turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
25 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Standart Cevap: Atlas cihazlardaki gizli bilgiler

Alıntı dijitalxyz Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    DCW çözülmüş oluyor ve yayıncı sabit çözülmüş keyi kullanmasa ekranı açmıyor.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    güncel keyler bugünküler dahil
    sabit dcw ile acan kanal kalmadı varsada 2 saatte gider
    atlastaki hexleri alır fun karta yazarımda uydudan dongle alıp keyleri degistiriyor onu yapamayız yoksa al bis hex dosyalarını yaz fun karta izle
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

esasında bu atlas şirketine toplu mail de atabiliriz eğer ki sekangüzel ustanın dediği gibi bir hayalet grubu varsa şirkete mail bombardımanına tutsak bireyler değişebilir diye düşünüyorum çünkü ülkemizde söz konusu 0664 olacaksa zarar etme şansları yok ne dersiniz saçma bir fikir mi?
    AlıntıAlıntı

Senior Member serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 Bu Konu icin
    4.479 Toplam

Alıntı 67sefa Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    esasında bu atlas şirketine toplu mail de atabiliriz eğer ki sekangüzel ustanın dediği gibi bir hayalet grubu varsa şirkete mail bombardımanına tutsak bireyler değişebilir diye düşünüyorum çünkü ülkemizde söz konusu 0664 olacaksa zarar etme şansları yok ne dersiniz saçma bir fikir mi?
    Yav arkadaş, "hayalet gurubu varsa" ne demek ?

Varsa demek, aynı zamanda olmayabileceği varsayımını da bir kenarda bulundurur.

Siz hele benim bir imzamı okur musunuz ! Ne yazıyor orada ?

"Doğru bilginin adresi..." imzasını laf olsun diye eklemedim oraya...

Yani diyeceğim, mesajlarımızı yazarken, önünü - arkasını düşünerek yazmalıyız.

Bakınız orta-güney asya orijinli forumda, adamlar birkaç soruya yanıt verdiler. Ama can alıcı soruya yanıt vermediler. Nedenyanıt vermediler ? Demekki şu an saklamaları gerekiyor. Açıklayıp ta, kendilerini bağlamak istemediler.

Bu nedenle, ben hayalet ekipten bahsetmişsem, aynı zamanda kendimi bağlamışım demektir. Analog'larla beraber neredeyse, 20 yıldır uydu dünyasındayım. İmzamda ortada dururken, varsa gibi söylemleri kabul etmem mümkün değildir.

Herneyse...

Mesajınızın içeriğine gelince; KYNG foruma üye olup, konu başlığı açarak, görüşünüzü dile getirebilirsiniz.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum.
    Katılımcıların yararlanabilmesi için, sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.
    Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

dijitalxyz (30.11.2015) , 67sefa (30.11.2015) , endebar (30.11.2015) , fatsy (30.11.2015)

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

Alıntı serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Yav arkadaş, "hayalet gurubu varsa" ne demek ?

Varsa demek, aynı zamanda olmayabileceği varsayımını da bir kenarda bulundurur.

Siz hele benim bir imzamı okur musunuz ! Ne yazıyor orada ?

"Doğru bilginin adresi..." imzasını laf olsun diye eklemedim oraya...

Yani diyeceğim, mesajlarımızı yazarken, önünü - arkasını düşünerek yazmalıyız.

Bakınız orta-güney asya orijinli forumda, adamlar birkaç soruya yanıt verdiler. Ama can alıcı soruya yanıt vermediler. Nedenyanıt vermediler ? Demekki şu an saklamaları gerekiyor. Açıklayıp ta, kendilerini bağlamak istemediler.

Bu nedenle, ben hayalet ekipten bahsetmişsem, aynı zamanda kendimi bağlamışım demektir. Analog'larla beraber neredeyse, 20 yıldır uydu dünyasındayım. İmzamda ortada dururken, varsa gibi söylemleri kabul etmem mümkün değildir.

Herneyse...

Mesajınızın içeriğine gelince; KYNG foruma üye olup, konu başlığı açarak, görüşünüzü dile getirebilirsiniz.
    benim amacım inanmamak vs değil Türkçeyi doğru kullanamamaktan kaynaklanıyor, inanmadığım insanlarla iletişim kurmam da zaten kaldıki aklıma birşey takıldığında genelde endebar ustaya size viahussun dostuma soruyorum öneriniz için teşekkür ederim eğerki bizi kaale alacaksa forum adminleri üye olup pm atayım bakalım ne olacak... selam ve saygılarımla...
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

endebar (30.11.2015)

0 Bu Konu icin
    4.479 Toplam

Alıntı 67sefa Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    benim amacım inanmamak vs değil Türkçeyi doğru kullanamamaktan kaynaklanıyor, inanmadığım insanlarla iletişim kurmam da zaten kaldıki aklıma birşey takıldığında genelde endebar ustaya size viahussun dostuma soruyorum öneriniz için teşekkür ederim eğerki bizi kaale alacaksa forum adminleri üye olup pm atayım bakalım ne olacak... selam ve saygılarımla...
    Rica ederim de...

Bende; "önünü - arkasını düşünerek yazmalıyız" derken, ifade şeklindeki aksaklığa işaret etmiştim zaten...

Neyse, maksat hasıl olmuştur.
    Doğru bilginin adresi...

Katılımcıların yararlanabilmesi için, sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.
    AlıntıAlıntı

Vip Member ViaHussun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    14.516 Toplam

Alıntı serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Rica ederim de...

Bende; "önünü - arkasını düşünerek yazmalıyız" derken, ifade şeklindeki aksaklığa işaret etmiştim zaten...

Neyse, maksat hasıl olmuştur.

Bana yine Atlas cihazı bağlatacaksınız.
    Kontrol ettim bir hareketlilik yoktu
    Var mı gelişme serkan ustam?
    AlıntıAlıntı

Vip Member ViaHussun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    14.516 Toplam

zatten açılmış konu var orda ustam
    son aldığım cevap bu
    '' there are so much people waiting digiturk hd caid 0664 we were waiting for 4 years and we think that if there is a solution so much people can buy this receiver because there ara so much people who are sat lover... ''

translate ile çevirdim cihaza sahip mi olun mu demiş ne demiş?
    buna da göz atarsanız sevinim serkan ustam

saygılar
    AlıntıAlıntı

Banned santamaria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.314 Toplam

atlas cihazdaki power vu dosyaları inceleyin olmazsa belki bir iş çıkabilir.
    AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    4.479 Toplam

Alıntı ViaHussun Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Bana yine Atlas cihazı bağlatacaksınız.
    Kontrol ettim bir hareketlilik yoktu
    Var mı gelişme serkan ustam?
    Ustam henüz bir gelişme yok.

Daha önce de belirttiğim gibi, adamlar Türkiye piyasasına girmeye karar verirlerse, herhangi bir marka cihaz üzerinden giriş yapacaklardır. DT I2 için, piyasaya girecekler mi, girmeyecekler mi, henüz belirsiz...

Birde desteği hangi cihaz yada cihazlara verecekleri belli değildir.

Yani şifrelemeyi çözümleyip emu haline getiren, hayalet ekip ile atlas cihaz arasında direkt yada endirekt bağlantı kurmamalısınız.

Hayalet ekip, hücre sistemi ile çalışan ve bir kaç ülkede bulunan hacker'lar gurubu. Bu hacker'lar, piyasaya çeşitli markalar adı altında mal satan firmaların emrindedir. Firmalar malını pazara sokmak için, her yıl birkaç platformu patlatırlar. Bu firmalar ülke piyasalarında mukim esnaflar üzerinden mallarını pazara sürerler yani... İşte sistem böyle kurulmuş böyle işliyor.

Velhasılı, I2 hangi cihaza verilirse verilsin, arkasında hayalet ekibin olduğunu bilin yeter...

Atlas cihazın ise, kuzey afrika ülkeleri ile iber yarımadası ülkelerinde, yıllık en az 1,5 milyon adet satışı var. Yani atlasa I2 desteği gelmese de, cihazı kendi piyasalarında epeyce satıyorlar.
    Doğru bilginin adresi...

AlıntıAlıntı

12. Teşekkür edenler:

endebar (30.11.2015)

0 Bu Konu icin
    4.479 Toplam

Alıntı ViaHussun Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    zatten açılmış konu var orda ustam
    son aldığım cevap bu
    '' there are so much people waiting digiturk hd caid 0664 we were waiting for 4 years and we think that if there is a solution so much people can buy this receiver because there ara so much people who are sat lover... ''

translate ile çevirdim cihaza sahip mi olun mu demiş ne demiş?
    buna da göz atarsanız sevinim serkan ustam

saygılar
    Kısaca; bu işe atılırsa, atlas cihazı satın alacak çok sayıda uydusever var demiş. Yani adamları teşvik etmeye çalışmış.
    Doğru bilginin adresi...

AlıntıAlıntı

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu