turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

9 sonuçtan 1 ile 9 arası
    Banned NEXX45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    3 Bu Konu icin
    173 Toplam

Standart 2 adet 4k kanal aynı anda server 2012 r2

2 adet 4k kanal aynı anda server 2012 r2 resimli olarak ayrıyeten dikkat ederseniz server 2012 r2 de dvb oynatıcıların kendileri dahil çalıştıramamıştır çalışmayan dvb oynatıcılarından biri dvbdreamdir hata bildirdiğimiz halde şu zamana kadar altına yazı dahil yazamadılar 2 ci çalışmayan dvb oynatıcı progdvb dir oda çalıştırılmıştır resimli olarak verilmiştir bu konu önemlidir yapılamıyan çalıştırılamayan olanlardır tek türkiye de değil yurtdışında dahil yapılmamıştır çoğunuz üst seviye i7 bilgisayarlarda dahil işlemciye tavan yaptırmış bulunmaktasınız verdiğiniz yazılarda resimlerde bu güne kadar gördük

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

santamaria (3.10.2015) , hasoo (31.08.2015) , SEVMEK46 (31.08.2015)

TDW Team-S-Mod. Dervis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    1.292 Toplam

Standart Cevap: 2 adet 4k kanal aynı anda server 2012 r2

Slm usta...İşlemciyi yakma 2 kanal izlicem diye...Yüzde 97 ye çıkmış gözüküyor...Saygılar.
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

hasoo (31.08.2015) , SEVMEK46 (31.08.2015)

0 Bu Konu icin
    173 Toplam

derviş arkadaşım şuradaki dvbdreamin içinde yazılarını bir okursan ne verdiğimizi daha iyi anlaya bilirsin yazımızda bahsettiğim konuların bir tanesidir arkadaşım vermişti sormuştu onlara daha hala onlardan bilgi gelecek

AlıntıAlıntı

Banned SEVMEK46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    12.938 Toplam

Next45 sonunda allem gallem ettin açtın demek

serveri ayarlayımda 2 adet adult hd kanalıda açta sistem nasıl çalışıyormuş görelim beraber
    AlıntıAlıntı

7. Teşekkür edenler:

hasoo (31.08.2015)

TDW Team-S-Mod. Dervis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    1.292 Toplam

Arkadaşlar inanmıyacaksınız ama elimde hiç cihazım yok...Bu yoklukta bende bu tv kartı işinemi bulaşsam acaba ne dersiniz...Saygılar.
    AlıntıAlıntı

9. Teşekkür edenler:

SEVMEK46 (31.08.2015)

0 Bu Konu icin
    12.938 Toplam

Dervis sana tavsiyem 200 tl ye full hd cihaz temin edebilirsin eğer dediklerimi kabul edersen
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Nasıl yaptığını neler yapılması gerektiğini paylaşmadıktan sonra reklamdan ileri gitmez paylaşacsksınız biraz Detaylı açıklayınız lütfen.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

12. Teşekkür edenler:

hasoo (31.08.2015) , garaveli (31.08.2015) , endebar (31.08.2015) , serkanguzel (31.08.2015)

3 Bu Konu icin
    173 Toplam

selam bu konunun bir gelişim süreci vardır bu bilgileri ve gelişimini son verdiğimiz ile kıyaslamanız gerekmektedir verdiğimiz bilgiler bir kaç gün içinde yapılıp verilmiş bilgiler değildir yabancı türk sitelerinde 4k ultra hd olarak ve 2 adet tv kartı ile 2 adet 4k yayının çalıştırma aşamasıdır bunu benimle bilen bir kaç kişi vardır ilk etapta server 2012 r2 de emin nikli arkadaşıma söylemişimdir fakat bu konunun daha öncesi vardır sevmek 46 arkadaşıma bundan yaklaşık 3 yıl önce söylenmiştir emin nikli arkadaşımında haberi vardır 4k konusu üzerinde server 2012 r2 benim ve emin nikli arkadaşımın eseridir bizler 2 mizde server 2012 den beri kanalları seyretmekteyiz bu sistemde bu sistemin kurulumu çalıştırma aşaması basit değildir eyer yapmış olsalardı şu anakadar çıkıp sadece söyleye bilirlerdi 1 adet 4k kanalı zorla açtıkları bu günlerde hiç kimse 2 adet 4k kanalı canlı olarak test etmemiştir test edende yabancı türk hiç bir sitede 2 adet 4k canlı olarak yoktur yabancı sitelerede yazılmıştır en altta onuda veriyorum bütün aşama budur server 2012 r2 üzeri tek ilk etapta altdvb ve dvbwieri çalışmaktaydı geri kalan bütün dvb oynatıcılar hata vermekteydi bu ilk etapta emin nikli arkadaşımda bundan en fazla 3 ay önce test edildi bütün dvb oynatıcılar çalıştırıldı fakat hiç bir sitede yazı yazılmadı hiç kimseyede söylenmedi dvbdreamde bekledik cevap bile vermediler hatayı düzeltemediler daha progdvb de sürücüleri tanımıyordu şuan tek onuda çalıştırdık sizlere siteye daha önce konu ile alakalı bilgi yazı yazılmadığı için nerden nereye geldiği hakkında aşamanın bilginiz yoktur site sayfalarını veriyorum ayrıyeten bilgileri resimleri veriyorum bunlar komple olarak ben verdim başka siteden verdiğim aşamanın üzerindeki yazıları resimler ile birlikte olduğu için veriyorum site ile veya her hangi bir şahız ile ilgisi yoktur orijinal olarak verdim aşamada neler ilede karşılaştığımızı görün amacımız tek 4k ultra hd bir yayını rahatlık ile olacak bir sistemde seyretmektir saygılarımla

ultra hd h.265 4k transponderlerden kayıt dvbviewer 5.30, transedit 4.07 ve skystar hd 2 tv kartı 2 ile uyduda olan h.265 yayınların görüntüsü fotograf ile bir dosya veriyorum içinde 2 uydudandan kaydedilmiş flim vardır 2 uydudaki ultra hd h.265 frekanslar verilmiştir

Hot Bird 13°E frekansı 10930 H 27500 DVB-S2, 8PSK, 3/4
    Eutelsat W2A 10.0°E frekansı 11429 V 30000, DVB-S2, 8PSK, 5/6.

bu kodek paketi H.265 için verilmiştir bunu kullanın normal olarak seyredilmektedir astra 19.2 deki 4k ultra hd yayın frekansı 10995000,H,22000,5/6, 8psk

CyberLink_PowerDVD14_Combo_Decoder_v.2.0.1660

dvbwieri lisanslımı eyer dvbwieri 5.3.2 ile mheg 5 ile sana bu resimi atıyorsam sen düşün lisanslımı değilmi söylememe gerek yok 2 side ücretlidir 4k kanal konusuna gelirsek yüzde 30 işlemci altına bu türksattaki kanalı hanginiz indire bildi hepiniz ve yurtdışı sitelerede bir bakın bakam i7 bilgisayar ile tavan yaptırılmıştır işlemci dvbwierinin kendi sitesindede vardır tek ben server 2012 r2 ile verdim işlemci düşüşünü yeniden veriyorum resminide yüzde 30 işlemci kullanımı ile rahatlık ile server 2012 r2 de seyredecez biraz kısa bilgi söylemiyecem üzerinden geçeyim bu 1 aydada olabilir 1 yıldada enigma 2 üzeri 4k kanal seyretmek şuan hayaldir söyleyim bütün uğraşmamız bundan sonra bu yönedir tabikide tv dvb s2 kartlar ile dvbwieri 4k için söylüyorum çalışmıştır kodekler ile bir kaç ufak sorunu vardır kodeklerin gelişmesi gereklidir ileriye doğru ne çıkar nasıl bir kodek gelir bişey diyemeyiz şuan itibarı ile hafif donmalı olarak seyredilmektedir 4k kanalı çoğu kişiler yazıyor hiç bir şeyi test etmeden suan desem ssd ile tv kanalarında işlemciden düşme var inanmayacaksınız maalesef gerçektir var aşağıya 2 adet aynı bilgisayardan altdvb resmi atacam birindeki işlemci kullanıma bakın ve diğer verdiğim altdvbdeki işlemci kullanımına bakın arada çok fark var düşük işlemci kullanımı olan ssd dir diğeri alttaki normal hartdisktir şunuda belirteyim altdvb nin işlemci kullanımı sadece altdvb dekini gösterir siz yanına 4k bir flim açsanız dahil youtubeden oradaki işlemci kullanımından dolayı yükselmez sadece kendi kullandığı işlemci kullanımını gösterir çoğu işlemi malzemeyi daha almadan araştırıyoruz onun üstüne test ediyoruz sonuçlarını veriyorum öyle kafamıza göre yazıp değil maalesef ssd alınmadan önce araştırılmıştır daha ucuzu olan modelde nand kontrolcüsü yoktur bundan dolayı bir üst model alınmıştır aldığım gün telefon ettiğim arkadaşlarım söyledim daha siteye hiç bir bilgi verilmeden bu en basit araştırmanın gerçeğidir geri kalanları yazmıyacam bu kadar

sadece bilgi olarak yazıyorum ne şekilde nasıl yapacağımızı söylemeyecem bu en geç 2 ay içinde bilgi olarak resimler ile vereceğiz 1 arkadaşımın daha haberi vardır şuana kadar sizler 1 tek kanalda 4k açtınız aynı bilgisayarda 2 adet 4k yayını aynı anda yapılıp verilecektir şuan nasıl ne şekilde olacağının açıklama vermiyorum zamanı geldiğinde herşey açıklanacaktır bunlara ilave olarak başka gerçekleştirilenlerde vardır bunlarda açıklanacaktır şu ana kadar hiç bir yabancı türk sitesinde yapılan herhangi bir olay değildir saygılarımla

2 adet 4k kanal aynı anda server 2012 r2

2 adet 4k kanal aynı anda server 2012 r2 resimli olarak ayrıyeten dikkat ederseniz server 2012 r2 de dvb oynatıcıların kendileri dahil çalıştıramamıştır çalışmayan dvb oynatıcılarından biri dvbdreamdir hata bildirdiğimiz halde şu zamana kadar altına yazı dahil yazamadılar 2 ci çalışmayan dvb oynatıcı progdvb dir oda çalıştırılmıştır resimli olarak verilmiştir bu konu önemlidir yapılamıyan çalıştırılamayan olanlardır tek türkiye de değil yurtdışında dahil yapılmamıştır çoğunuz üst seviye i7 bilgisayarlarda dahil işlemciye tavan yaptırmış bulunmaktasınız verdiğiniz yazılarda resimlerde bu güne kadar gördük

yabancı siteye resimli olarak verdim yazdım

Konu NEXX45 tarafından (1.09.2015 Saat 02:40 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

14. Teşekkür edenler:

serrize (29.05.2020) , Elvis (1.09.2015) , SEVMEK46 (1.09.2015)

0 Bu Konu icin
    12.938 Toplam

eline emeğine sağlık güzel çalışmalar

herkesin izleyebileceği mesela hotbird ve astra da veya 10 e-5e de 4k yayın olsada onları tv kartları ile sorunsuz izleyebilsek
    AlıntıAlıntı