundesliga | Stuttgart - Freiburg | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Match Futbol 1

    20:00 | Belçika Pro League | Standard Liege - Anderlecht | S Sport Plus / Arena Sport 3

    20:00 | Portekiz Liga NOS | Sporting Lisbon - Benfica | S Sport Plus / SK 2 / FreeSports UK / Sport 1 ukr.

    20:30 | İspanya La Liga | Eibar - Girona | Bein Sports 2 / Turkmenistan Sport / SK 4

    22:30 | İtalya Serie A | Roma - Milan | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV / KTRK Sport / Arena Sport 2 / Match Futbol 1 / Turkmenistan Sport

    22:45 | İspanya La Liga | Real Madrid - Alaves | Idman TV / Bein Sports 3 / Match Futbol 3 / SK 2

    23:00 | Fransa Ligue 1 | Lyon - PSG | Bein Sports 1 / Arena Sport 1 / Match Futbol 1

    23:00 | Portekiz Liga NOS | V.Setubal - Porto | SK 3 / FreeSports UK / Sport 1 ukr. / RTP Int. / SİC Int.

    23:10 | Arjantin Primera | Boca Juniors - Godoy Cruz | Arena Sport 3

    01:20 | Arjantin Primera | Rasing - Huracan | Arena Sport 2

    BASKETBOL


    13:00 | Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe Beko - Türk Telekom | Tivibu Spor 2 / SK 1

    14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş - Hatay BB | Tivibu Spor

    14:30 | İspanya Basketbol Ligi | Morabanc Andorra - Real Madrid | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 4

    15:15 | Basketbol Süper Ligi | Banvit - Gaziantep Basket | Tivibu Spor 2 / SK HD

    16:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Çukurova Basket - Galatasaray | Tivibu Spor

    17:00 | Basketbol Gençler Ligi | Beşiktaş - Anadolu Efes | TBF TV Youtube

    17:30 | Basketbol Süper Ligi | Sakarya BB - Büyükçekmece | Tivibu Spor 2

    21:00 | NBA | New York Knicks - Memphis Grizzlies | NBA TV

    21:00 | İspanya Basketbol Ligi | Baskonia - Unicaja Malaga | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 2

    22:00 | NBA | Boston Celtics - OKC Thunder | S Sport / S Sport Plus

    VOLEYBOL


    14:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe Opet - THY | TRT Spor / Arena Sport 3

    15:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Aydın BB - Galatasaray HDIS | Yayın Belli Diyil

    16:00 | TVF Efeler Ligi | Halkbank - Beşiktaş | Voleybol TV

    17:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Nilüfer Bld. - Vakıfbank | Voleybol TV

    ESPOR


    13:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Bursaspor ES - Team Aurora | LoLespor youtibe

    14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Beşiktaş ES - Super Massive | LoLespor youtibe

    17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Galatasaray ES - 1907 Fenerbahçe | LoLespor youtibe
    AlıntıAlıntı

  3. #533
    Banned eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.425
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    782 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    4 ŞUBAT PAZARTESİ



    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    19:00 | Spor Toto 1. Lig | Altay - İstanbulspor | Bein Max 1
    20:00 | Hazırlık Maçı | Zenit - Dudelange | Match TV / Match Premier
    20:00 | Spor Toto Süper Lig | Bursaspor - Konyaspor | Bein Sports 1
    21:00 | İtalya Serie A | Frosinone - Lazio | Arena Sport 3 / Setanta Sports / Match Futbol 2
    22:45 | Fransa Ligue 1 | Lens - Beziers | Bein Max 1 / Arena Sport 2
    23:00 | İtalya Serie A | Cagliari - Atalanta | Bein Sports 4
    / Arena Sport 1 / Setanta Sports+ / Match Futbol 2
    23:00 | İngiltere Premier Lig | West Ham - Liverpool | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 1 / SK 1
    23:00 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Leganes | Bein Sports 2 / CBC Sport / Setanta Sports / SK 2
    23:00 | İspanya La Liga 2 | Las Palmas - Real Zaragoza | La Liga 123 Youtube
    BASKETBOL
    20:00 | Basketbol Süper Ligi | Darüşşafaka - Anadolu Efes | Tivibu Spor 2 / SK 1
    05:00 | NBA | Phoenix Suns - Houston Rockets | S Sport / S Sport Plus
    06:00 | NBA | Sacramento Kings - SA Spurs | NBA TV
    AlıntıAlıntı

  4. #534
    Banned eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.425
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    782 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    5 ŞUBAT SALI



    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    17:00 | Hazırlık Maçı | Spartak Moskva - Maribor | Match TV / Match Premier / Arena Sport 5
    20:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Trabzonspor - Ümraniyespor | a2 TV / SK 1

    20:30 | Almanya Kupası | Heidenheim - Bayer 04 | Varzish Sport HD / Arena Sport 2 / Match Futbol 2 / Match Planeta

    20:30 | Fransa Kupası | Nantes - Toulouse | SK HD

    21:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Bordeaux | beIN Connect / Türkmenistan Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 3

    22:45 | Almanya Kupası | Borussia Dortmund - Werder Bremen | Varzish Sport HD / İRİB Varzesh / Arena Sport 1 / Match Futbol 3 / Match Planeta / ARD Das Erste

    22:55 | Ingiltere FA Cup | Newport County - Middlesbrough | SK 3 / Match Futbol 1

    23:00 | Fransa Kupası | Bastia - Caen | SK 4

    00:10 | Libertadores CUP | Danubio - Atletico Mineiro | Match Futbol 2

    02:30 | Libertadores CUP | Union La Calera - Chapecoense | Arena Sport 2

    BASKETBOL
    22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Murcia - Banvit | Tivibu Spor

    03:00 | NBA | Charlotte Hornets - LA Clippers | NBA TV

    03:00 | NBA | Indiana Pacers - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus

    VOLEYBOL
    17:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi Eczacıbaşı - HPK Hameelina Smart Spor / Smart Spor HD

    19:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi Dinamo Kazan - Uralochka Match TV / SK 3
    AlıntıAlıntı

  5. #535
    Banned eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.425
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    782 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    6 ŞUBAT ÇARŞAMBA


    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    15:00 | İran Pro League | Traktor Tabriz - Neft Ahvaz | İRİB Sahand
    16:35 | Alkaas U17 Futbol Turnuvası | Raja Club - Glasgow Rangers | Al Kaas Turnuvası Web TV

    18:30 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Y.Malatyaspor - Göztepe | a2 TV / SK 2 / MAX Sport 3 HD Bulgaria

    18:45 | Alkaas U17 Futbol Turnuvası | Roma - PSG | Al Kaas Turnuvası Web TV

    19:00 | Hazırlık Maçı | CSKA Moskova - Odds BK |
    PFC CSKA Moscow youtibe

    20:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Galatasaray - Hatayspor | a2 TV / SK 2 / MAX Sport 3 HD Bulgaria

    20:30 | Almanya Kupası | Leipzig - Wolfsburg | Varzish Sport / Arena Sport 2 / Match Futbol 3 / Match Planeta

    20:30 | Fransa Kupası | Villefranche - PSG | Bein Sports 2 / SK HD

    22:45 | Almanya Kupası | Hertha Berlin - Bayern Münih | IRIB Varzesh /Arena Sport 3 / ARD Das Erste | HD / Match Futbol 3 / Match Planeta

    22:45 | Almanya Kupası | Schalke 04 - Fortuna Dusseldorf | Arena Sport 4

    22:45 | İngiltere Premier Lig | Everton - Manchester City | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / SK 1 / Match Futbol 1

    22:45 | İskocya Premiership | Aberdeen - Rangers | / Türkmenistan Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 5 / Setanta Sport

    23:00 | İspanya Kral Kupası | Barcelona - Real Madrid | Varzish Sport / IRIB TV3 / Match TV / Arena Sport 1 / GOL (Espana) / TVE LA 1 / HD

    23:05 | Fransa Kupası | Rennes - Lille | Bein Max 1 / SK 3 / France 3 / HD

    23:05 | Ingiltere FA Cup | West Bromwich Albion - Brighton & Hove Albion | SK HD

    23:45 | Taça de Portugal | Benfica - Sporting Lizbon | RTR Internatioal

    BASKETBOL
    20:00 | Eurocup | Lietuvos Rytas - Monaco | Tivibu Spor 2 / SK 1

    20:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Petrol Olimpija - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor

    20:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Oostende - Strasbourg | FIBA ŞL Youtube / Arena Sport 4

    21:00 | FIBA Europe Cup | Sigal Prishtina - Pınar Karşıyaka | FIBA TV youtibe

    22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | AEK - Antwerp Giants | FIBA ŞL Youtube

    03:30 | NBA | Brooklyn Nets - Denver Nuggets | NBA TV

    03:30 | NCAA | Providence - Georgetown | FOX Sports HD

    04:00 | NBA | Milwaukee Bucks - Washington Wizards | S Sport / S Sport Plus

    VOLEYBOL
    18:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Vakıfbank - Plovdiv | Spor Smart / Smart Spor HD / SK 1

    18:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Dinamo M. - KSM | Match TV

    19:00 | CEV Cup Kadınlar | Galatasaray HDIS - Alba Blaj | GS TV

    20:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Chemik Police - Fenerbahçe | Spor Smart / Smart Spor HD

    BUZ HOKEYİ
    19:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Narmanspor - Zeytinburnu Bld. | Buz Hokeyi TV (tbhforgtr youtibe)
    AlıntıAlıntı

  6. #536
    Banned eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.425
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    782 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    7 ŞUBAT PERŞEMBE


    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    11:50 | Avustralya A Ligi | Newcastle Jets - Wellington Phoenix | My FootbALL Youtube
    14:00 | Hazırlık Maçı | CSKA Moskova - Sogndal | CSKA Moskova Youtube / Match Tv / Match Premier

    16:35 | Alkaas U17 Futbol Turnuvası | Altınordu - Etoile Sahel | Al Kaas Turnuvası Web TV

    18:45 | Alkaas U17 Futbol Turnuvası | Real Madrid - Suwon | Al Kaas Turnuvası Web TV

    20:30 | Ziraat Türkiye Kupası | Akhisarspor - Kasımpaşa | a2 TV / SK HD / MAX Sport 4 HD Bulgaria

    22:30 | İtalya Serie A | Lazio - Empoli | Bein Sports 1 / CBC Sport / Türkmenistan Sport / KTRK Sport / Arena Sport 1 / Futbol 2 ukr. / Setanta Sports / Match Futbol 2

    23:00 | İspanya Kral Kupası | Real Betis - Valencia | Varzish Sport / Arena Sport 3 / TVE LA 1 / HD / GOL (espana) / Match Futbol 3

    23:00 | Fransa Kupası | Guingamp - Lyon | Bein Sports 2 / SK 2

    BASKETBOL
    18:00 | Euroleague Kadınlar | Hatay BB - Fenerbahçe | FIBA TV youtibe

    20:30 | THY Euroleague | Anadolu Efes - Gran Canaria | Bein Sports 3 / SK 2

    21:00 | THY Euroleague | Buducnost - Khimki Moskova | Bein Sports Max 1 / SK 1 / Match Nas Sport

    22:05 | THY Euroleague | Maccabi Fox - Olympiakos | Bein Sports 4 / SK 3

    23:00 | THY Euroleague | Barcelona Lassa - Zalgiris Kaunas | Bein Sports 3 / SK 1

    03:00 | NBA All-Star | Draft Show | S Sport / S Sport Plus

    04:00 | NBA | Boston Celtics - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus

    04:00 | NBA | OKC Thunder - Memphis Grizzlies | NBA TV

    HENTBOL
    22:45 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Nantes - PSG | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 2

    BUZ HOKEYİ
    03:00 | NHL | Washington Capitals - Colorado Avalanche | FOX Sports HD / Varzish Sport

    ESPOR
    17:00 | LOL Akademi Ligi | Beşiktaş ES - HWA Gaming. LoLespor youtibe

    18:00 | LOL Akademi Ligi | 1907 Fenerbahçe - Dark Passage | LoLespor youtibe

    19:00 | LOL Akademi Ligi | Team Aurora - Galatasaray ES | LoLespor youtibe

    20:00 | LOL Akademi Ligi | Galakticos - Royal Youth | LoLespor youtibe

    21:00 | LOL Akademi Ligi | Super Massive - Bursaspor ES | LoLespor youtibe
    AlıntıAlıntı

  7. #537
    Banned eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.425
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    782 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    8 ŞUBAT CUMA

    TV DE BUGÜN SPOR




    FUTBOL
    11:50 | Avustralya A Ligi | Brisbane Roar - Sydney FC | My FootbALL Youtube / Arena Sport 2

    16:35 | Alkaas U17 Futbol Turnuvası | Aspire Academy - Glasgow Rangers | Al Kaas Turnuvası Web TV

    18:00 | Hazırlık Maçı | Sarpsborg 08 - Zenit | Zenit FC Youtube

    18:45 | Alkaas U17 Futbol Turnuvası | Kashiwa Reysol - Roma | Al Kaas Turnuvası Web TV

    20:30 | Hirvatistan Ligi | Rudes - 0sijek | Arena Sport 3

    20:30 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Fenerbahçe | Bein Sports 1 / SK HD

    22:00 | Fransa Ligue 1 | Grenoble - Lorient | beIN Connect

    22:30 | Almanya Bundesliga | Mainz - Leverkusen | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 3

    22:30 | İtalya Serie A | Chievo - Roma | Bein Sports 2 / CBC Sport / KTRK Sport / Arena Sport 1 / Match Futbol 2

    22:30 | Belçika Pro League | Genk - Standard Liege | S Sport Plus / Arena Sport 5

    22:45 | Fransa Ligue 1 | JDA Dijon - Marsilya | beIN Connect / Arena Sport 3 / Match Futbol 1

    22:45 | İngiltere Championship | Aston Villa - Sheffield Utd | beIN Connect

    23:00 | İspanya La Liga | Valladolid - Villarreal | Bein Max 2 / SK 4

    23:00 | İspanya La Liga 2 | Sporting Gijon - Osasuna | La Liga 123 Youtube

    23:30 | Portegiz NOS Liga | Moreirense - Porto | SK HD

    BASKETBOL
    18:00 | Basketbol 2. Ligi | Merkezefendi Bld. - Bornova Bld. | Kanal 58

    20:00 | THY Euroleague | CSKA Moskova - Real Madrid | Bein Sports 4 / Match TV / Match Iqra / SK 1

    20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Panathinaikos | Bein Sports 3 / SK 3

    22:30 | THY Euroleague | Baskonia - Bayern Münih | Bein Sports Max 1 / SK 1

    22:45 | THY Euroleague | Olimpia Milano - Darüşşafaka | beIN Sports Haber / Bein Sports 3 / SK 3

    03:00 | NBA | Philadelphia 76ers - Denver Nuggets | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport

    04:30 | NBA | Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks | NBA TV

    VOLEYBOL
    18:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe - Tokat Plevne | FB TV
    AlıntıAlıntı

  8. #538
    Banned eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.425
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    782 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    9 ŞUBAT CUMARTESİ


    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    11:00 | U17 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Kayserispor | FB TV
    11:50 | Avustralya A Ligi | Melbourne City - Adelaide United | My FootbALL Youtube / Arena Sport 2

    13:00 | U19 Elit Akademi Ligi | Fenerbahçe - Kayserispor | FB TV

    13:30 | Spor Toto 1. Lig | K.Karabükspor - Eskişehirspor | Bein Max 1

    14:00 | U21 Süper Ligi | Beşiktaş - Bursaspor | BJK TV

    15:00 | İspanya La Liga | Getafe - Celta Vigo | Bein Sports 3 / Türkmenistan Sport / SK 4 / Setanta Sports

    15:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabah - Gabala | CBC Sport

    15:30 | İngiltere Premier Lig | Fulham - Manchester Utd. | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / KTRK Sport / Match TV / Match Futbol 1 / SK 1 / Betfred TV / Futbol 1 Ukr

    16:00 | Spor Toto Süper Lig | [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]şakşehir - BB Erzurumspor | Bein Sports 1 / SK5 / Sport 2 isr. / Look Sport / Digi Sport 1 / Sport TV3 (Portugal)

    16:00 | Spor Toto Süper Lig | Ç.Rizespor - Antalyaspor | Bein Sports 2

    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Gençlerbirliği - Osmanlıspor | Bein Max 1

    16:00 | Spor Toto 1. Lig | Adanaspor - Altay | Bein Max 2

    16:35 | Alkaas U17 Futbol Turnuvası | Bayern Münih - Altınordu | Al Kaas Turnuvası Web TV

    17:30 | Almanya Bundesliga | B.Dortmund - Hoffenheim | S Sport Plus / Match Futbol 2 / Setanta Sports+ / Eleven Sports 2

    17:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Hertha Berlin | S Sport Plus

    17:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Sumqayit - Qarabag | CBC Sport

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - West Ham | beIN Max 2 / SK 5

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Huddersfield - Arsenal | Bein Sports 4 / SK 4 / H2

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Bournemouth | S Sport / S Sport Plus / İRİB Varzesh / KTRK Sport / Match Futbol 1 / SK 2 / Kwese Sports / Futbol 2 Ukr

    18:00 | İngiltere Premier Lig | Watford - Everton | Bein Max 1 / SK 6

    18:15 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Real Madrid | Idman TV / Bein Sports 3 / Varzish Sport / IRIB Varzesh / İRİB TV 3 / Türkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 1 /Setanta Sports / Eleven Sports 1

    18:45 | Alkaas U17 Futbol Turnuvası | Suwon - Spartak Moskova | Al Kaas Turnuvası Web TV

    19:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Bursaspor | Bein Sports 1 / Digi Sport 3(Hun) / Look Sport (Rom) / Tring Sport 1 HD / beIN MAX10 (Fra)

    19:00 | Fransa Ligue 1 | PSG - Bordeaux | Bein Sports 2 / Arena Sport 1 / TV 5 Monde

    20:00 | İtalya Serie A | Fiorentina - Napoli | Bein Sports 4 / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / KTRK Sport / Eleven Sports 2

    20:30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Schalke 04 | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 3 / Eleven Sports 1

    20:30 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Burnley | S Sport / S Sport Plus / Match Futbol 1 / SK 2 / Futbol 2 Ukr

    20:30 | İspanya La Liga | Espanyol - Rayo Vallecano | Bein Sports 3 / Eleven Sports

    20:30 | Hollanda Eredivisie | Heracles - Ajax | Ülke TV / SK6

    20:30 | İngiltere Championship | Stoke - WBA | Bein Max 1 / SK 1

    22:30 | İtalya Serie A | Parma - Inter | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / KTRK Sport

    22:45 | İspanya La Liga | Girona - Huesca | Bein Sports 3 / Idman TV / SK 1

    22:45 | Hollanda Eredivisie | Feyenoord - De Graafschap | Ülke TV

    BASKETBOL
    14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Mersin BB - Beşiktaş | Tivibu Spor

    15:15 | Basketbol Süper Ligi | Gaziantep Basket - Sakarya BB | Tivibu Spor 2 / SK 3

    16:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - OGM Orman | Tivibu Spor

    17:30 | Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş SJ - Türk Telekom | Tivibu Spor 2

    20:00 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - İstanbul BB | Tivibu Spor / SK 4

    01:00 | NBA | Utah Jazz - SA Spurs | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport

    04:00 | NBA | Boston Celtics - LA Clippers | NBA TV

    04:30 | NBA | Houston Rockets - OKC Thunder | S Sport / S Sport Plus

    VOLEYBOL
    15:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Arhavi Bld. | Voleybol TV

    15:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Kula Bld. - Maliye Piyango | Voleybol TV

    16:00 | TVF Efeler Ligi | Galatasaray - Arkas | TRT Spor / Arena Sport 4

    18:30 | TVF Efeler Ligi | Galatasaray HDIS - Nilüfer Bld. | Voleybol TV

    HENTBOL
    17:00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Ardeşen Gençlik - Kastamonu Bld. | Çay TV Rize

    19:30 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Veszprem - Barcelona Lassa | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 4
    AlıntıAlıntı

  9. #539
    Banned eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Feb 2007
    Mesajlar
    19.425
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    782 Toplam

    Standart Cevap: TV Günlük Spor Programı (2)

    10 ŞUBAT PAZAR


    TV DE BUGÜN SPOR
    FUTBOL
    13:00 | TFF 2. Lig | Şanlıurfaspor - Zonguldak | TRT Spor
    13:00 | TFF 3. Lig | Elaziz Bld. - Kırşehir Bld. | TRT Kürdi
    13:00 | TFF 3. Lig | Y.Orduspor - Osmaniyespor | Altaş TV Ordu
    13:00 | TFF 3. Lig | Batman Petrolspor - Velimeşespor | Spor72 Facebook sayfasi (spikerli)
    13.00 | Azerbaycan Premier Ligi | Neftci - Kesla | CBC Sport
    13:30 | Spor Toto Süper Lig | Konyaspor - Y.Malatyaspor | Bein Sports 1
    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Afjet Afyonspor | Bein Max 1

    13:30 | Spor Toto 1. Lig | Balıkesirspor - Elazığspor | Bein Max 2

    13:30 | TFF 2. Lig | A.Selçukspor - Sivas Bld. | Kon TV

    13:30 | TFF 2. Lig | Manisa BB - Etimesgut Bld. | Manisa BB Web TV

    13:30 | TFF 2. Lig | Uşakspor - Sakaryaspor | TV 264 (Frekans: 12245 H (yatay) 27500

    13:30 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Eyüpspor | Samsun Haberaks TV

    14:00 | İspanya La Liga | Leganes - Real Betis | Bein Sports 2 / Idman TV / Match Futbol 3

    14:30 | İtalya Serie A | Bologna - Genoa | Bein Sports 3 / KTRK Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 1 / Eleven Sports 1

    15.30 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabail - Zira | CBC Sport

    16:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - A.Alanyaspor | Bein Sports 1

    16:00 | Spor Toto 1. Lig | İstanbulspor - Adana Demirspor | Bein Max 1

    16:30 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Leicester | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / KTRK Sport / Match Futbol 1 / SK 1

    16:30 | İskocya Kupasi 1/8 final | Celtic - St. Johnstone | SK 3

    16:30 | Belçika Pro League | Cercle Brugge - Club Brugge | S Sport Plus

    17:00 | İtalya Serie A | Atalanta - SPAL | Bein Sports 2

    17:00 | İtalya Serie A | Torino - Udinese | Arena Sport 1

    17:00 | Fransa Ligue 1 | Montpellier - Monaco | Match Futbol 2 / Arena Sport 2

    17:30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - Augsburg | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Eleven Sports 2

    18:15 | İspanya La Liga | Valencia - Real Sociedad | Bein Sports 3 / Turkmenistan Sport / Match Futbol 3

    18:45 | Hollanda Eredivisie | Utrecht - PSV | Ülke TV

    19:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Chelsea | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh / Match TV / Match Futbol 1 / KTRK Sport / SK 1

    19:00 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Trabzonspor | Bein Sports 1 / Digi Turk UHD (4K) / SK 2 / Digi Sport 3 (Hun) / Sport 4 (Israil) / Bein Sports France 7 HD max

    19:00 | Spor Toto 1. Lig | Denizlispor - Altınordu | Bein Sports Max 1

    19:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - St.Etienne | Arena Sport 5

    19:00 | Fransa Ligue 1 | Guingamp - Lille | Bein Max 2

    20:00 | Almanya Bundesliga | Düsseldorf - Stuttgart | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga

    20:00 | İtalya Serie A | Sassuolo - Juventus | Bein Sports 2 / CBC Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / Eleven Sports 1

    20:00 | Belçika Pro League | Anderlecht - Zulte Waregem | S Sport Plus / Arena Sport 4

    20:30 | İspanya La Liga | Sevilla - Eibar | Bein Sports 3 / Turkmenistan Sport / Match Futbol 3

    20:30 | Portekiz Liga NOS | Benfica - Nacional | S Sport Plus / SK 3

    22:30 | İtalya Serie A | Milan - Cagliari | Bein Sports 3 / KTRK Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / Eleven Sports 2

    22:45 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Barcelona | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Turkmenistan Sport / Match Futbol 3 / SK 1 / Eleven Sports 1

    23:00 | Fransa Ligue 1 | Nice - Lyon | Bein Sports 4 / Match Futbol 1 / Arena Sport 1

    23:00 | Portegiz NOS Lig | Feirense - Sporting Lizbon | SK 2

    BASKETBOL
    13:00 | Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe Beko - Büyükçekmece | Tivibu Spor 2 / SK 1

    14:30 | İspanya Basketbol Ligi | Estudiantes - Morabanc Andorra | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 3

    15:15 | Basketbol Süper Ligi | Anadolu Efes - Banvit | Tivibu Spor

    16:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | İstanbul Üni. - Fenerbahçe | FB TV

    17:30 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2

    21:30 | İspanya Basketbol Ligi | Real Madrid - Baskonia | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 3

    23:00 | NBA G-League | Oklahoma Blue - SB Lakers | NBA TV

    23:30 | NBA | Philadelphia 76ers - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus

    02:00 | NBA | Sacramento Kings - Phoenix Suns | S Sport / S Sport Plus

    03:30 | NBA | Atlanta Hawks - Orlando Magic | NBA TV

    VOLEYBOL
    14:00 | TVF Efeler Ligi | Beşiktaş - Beylikdüzü | Voleybol TV

    15:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Aydın BB - Fenerbahçe Opet | Yayın belli diyil

    16:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Bornova AL - Beşiktaş | Voleybol TV

    16:00 | TVF Efeler Ligi | Karayolları - Eczacıbaşı | TRT Spor

    20:00 | Erkekler Voleybol İtalya Kupası | Final | Spor Smart / Smart Spor HD

    HENTBOL
    16:00 | Hentbol Kadınlar Challenge Cup | Yenimahalle Bld. - RG Canaria | Hentbol Web TV

    BUZ HOKEYİ
    14.00 Avrupa turu. Rusya - Cekya Match TV / Match Iqra / Varzish Sport

    20:30 | NHL | Nashville Predators - St.Louis Blues | FOX Sports HD

    ESPOR
    12:45 | FIFA eWorld Cup | Çeyrek Finaller | Bein Sports 4

    13:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Galatasaray ES - Bursaspor ES | LoLespor youtibe

    14:25 | FIFA eWorld Cup | Yarı Finaller | beIN Sports Haber

    15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Royal Youth - Beşiktaş ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

    16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | 1907 Fenerbahçe - Galakticos | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

    17:35 | FIFA eWorld Cup | Final | Bein Sports 4
    AlıntıAlıntı

 

 
54. sayfa - 54 sayfa var BirinciBirinci ... 4445051525354

Benzer Konular

  1. TV Günlük Spor Programı
    Von eerol im Forum TDW Spor dünyası
    Cevaplar: 733
    Son Mesaj: 15.08.2015, 08:45

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  
Octagon_buyuk

Sponsor araniyor 
Page generated in 1.556.229.127.81917 seconds with 23 queries Sayfa Boyutu (280166)