turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

55. sayfa - 59 sayfa var BirinciBirinci ... 545515253545556575859 SonuncuSonuncu
588 sonuçtan 541 ile 550 arası
    Senior Member derdiman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    55 Toplam

Standart Cevap: Irdeto 0664 Sohbet ( Sadece teknik içerikli görüşler )

burasını turkeyforumdaki gibi next forumu yapmayın next alırsın en çok 2 yıl uazılım desteği verir sonra makinanı normal resiver olarak kullanırsın bunu 2 defa yaşadım kimsseye next almalarını t6avsiye etmiyorum çıkarcı bir firma makinaları da sizin resimlerdeki kadar kaliteli değil ağır hantal next alıcağına yumatu al daha iyi kendinizi çok bilgili sanmayın gidin nextin forumunda yazın bunları burası hiç yeri değil kimse bu tenekeye para vermez ...... ek olarak ta digitürkün taşeron işçisidir next firması el altından iptv satar cccam satar ama illegale hiç gelmez !!!!!! çok düştük nextin oyuynlarına git doctora anlat bunları kardeş !!!!

2. Teşekkür edenler:

SEVMEK46 (5.01.2016)

Member dijitalci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    21 Toplam

Alıntı derdiman Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    burasını turkeyforumdaki gibi next forumu yapmayın next alırsın en çok 2 yıl uazılım desteği verir sonra makinanı normal resiver olarak kullanırsın bunu 2 defa yaşadım kimsseye next almalarını t6avsiye etmiyorum çıkarcı bir firma makinaları da sizin resimlerdeki kadar kaliteli değil ağır hantal next alıcağına yumatu al daha iyi kendinizi çok bilgili sanmayın gidin nextin forumunda yazın bunları burası hiç yeri değil kimse bu tenekeye para vermez ...... ek olarak ta digitürkün taşeron işçisidir next firması el altından iptv satar cccam satar ama illegale hiç gelmez !!!!!! çok düştük nextin oyuynlarına git doctora anlat bunları kardeş !!!!
    Dostum kusura bakma ben hiç kimseye gidinde NEXT alın demiyorum...İsteyen gider istediği markayı alır siz benim yazdıklarımdan çıkara çıkara bu sonucumu çıkardınız Allah aşkına.! Ben diyorumki markası ne olursa olsun hiç kimse kimsenin cihazını kötülemesin.! Next demek sizin ifadenize göre her cihazı berbat bir model değildir.! Ama ne olursa olsun hiç kimsenin MACHİNA-3 D cihazımı kötülemesinede İZİN VERMEM bunuda böyle bilesiniz.! Siz konusu İRDETO-2 olan bölüme geleceksiniz ondan sonra NEXT şöyle yok böyle cihazı kötüleyeceksiniz yok böyle bir dünya.Önce siz ETİK olarak DOĞRU olun sonra burada caka satın...

Member digitalios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Arkadaslar DT cryptoworks kartlari CCCAM da bu sabah kapandi!!

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6 Bu Konu icin
    4.437 Toplam

i2 den cihazlara gectigimize gore birkac kelimede ben yazayım
    dreambox a yıllarca katlanılmasının sebebi cardsharing tir eger kart paylasımı diye birsey olmamıs olsaydı dreambox adını bile duymadıgımız uydu alıcısı olarak kalırdı
    islemci sinyal kalitesi hepsi hikaye onemli olan isimizi ne kadar goruyor
    cw lerde kapandıgına gore 7e canagını cevirecek uydu arayalım astra 4.8 hemen yanında belgeselleri powervu dan izleyelim desek dreamboxtan baska
    direk acan uydu alıcısı yok
    4k 8k kimin umurunda benim gozumde powervuyu direk acmayan cihaz çöptür
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.

6. Teşekkür edenler:

SEVMEK46 (5.01.2016) , demmlik (4.01.2016) , dijitalxyz (3.01.2016) , ViaHussun (3.01.2016) , dijitalci (3.01.2016) , nasre (3.01.2016)

TDW Team-Mod. nasre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 Bu Konu icin
    9.735 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    i2 den cihazlara gectigimize gore birkac kelimede ben yazayım
    dreambox a yıllarca katlanılmasının sebebi cardsharing tir eger kart paylasımı diye birsey olmamıs olsaydı dreambox adını bile duymadıgımız uydu alıcısı olarak kalırdı
    islemci sinyal kalitesi hepsi hikaye onemli olan isimizi ne kadar goruyor
    cw lerde kapandıgına gore 7e canagını cevirecek uydu arayalım astra 4.8 hemen yanında belgeselleri powervu dan izleyelim desek dreamboxtan baska
    direk acan uydu alıcısı yok
    4k 8k kimin umurunda benim gozumde powervuyu direk acmayan cihaz çöptür
    ustam aynen katılıyorum dm800 bile 4.8 de sorunsuz açıyor
    powervu yu

8. Teşekkür edenler:

SEVMEK46 (5.01.2016) , dijitalxyz (3.01.2016) , ViaHussun (3.01.2016) , endebar (3.01.2016)

Senior Member rebeto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    91 Toplam

Alıntı nasre Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ustam aynen katılıyorum dm800 bile 4.8 de sorunsuz açıyor
    powervu yu
    Şimdi ben çanağımı 4.8e Astra ya çevirsem cihazım da Atlanta HD Box Serverden açmazmı
    Yayınlar benim TELEVİZYONUMA full hd gelene kadar avatarım siyah kurdale olacak

10. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (3.01.2016)

2 Bu Konu icin
    4.437 Toplam

Alıntı rebeto Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Şimdi ben çanağımı 4.8e Astra ya çevirsem cihazım da Atlanta HD Box Serverden açmazmı
    powervu sharing olmuyor

12. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (3.01.2016) , rebeto (3.01.2016)

4 Bu Konu icin
    21 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    powervu sharing olmuyor

Sn.Endebar benim kullanmakta olduğum 3-D cihazlardada POWERVU lar EMU ile çoktan AÇIK rahatlıkla izlenebiliyor. Bazıları hala beğenmesede yinede bu seri cihazı kullananlar olarak galiba çok şanşlıyız...SAYGILAR.

(4k 8k kimin umurunda benim gozumde powervuyu direk acmayan cihaz çöptür.)

Ayrıca mesajınızdan ALINtı yaptığım yazınıza canı gönülden katıldığımı belirtirim...

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Konu dijitalci tarafından (3.01.2016 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.

14. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (3.01.2016) , nasre (3.01.2016) , ViaHussun (3.01.2016) , endebar (3.01.2016)

1 Bu Konu icin
    4.437 Toplam

Alıntı dijitalci Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Sn.Endebar benim kullanmakta olduğum 3-D cihazlardada POWERVU lar EMU ile çoktan AÇIK rahatlıkla izlenebiliyor.
    emu ile paylasımı karıstırmayın
    soru paylasımdan nasıl izlerimdi cevap powervu paylasım olmuyor
    yani cihaza SoftCam.Key ekliyorsun o acıyor paylasımdan izlenmiyor

next 3d direk mi acıyor ? yoksa stream olarak mı izliyorsun ?

16. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (3.01.2016)

2 Bu Konu icin
    21 Toplam

emu ile paylasımı karıstırmayın
    soru paylasımdan nasıl izlerimdi cevap powervu paylasım olmuyor
    yani cihaza SoftCam.Key ekliyorsun o acıyor paylasımdan izlenmiyor

next 3d direk mi acıyor ? yoksa stream olarak mı izliyorsun ?
    Sn.Endebar benim cihaz EMU ile DİREKT olarak açıyor yani yazılım desteği ile eklendi bu cihaza internet destek menüsünden indirin keyleri yayınlar ANINDA KARŞINIZDA.Bu konu ile ilgili resimleri mesajımdan sonra çekip koydum bakabilirsiniz. Zaten o yayınlar dediğiniz gibi PAYLAŞIM ile İZLENEMİYOR... 8 li dayzek kullanıyorum işim yazmış olduğum gibi PROFESYONEL anlamda UYDUCUYUM aslında bende 5* Sırıusta var fakat benim 8 li dayzekte yer yok.Fakat 7* gittiğine göre onun boşluğunu milim oynayarak 5* yaptımmı bu uydudaki POWERVU larda aynen karşımda.Ayrıca 9* deki AFN paketide diğer bazı paketler gibi aynen yine EMU ile açık durumda...
    Konu dijitalci tarafından (3.01.2016 Saat 15:55 ) değiştirilmiştir.

18. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (3.01.2016) , endebar (3.01.2016)

55. sayfa - 59 sayfa var BirinciBirinci ... 545515253545556575859 SonuncuSonuncu