turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

49. sayfa - 59 sayfa var BirinciBirinci ... 39454647484950515253 ... SonuncuSonuncu
588 sonuçtan 481 ile 490 arası
    Member ketoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    13 Toplam

Standart Cevap: Irdeto 0664 Sohbet ( Sadece teknik içerikli görüşler )

Alıntı Elvis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Benden niçin 150tl aldılar acaba?
    hocam siz kampanyasız fiyattan almışsınız.. o zamanlar 149tl idi.. şuandada 169 tl.. ancak işbankası kampanyası ile 15 ay 119tl ye alınabiliyor, bunu bilmeyenler gidiyor 169tl den alıyor.. birde n11 kampanyaları var ordada 50tl indirim + indirim çekleri kullanılırsa 12 aylığı 100tl gibi fiyatlara alınıyor.. şuan en avantajlı işbankası kampanyası.

temmuz ayında işbankası ile 15 ay 99 tl idi.. o kampanya çok iyiydi ama kaçırdık yazın..

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

bana bi ara yazın 50 tl ye geliyordu yıllığı almadım izlemeyeceğim seye 10 lira da olsa para vermek israf geliyor zamanında çok yaptım d smartı da kapadım enelik full 13 tl yi kabul etmedim içi bomboş kaldı... belgeselleri desen emuda star kanald ntvsporda fta ya geçti napam d smartı torrentten de blueray indiriyorum yeniden dt abonesi oldum

Senior Member fatsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    85 Toplam

Alıntı 67sefa Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bana bi ara yazın 50 tl ye geliyordu yıllığı almadım izlemeyeceğim seye 10 lira da olsa para vermek israf geliyor zamanında çok yaptım d smartı da kapadım enelik full 13 tl yi kabul etmedim içi bomboş kaldı... belgeselleri desen emuda star kanald ntvsporda fta ya geçti napam d smartı torrentten de blueray indiriyorum yeniden dt abonesi oldum
    Filbox yıllık 50 liraya nasıl geliyordu? Dsmart için 13 lira aylık sanırım...

Senior Member rebeto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    91 Toplam

[QUOTE=endebar;1564160]viasat nature, viasat explore, viasat history, da vinci learning, discovery, discovery hd showcase, animal planet, sinema hd, sinema2 hd, sinema aile hd, sinema 1001 hd, sinema aksiyon hd,
    dizi hd, eurosport hd, fightbox, trace urban hd, english club, rtl
    bunlar yeterli mi ?

benim servercı var vereyim adresini senelik 99 lira

web adresi
    edit: d-king
    lütfen tel. numarasi eklemiyelim.
    aksi bir durum olursa sorumlusu biz olmayalim

dt den bahsetmiştim de neyse
    Yayınlar benim TELEVİZYONUMA full hd gelene kadar avatarım siyah kurdale olacak

5. Teşekkür edenler:

endebar (20.12.2015)

Member erkankoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Ustalar emu ile acilan 7 derecedeki aspor ntvspor acilmiyor .aktuel emu keylerini nereden buluruz yada kimsede acilmiyormu

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

Alıntı fatsy Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Filbox yıllık 50 liraya nasıl geliyordu? Dsmart için 13 lira aylık sanırım...
    yazın kart almıştım kart iptal olunca 70 TL ye gelen kartın yerine modül verelim dediler almadım 20 TL daha düşürelim dediler kabul etmedim

8. Teşekkür edenler:

fatsy (20.12.2015)

Senior Member fatsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    85 Toplam

Alıntı 67sefa Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    yazın kart almıştım kart iptal olunca 70 TL ye gelen kartın yerine modül verelim dediler almadım 20 TL daha düşürelim dediler kabul etmedim
    Keşke alıp bana 70'den satsaydınız Şaka bir yana alıcısı olurdu o modülün. Irdeto 0664 umutsuz bekleyiş devam ediyor. Herkes sus pus. serkanguzel usta hiç görünmüyor. endebar ustanın umutsuz yorumlarını bile özledim

10. Teşekkür edenler:

endebar (20.12.2015)

Banned DSX6010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    15 Toplam

Alıntı fatsy Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Keşke alıp bana 70'den satsaydınız Şaka bir yana alıcısı olurdu o modülün. Irdeto 0664 umutsuz bekleyiş devam ediyor. Herkes sus pus. serkanguzel usta hiç görünmüyor. endebar ustanın umutsuz yorumlarını bile özledim
    yapıcağınız şey sadece beklemek araplar osni çözünceye kadar bizde bi gelişme olmaz o arkadaşların ustalığı nerede anlamadım filbox modul kopyalanarak seyredileceğini sanan kimselerden beklentiniz çok fazla bence...

Vip Member ViaHussun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    14.519 Toplam

Hayırlı akşamlar arkadaşlar

DT artık değişime gider yavaş yavaş
    Çünkü Bein medyaya satış gerçekleşti
    En son derbi maç süpriz bir şekilde son dakika Beinsportta yayınlandı
    Genel müdür Ertan ÖZERDEM görevi bıraktı
    Büyük ihtimalle Spor toto süper lig de 2.devre çok daha yeni süprizler görebiliriz

beklemeye devam

saygılar

13. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (24.12.2015) , endebar (20.12.2015)

Senior Member XCrypte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    88 Toplam

Standart Re: Irdeto 0664 Sohbet ( Sadece teknik içerikli görüşler )

Sürprizleri DT den görmeye gerek kalmadı aslında, SüperLig A.Ş. nin kurulmasından sonra kulüpler Premier Lig'de olduğu gibi kendi maç yayınlarını kendileri pazarlayacak, hal böyle olunca da maçların yurtdışında yayınlanmasından oluşabilecek abone kaybı gibi sorunları olmayan kulüpler parayı bastırana sezonun yayın hakkını verecekler, şahsen en az 10 ülkede maçların canlı yayınlanacağı kanaatindeyim. Yurt içindeki yayıncı kuruluşta kendi derdine yansın artık.

Geçenlerde "futbolun kuzey kore'si gibiyiz" benzetmesini yapan arkadaşın bir kez daha kulağını çınlatayım, gerçekten de öyle, bu durumdan da bütün kulüpler çok rahatsız, ligin tanıtımının yapılamamasından en fazla rahatsız olması gereken TFF ise bildiğiniz üzere şu ana kadar yayıncı kuruluştan yana tavır aldı.

Devre arasından sonra, ya da önümüzdeki sezon ne olur bilinmez ama 2017 yılından sonra çok şeyin değişeceğine eminim, hep birlikte bekleyelim, görelim.

Geceniz iyi olsun.
    Konu XCrypte tarafından (20.12.2015 Saat 23:29 ) değiştirilmiştir.

15. Teşekkür edenler:

ismailglr (26.12.2015) , endebar (20.12.2015)

49. sayfa - 59 sayfa var BirinciBirinci ... 39454647484950515253 ... SonuncuSonuncu