turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Junior Member isoFRM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Laptop İçin TV Kartı

Arkadaşlar kaldıgım yerde aşağıdaki gibi bir uydu canak giriş yeri var

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Laptoptan tv izlemek için tv kartı almak aklıma geldi biraz araştırma yaptım DVB-S , DVB-T felan ayrıntıları var T karasal yayın S bildigimiz uydu yayınları içinmiş sanırım piyasa araştırması yaptım iki tane ürün çıktı karşıma

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] fiyatı 203 lira

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] 66 tl buda DVB-S 203 liraya göre fiyatı daha uygun kanal geçişlerinde sanırım biraz yavaşmış ama cok problem değil benim için

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] bununda fyatı 104 lira sanırım bu 104 liralıkda yükseltici alarak kullanılıyor bildigim türksat 4a uydu kanallar izlenmiyor galiba.

Bu sistemi kullanan arkadaşlar bana biraz bilgi verebilirmi daha ucuza başka bir ürün önerebilecek veya başka bir yöntem söyleyebilecek var mı ? Türksat 4A yı canak anteni nasıl izleyebilirim.
    AlıntıAlıntı

Vip Member ViaHussun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    14.514 Toplam

Standart Cevap: Laptop İçin TV Kartı

Alıntı isoFRM Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadaşlar kaldıgım yerde aşağıdaki gibi bir uydu canak giriş yeri var

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Laptoptan tv izlemek için tv kartı almak aklıma geldi biraz araştırma yaptım DVB-S , DVB-T felan ayrıntıları var T karasal yayın S bildigimiz uydu yayınları içinmiş sanırım piyasa araştırması yaptım iki tane ürün çıktı karşıma

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] fiyatı 203 lira

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] 66 tl buda DVB-S 203 liraya göre fiyatı daha uygun kanal geçişlerinde sanırım biraz yavaşmış ama cok problem değil benim için

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] bununda fyatı 104 lira sanırım bu 104 liralıkda yükseltici alarak kullanılıyor bildigim türksat 4a uydu kanallar izlenmiyor galiba.

Bu sistemi kullanan arkadaşlar bana biraz bilgi verebilirmi daha ucuza başka bir ürün önerebilecek veya başka bir yöntem söyleyebilecek var mı ? Türksat 4A yı canak anteni nasıl izleyebilirim.

Kaliteli bir ürün düşünürsen
    Türkiye ye kargosu bulunuyor

Normal bir ürün düşünüyorsan
    Türkiye içi

Saygılar
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

RATUS42 (28.11.2015)

Junior Member isoFRM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı ViaHussun Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Kaliteli bir ürün düşünürsen
    Türkiye ye kargosu bulunuyor

Normal bir ürün düşünüyorsan
    Türkiye içi

Saygılar
    hocam cevabınız için teşekkür ederim kaliteli ve normal ürün arasındaki tam olarak fark nedir kanal geçişimlerimi ömrümü ısınma vb durumlarmı günde max izleyebilecegim 5-6 saat 60 liralık everest işimi görür diye düşünüyorum .Birde Windows 10 ile uyumlumu bu cihazlar
    AlıntıAlıntı

Junior Member next2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    25 Toplam

Everest Windows 10 ile problemsiz çalışıyor. Cihazla adaptör sorunu yaşayanlar var ama ben 6 ay olmuştur herhalde bir sorun yaşamadım. Diseq ile 4 uydu bağlı. Parasına oranla çok çok memnunum.
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

serkanguzel (29.11.2015)

Member kanaryamm1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Hocam merhaba bende de Everest tv kartı var fakat bir türlü sürücülerini yükleyemiyorum DVBViewer Pro ile kullanmak istiyorum No available driver diye bir mesaj alıyorum sürekli
    AlıntıAlıntı