turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: @karakuş

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    6 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Standart @karakuş

@karakuş,

Forumumuzun güzide üyelerince, TURKVOD adıyla büyük emekler verilerek geliştirilen IP TV uygulamasını, TURKVOD isimli web sayfası açmak suretiyle, ticari maksatlarla kullandığınızı üzülerek tespit ettik.

Bu davranışınız nedeniyle sizi şiddetle kınıyoruz.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

2. Teşekkür edenler:

fbsakird (26.10.2015) , kalkan99 (23.10.2015) , sonic (23.10.2015) , d-king (23.10.2015) , kocahaydar (22.10.2015) , serkanguzel (22.10.2015)

TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    111.692 Toplam

Standart Cevap: @karakuş

Butür menfahatci ve dolandirici insanlardan dolayi tüm gelistirici vatandaslara zarar gelir.
    Bunlar para icin herseyi satar kisiler.
    Satis sitnin serveri ingilterede. Sky Almanyaninda artik SKY UK basinda. Saniyorum baska birsey eklemeye gerek yok.

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.

4. Teşekkür edenler:

fbsakird (26.10.2015) , d-king (23.10.2015) , serkanguzel (22.10.2015)

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 Bu Konu icin
    7.394 Toplam

Biz TDW Forumu olarak, hic bir sekilde bir baglantimiz yoktur, butür seviyesi düsük insanlarla.
    Lütfen Gizli mesaji görmek icin Tesekkür/Danke Buttonunu kullanin,tesekkür yazarak Spam yapmayalim.

6. Teşekkür edenler:

fbsakird (26.10.2015) , sonic (23.10.2015) , Elvis (23.10.2015) , kocahaydar (23.10.2015) , serkanguzel (23.10.2015)

Senior Member İ.K.S.X. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    607 Toplam

benim bu forumda son yazım ister banlayın ister kapatın sorun değil elvis ustaya ben pm attım sorunu beni tanıyan tanır bu uydu alemi ve forum aleminde bana biri çıksın beni dolandırdın beni kandırdın ben yine diyorum kanıtlasınlar siteyide kapatacam ama yukarda bana düşük seviyede atıfta bulunanlar ne yapacak ??? sadece konun bu aşamaya gelmezsinden üzgünüm saygılar

TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    111.692 Toplam

Yaziyordunuzda ne oluyordu?
    Usta, siz simdiye kadar bir ücretsiz eklenti, TURKvod adini kullanarak isi ticariye dökmüssünüz.
    Eklentiyi siz hazirlamadiniz. Baskalarini emekleriyle hazirlanan bir eklentiyi gelistirip ve isi ticariye dökmek hicde ethik degil.
    Sizin gibi insanlarin yüzünden gbox zamaninda nopublik oldu ve calismalar durduruldu. Sizin gibi insanlardan dolayi cogu güzel eklentiler gelistirilmez oldu.
    Sizin gibi insanlarin yüzünden kimsede birsey hazirlamak icin mide kalmadi. Kimse artik kendini zorlamiyor bir calisma yapmasi icin nedeni ortada. Basit insanlar geliyor aliyor ve isi ticariye ceviriyor.
    Madem böyle birsey yapicakdiniz, en azindan fantazinizi biraz calisirip baska bir eklenti, sayfa ismi secseydiniz isinize karismazdik ama busekil hicde kusura bakmayin.

Kolay gelsin!!!

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.

9. Teşekkür edenler:

dreamboxco (14.11.2015) , serkanguzel (14.11.2015)

Senior Member aydinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    427 Toplam

ellerine saglik kocahaydar icimdekileri yazmissin agzina saglik

11. Teşekkür edenler:

serkanguzel (14.11.2015)

Junior Member gsha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Alıntı d-king Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Biz TDW Forumu olarak, hic bir sekilde bir baglantimiz yoktur, butür seviyesi düsük insanlarla.
    sn: Administrator (hic bir sekilde bir baglantimiz yoktur, bu tür seviyesi düsük insanlarla.) bu arkadaş server sattığı için diyorsan bu forumda server satan çok sayıda kişi var. ayrı bir forum açtığı için diyorsan
    geçerli ve gerekli bir sebep değil. turkvod.com ismini kullanıyor diye sevyesi düştüyse adam yeni kullanmıyorki bu ismi neden şimdiye kadar bu ismi kullanamasın arkadaş isim hakkını eklentiyi yapanlara geri ver
    demediniz? TurkVOD çoğunlukla bu forumda paylaşılıyor ona sahip çıkmak, yaşatmak istiyorsanız bütün masraflarını karşılayarak olur. yoksa biri gelir ismini alır biri kopasını çıkarır.
    size yakışan sevyesiz sözler değil. uygarca konuşup isim hakkını geri almak. iyi söz yılanı deliğinden çıkarır sözü boşuna söylenmemiştir.

Senior Member serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4.476 Toplam

Alıntı gsha Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sn: Administrator (hic bir sekilde bir baglantimiz yoktur, bu tür seviyesi düsük insanlarla.) bu arkadaş server sattığı için diyorsan bu forumda server satan çok sayıda kişi var. ayrı bir forum açtığı için diyorsan
    geçerli ve gerekli bir sebep değil. turkvod.com ismini kullanıyor diye sevyesi düştüyse adam yeni kullanmıyorki bu ismi neden şimdiye kadar bu ismi kullanamasın arkadaş isim hakkını eklentiyi yapanlara geri ver
    demediniz? TurkVOD çoğunlukla bu forumda paylaşılıyor ona sahip çıkmak, yaşatmak istiyorsanız bütün masraflarını karşılayarak olur. yoksa biri gelir ismini alır biri kopasını çıkarır.
    size yakışan sevyesiz sözler değil. uygarca konuşup isim hakkını geri almak. iyi söz yılanı deliğinden çıkarır sözü boşuna söylenmemiştir.
    Üstü kapalı hırsızı savunur tarzda bir mesaj yazmışsınız. Ama yinede kısaca anlatmaya çalışayım.

TÜRKVOD zaten tamamen ücretsiz ve son kullanıcıya, yine amatör uğraşın içinde olan üyelerce sunulmuş, özgün bir yapımdır.

Şimdi bu özgün yapıma, amatör uğraşın içinde olanlar, para ödeyerek, marka isim hakkı yada ihtira beratı mı alacaklar !?

Ha siz diyorsunuz ki, amatör arkadaşlar bu işi geliştirdi. Ortada marka hakkı olmadığı için, biri aldı ve kendi ticari işinde marka olarak kullanıyor. Ne var bunda diyorsunuz.

Bunun adı resmen hırsızlıktır.

Ticaretini nasıl yapıyorsan yap. VOD markası verecek marka mı kalmadı. Mesela VODTÜRK yap. Yada başka bir şey...

Ha ticaret demişken ! Bu işi ticaretini yapan kişi de marka hakkını resmen alamaz. Çünkü IP TV işini kayıtlı vergi sistemi içinde yürütmek zorundadır. TÜRKVOD markasını ticaretinde alıp kullanan kişi, ticari bir kuruluş olarak resmi kaydı yoktur.

Son bir iki çift sözümde size olsun.

Gelir kopyasını çıkarır ne demek ? Boş bir laf !...

Hırsızın biri, amatörlerin yapımı TÜRKVOD ismi ile işi ticarete dökmüş.

Velhasılı sakat / dıngıl*( boş ) mantık üzerinden, hırsıza zemin sağlamaya çalışmayınız.

Umarım seviyeli bir yazı olmuştur.

* Dingil değil, dıngıl
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum.
    Katılımcıların yararlanabilmesi için, sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.
    Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

14. Teşekkür edenler:

Elvis (14.11.2015)

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

1 turkvod dendimi ilk akla gelen turk-dreamwold forumdur onun için tepkimiz oldu yoksa dışarda kimin ne yaptığı hiçbirimizi bağlamaz ve ilgilendirmez.
    2 turkvod isim Hakkı da forumu bağlamaz ve ilgilendirmez turkvod-team ile hiç bir bağımız yok,Burasını sevip saydıkları için evlerinde gibi hissediyorlar.
    3 yardım konusuna gelince tam üzerine bastın işte orada asıl görev o eklentileri kullanan sizin gibi üyelere eklentileri para karşılığında üyelere satanlara,para karşılığında cihazlara yükleyenlere iş düşüyor eğerki arada bir sunuculara emek verenlere bağış (Donate)yapsa emek verenlerde giderleri için başka yola başvurmasa.
    4 forumda satıcılar var diyorsunuz biz yönetim olarak ne kadar server reklamı satıcısını banladığımızı biliriz taviz yoktur.(seriös firma olursa yukarda banner kiralar ordan reklamını yapabilir)
    5 Yukarda foruma bağış bölümüne bak forum giderleri için bir bölümü olan 2015 için öngörülen 1500€ bu güne kadar 11 ayda toplanan 190€ her emekçi sömürülüyor sömürücü halk olmuşuz.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

16. Teşekkür edenler:

dreamboxco (14.11.2015) , serkanguzel (14.11.2015)

Senior Member İ.K.S.X. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    607 Toplam

yazmayacam dedim ama burada atıfların yazmak zorunda bırakıyor lütfen sözlerinizi tartarak yazınız ben size bugüne kadar bir atıfta bulundunmu terbiyeli olun karşındaki kişiyi ne kadar tanıyorson sen bu hakaret yetkisini kimden alıyorsun sizin gibi seviye yoksunu bu sitede mod oluyor bakın benim kimse ile sorunum yok foruma zarar vercekbir şeyde yapmadım ama ben bunkonuşmaları haketmedim yine diyorum beni banlayın sorun değil ama yönetimin bu konuyu kapatmasını rica ediyorum saygılar

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu