turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası
    Member denvır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    17 Toplam

Standart Cevap: Merkezi sistemde sadece ben sinyal alamıyorum

Alıntı marekkheinz Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    merhaba arkadaşlar, yenibir eve taşındım. en üst kat. uydu kablosunun girişi prizin yanında mevcut. kablonun bir ucunu o girişe diğer ucunu uydu alıcıma takıyorum ama yine de sinyal alamıyorum. alttaki 3 daireye de sordum onlar aynı sistemle sinyal alabiliyorlar. herkesin kendine ait bir çanağı yok. bana ne önerirsiniz? DiseqC ayarlarını yaptım. her ihtimali denedim ama sinyal alamadım. uydu alıcım Vu+ Duo. bana yardımcı olursanız sevinirm.
    merhaba aynı durum benim başımada geldi bendeki arıza çatıdaki multisviç ten çıktı bizim santral girişleri fazla idi başka bir girişe taktım sorun halloldu serkan güzel arkadaş multisvici size bahsetmiş öncelikle ordan dene eğer sorun hallolmadıysa
    AlıntıAlıntı

Junior Member Mehmet70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart Cevap: Merkezi sistemde sadece ben sinyal alamıyorum

Arkadasim merkezi sistemde dagiticinin senin eve gelen kabloyu cikar ve ucuna bak birde dagiticinin sana gelen göze bak siyahlasma varmi. sana tavsiyem kablonun her iki ucunu yenile ince kablo ile telin birbirine temas etmemesine özen göster. tekrar dene eger yine calismaz ise dagiticida baska bos göz varsa onu dene yada komsularina rica et onlarin calisan bir gözü dene . bu arada reziverinde disecg ayarlarin Dogru olduguna emin ol tabiki . eger calisirsa sana gelen göz bozuk demektir.. Ama dedigim gibi reziverinin Anten ayarlarindaa disegc ayarlarini kontrol et..
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12