turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
30 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Member BooZeY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    2 Bu Konu icin
    3 Toplam

Standart Cevap: DM8000 Open PLI 4.0 - GStreamer 1.70 - 770 IPTV Free Channels

Begenmeme ragmen link açilmadi. Umarim simdi açilir

Dedim ama yanlis begenmisim Su an indirdim.

Saygilar Sevgiler.
    Konu BooZeY tarafından (2.12.2015 Saat 21:58 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

Suleyman61 (19.01.2016) , cino (9.12.2015)

Member cino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    95 Toplam

kardeşler link de sorun var indiren kardeşler yeniden upload yaparlarsa indiremeyen kardeslerimiz indirebilsinler teşekkurler
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

Suleyman61 (19.01.2016)

Senior Member dreamboxco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    25.856 Toplam

Ilk Mesajda güncel Version:

Changes compared to openpli-oe-core gst-1:

- Ships with gstreamer upstream master git:
    Using the same patches as openpli-oe-core gst-1, no changes or extra patches added.
    Only patch I've removed is: 0001-baseparse-post-tag-list-when-avg-bitrate-changes-at-.patch,
    because that patch is already accepted and commited to upstream git.
    - Every receiver uses christophecvr's multibox dvbmediasink.
    - Using libtrmp and rtmpdump from oe-alliance.
    - Some small enigma2 patches for Dreambox receivers (ac3/dts bypass and blanking on zap support).
    These are only applied for Dreambox receivers.
    - AAC to AC3 transcoding V2 by mx3L (requires a fast cpu).
    - IPTV Player from samsamsam included (thx to Athoik for the recipe).
    - Large list of public IPTV streams included thanks to the Japhar Team.
    - Updated libcdio and cdtextinfo for audio-cd support by Christophecvr.
    - DM800Se, DM7020HD and DM800SeV2 driver upgraded to 20151201:
    added si2166b blindscan support
    - Spark images includes the pti.ko from OpenATV so softcam's should work now.
    - DM800 kernel will now always pass the vermagic check when loading modules.
    Now you can try and load any DM800 2.6.18 kernel module from OE1.5 to 2.0.
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

Suleyman61 (19.01.2016) , Elvis (10.12.2015)

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

ben dm8000 e yükledim süper ellerinize saglik ustam bir arada vuduo ya yüklerim bkalim ayni hiz olacakmi.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

8. Teşekkür edenler:

Suleyman61 (19.01.2016)

Member murattı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    9 Toplam

süper ellerinize saglik ustam
    AlıntıAlıntı

Member birdparadise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    17 Toplam

Alıntı Elvis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ben dm8000 e yükledim süper ellerinize saglik ustam bir arada vuduo ya yüklerim bkalim ayni hiz olacakmi.
    Elvis Üstad ben daha önceki 19.11.2015 tarihli sürümü VU+ Duo ya yüklemistim. VTi 7.0 sürümüne göre IPTV lerin cogu acilmaya basladi. Yalniz sorun olan sey bazi IPTV lerin (Türk Ulusal Kanallari ATV HD, SHOW HD, Star, FOX HD) cok gec acilmasi. Önce donuk görüntüde ses geliyor, asagi yukari bir bir bucuk dakika sonra ses gidiyor görüntü geliyor, asagi yukari yarim dakika sonra hem ses hem görüntü geliyor. Senin bu yeni sürümü VU+ Duo na yükleme firsatin oldu mu acaba? Olduysa bahsettigim sorunlarla ilgili tespitin nedir acaba? Birde TurkVod a girince VTi 7.0 sürümüne kiyasla receiverin cok yavasladigini hissediyorum. Menüler arasinda bile dolasirken yukarida sol kösede devamli daire dönüyor. Receiver performansi ve IPTV baglaminda hangi imaji ve hangi sürümlerini tavsiye edersin? Open PLI mi yoksa OpenATV mi? Bilgilerin icin simdiden cok tesekkür ederim.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Alıntı birdparadise Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Elvis Üstad ben daha önceki 19.11.2015 tarihli sürümü VU+ Duo ya yüklemistim. VTi 7.0 sürümüne göre IPTV lerin cogu acilmaya basladi. Yalniz sorun olan sey bazi IPTV lerin (Türk Ulusal Kanallari ATV HD, SHOW HD, Star, FOX HD) cok gec acilmasi. Önce donuk görüntüde ses geliyor, asagi yukari bir bir bucuk dakika sonra ses gidiyor görüntü geliyor, asagi yukari yarim dakika sonra hem ses hem görüntü geliyor. Senin bu yeni sürümü VU+ Duo na yükleme firsatin oldu mu acaba? Olduysa bahsettigim sorunlarla ilgili tespitin nedir acaba? Birde TurkVod a girince VTi 7.0 sürümüne kiyasla receiverin cok yavasladigini hissediyorum. Menüler arasinda bile dolasirken yukarida sol kösede devamli daire dönüyor. Receiver performansi ve IPTV baglaminda hangi imaji ve hangi sürümlerini tavsiye edersin? Open PLI mi yoksa OpenATV mi? Bilgilerin icin simdiden cok tesekkür ederim.
    Kardes vuduo cihazini benim cocuklar kullaniyor ben dm8000 ve dm7080 kullaniyorum vuduo cihazina henüz kurmadim kurunca izlenimlerimi yazarim genelde kanal gecislerini ben hic sevmedim egerki harddisk kuruluysa kanal degistirmelerde önce harddiski calistiriyor sonra kanal gecisi yapiyor manyak bisi cözümü vardir ama hic aramadim.

AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Evet akşamda vuduo cihazıma kurdum birkaç tane film ve tv kanalı açtım ve sorunsuzca izledim ses ve görüntüde sorun çıkmadı yalnız ıptv de kanallara bağlanması dm8000 E nazaran çok daha uzun sürüyor.

AlıntıAlıntı

13. Teşekkür edenler:

dreamboxco (13.12.2015)

Junior Member Serife Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

link ölü maalesef arkadaslar
    AlıntıAlıntı

Member birdparadise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    17 Toplam

Alıntı Elvis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Evet akşamda vuduo cihazıma kurdum birkaç tane film ve tv kanalı açtım ve sorunsuzca izledim ses ve görüntüde sorun çıkmadı yalnız ıptv de kanallara bağlanması dm8000 E nazaran çok daha uzun sürüyor.
    Teşekkür ederim. Benim de bahsettiğim sorun özellikle IPTV bağlamındaydı. Söz konusu olan IPTV kanallarına bağlanması DM8000 e kıyasla neden bu kadar uzun sürüyor olabilir? Acaba sorun imajdan mı yoksa cihazdan mı kaynaklanıyor? Turkvod içerisinde gezerken cihazın ağırlaşmasıda cabası.
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu