turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
24 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member kurt 80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    1.487 Toplam

Standart Cevap: Kriz:Rusyanın Bize Karşı Yapabileceği Muhtemel Hamleler !!!

Yardım tırlarının turkmenlere gitmedigini suriyedeki baskanı soyledi bize gelmedi dedi Tırlardan silah cıkan goruntuleri gormedik tabi sallayın
    ne ırıkta nede suriyede turkmenin dusmanı yoktu saddammı dusmandı hayır esadmı dusmanı hayır
    askerlerimizin kafasına cuval geciriliyor tık yok turkmenlere ırakta eziyet edildiyse gonder 2 tabur asker al gel
    abd 1 vatandası icin donanmayı gonderiyor bizim turkmenlere destegimiz gıda
    hadi gıda vardı diyelim gıdaylamı kurtarıcaz turkmenleri isid silahla vuruyor biz gıdayla destek vericek hadi ordan
    turkmenleri dusunen onları savasın ortasından alır gelirdi
    savas basladıgından suriyeden gelenler kac oldu 2 milyon mu ? araplar geliyor kurtler geliyor turkmenler neden gelmedi ?

rus ucagını dusurdukten sonra rusun suriyede vurdugu hicbir sey icin uretilecek bahane yok suriye sınırlarına 30 cm gecsek vuracak fuze sistemi yerlestirdi artık suriyeye insani yardım amaclı bile girsek bizi vuracak
    tilki1 dogru soyluyor arap baharıydı hani ne oldu tum araplar eziyet cekiyor saddam kotu saddam soyle boyle ne oldu 50 sene gecse ırak savasacak sokayım esada adam sii diye savasmak isteyen varsa gitsin isidin yanına savassın ulkeyi savasa sokmaya calısan vatan hainidir

gerçekleri görmeyen sallayıp kalkıp bu gibi ideolojileri savunup yok bu olmuş şu olmuş adam apaçık senin sınırını ihlal ediyor sen daha ülkeyi savaşa sokan vatan hainidir duyursun hangi hakla bunu söylüyorsun sizin gibilerin kanından şüphe duyarım .kendi eksenin etrafından dönmeyi bırak hakikaktleri görmene bak...
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı kurt 80 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Yardım tırlarının turkmenlere gitmedigini suriyedeki baskanı soyledi bize gelmedi dedi Tırlardan silah cıkan goruntuleri gormedik tabi sallayın
    ne ırıkta nede suriyede turkmenin dusmanı yoktu saddammı dusmandı hayır esadmı dusmanı hayır
    askerlerimizin kafasına cuval geciriliyor tık yok turkmenlere ırakta eziyet edildiyse gonder 2 tabur asker al gel
    abd 1 vatandası icin donanmayı gonderiyor bizim turkmenlere destegimiz gıda
    hadi gıda vardı diyelim gıdaylamı kurtarıcaz turkmenleri isid silahla vuruyor biz gıdayla destek vericek hadi ordan
    turkmenleri dusunen onları savasın ortasından alır gelirdi
    savas basladıgından suriyeden gelenler kac oldu 2 milyon mu ? araplar geliyor kurtler geliyor turkmenler neden gelmedi ?

rus ucagını dusurdukten sonra rusun suriyede vurdugu hicbir sey icin uretilecek bahane yok suriye sınırlarına 30 cm gecsek vuracak fuze sistemi yerlestirdi artık suriyeye insani yardım amaclı bile girsek bizi vuracak
    tilki1 dogru soyluyor arap baharıydı hani ne oldu tum araplar eziyet cekiyor saddam kotu saddam soyle boyle ne oldu 50 sene gecse ırak savasacak sokayım esada adam sii diye savasmak isteyen varsa gitsin isidin yanına savassın ulkeyi savasa sokmaya calısan vatan hainidir

gerçekleri görmeyen sallayıp kalkıp bu gibi ideolojileri savunup yok bu olmuş şu olmuş adam apaçık senin sınırını ihlal ediyor sen daha ülkeyi savaşa sokan vatan hainidir duyursun hangi hakla bunu söylüyorsun sizin gibilerin kanından şüphe duyarım .kendi eksenin etrafından dönmeyi bırak hakikaktleri görmene bak...
    Esad sırf şii diye ülkeyi savasa sokan vatan hainidir diyorum bunu savunuyorsan sende vatan hainisin
    suriye bize savasmı actı bizim topragımızı isgal mi ettide suriyeyle savasalım ? etsin savas sebebidir zaten savasırız
    benim kanımı sorgulama ben mustafa kemalin askeriyim ulke cıkırlarımı herseyden ustun gorurum
    arabın cıkarlarını ülke cıkarlarından ustun goren herkes vatan hainidir
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

neco54 (26.11.2015)

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    30.025 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Esad sırf şii diye ülkeyi savasa sokan vatan hainidir diyorum bunu savunuyorsan sende vatan hainisin
    suriye bize savasmı actı bizim topragımızı isgal mi ettide suriyeyle savasalım ? etsin savas sebebidir zaten savasırız
    benim kanımı sorgulama ben mustafa kemalin askeriyim ulke cıkırlarımı herseyden ustun gorurum
    Ne kadar Şii hayranı varmış memlekette.

Ama o Şii ler ellerine fırsat geçince Sunni Alevi demeden bütün Türkleri kesiyor nedense.
    AlıntıAlıntı

5. Teşekkür edenler:

neco54 (26.11.2015) , pedro888 (26.11.2015) , kurt 80 (26.11.2015)

0 Bu Konu icin
    1.487 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

senin savunduğun zihniyet bu zamanna kadar türkiyeye ne yaptı söyleyebilirmisin ?suriyedeki müslüman insanları esad yaptığı zulümleri görmezden gelmek?müslüman müslümanın kardeşi değilmi?şimdiki hükümetin yaptığı hizmetler belli amam siz bunlarıda inkar edersiniz çünkü işinize gelmez .

Allah, yalnız sizinle din uğrunda savaşanları, sizi yurtlarınızdan çıkaranları ve çıkarılmanız için onlara yardım edenleri dost edinmenizi yasaklar. Kim onlarla dost olursa işte zalimler onlardır.
    AlıntıAlıntı

2 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı berkenkey Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ne kadar Şii hayranı varmış memlekette.

Ama o Şii ler ellerine fırsat geçince Sunni Alevi demeden bütün Türkleri kesiyor nedense.
    Hadi ya biz kafa kesen işid biliyorduk meger şiilerde yapıyormus

sözüm tüm dinsizlere sii olmus sunni olmus farketmiyor
    ülke çıkarları icin savasmayalım demeyi şii hayranlıgına yoracak zeka seviyesindeysen o kadar nefret ettiğin şiilerle suriyede işid savaşıyor katıl yanlarına savas
    klavyeden sallamakla şii öldürüp cennete gidemezsin
    Türkleri kesen tarihte çıkmadı bundan sonrada çıkmaz merak etme
    AlıntıAlıntı

8. Teşekkür edenler:

neco54 (26.11.2015) , onboboon (26.11.2015)

0 Bu Konu icin
    1.487 Toplam

Hadi ya biz kafa kesen işid biliyorduk meger şiilerde yapıyormus

sözüm tüm dinsizlere sii olmus sunni olmus farketmiyor
    ülke çıkarları icin savasmayalım demeyi şii hayranlıgına yoracak zeka seviyesindeysen o kadar nefret ettiğin şiilerle suriyede işid savaşıyor katıl yanlarına savas
    klavyeden sallamakla şii öldürüp cennete gidemezsin
    Türkleri kesen tarihte çıkmadı bundan sonrada çıkmaz merak etme

eee sende esad ve rusyanında yanında yer al hayranlığı bildirirsin onlara ,konu memeleket meselesi sen daha bunuda görmezlikte geliyorsun adamlar sınırmızı ihlal etmişler onun söylüyoruz sen türkiye başbakanına ve cumhurbaşkanına dil uzatıyorsun asıl vatan hainliği budur...
    AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı kurt 80 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    eee sende esad ve rusyanında yanında yer al hayranlığı bildirirsin onlara ,konu memeleket meselesi sen daha bunuda görmezlikte geliyorsun adamlar sınırmızı ihlal etmişler onun söylüyoruz sen türkiye başbakanına ve cumhurbaşkanına dil uzatıyorsun asıl vatan hainliği budur...
    lafları bir tarafından anlama ben kimseye hayranlık bildirmiyorum cumhurbaskanına kim laf attı
    ben esed şii diye savasa girmek isteyen varsa vatan hainidir diyorum bunun cumhurbaskanıyla ne ilgisi var ?
    suriyede kim savasırsa savassın umurumda degil yeter ki bizden uzak olsunlar 2 milyon multeci geldi gitmeyede niyetleri yok keske savas bitsede daha fazla kan akmasada ulkelerine gitseler
    suriyedeki savasın bize zararı varken bizim savasa girmemiz hicbir sekilde ulke cıkarına olmayacaktır
    AlıntıAlıntı

11. Teşekkür edenler:

neco54 (26.11.2015)

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    30.025 Toplam

Bu forumda böyle siyasi konular yasak değilmiydi.

Yoksa mesele şii hayranlığı olunca serbest mi.
    AlıntıAlıntı

13. Teşekkür edenler:

pedro888 (26.11.2015)

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı berkenkey Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Bu forumda böyle siyasi konular yasak değilmiydi.

Yoksa mesele şii hayranlığı olunca serbest mi.
    Şii hayranlıgını nerden cıkarıyorsun onu anlamadım ? Sokayım esada diyorum bu sii hayranlıgı mı ?
    benim için tüm insanlar eşittir din dil ırk gozetmeden degerlendiririm ama sizin icin şii olması nefret sebebi anlasılan
    AlıntıAlıntı

15. Teşekkür edenler:

onboboon (26.11.2015)

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Arkadsşlar hiç kusura bakmayın ben saygısızlık edip dantelli ve cebli kefenle yola çıkanlara saygısızlık edemem onlar önden buyursun ben kısmetimi bekleyeceğim.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

17. Teşekkür edenler:

baran40 (26.11.2015)

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu