turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
14 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member hilim70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    3 Bu Konu icin
    47 Toplam

Standart Kaliteli Recever

merhabalar

arkadaslar benim recever bozuldu yenisini almaya karar verdim
    fakat emin degilim hangi receveri alacagima karar veremedim
    gerci endebar usta bir kac oneride bulun fakat sizlerden de onerilerinizi
    almak istiyorum

tesekurederim
    Paylasmak guzeldir !!!
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

RATUS42 (25.12.2015) , nasre (24.12.2015) , endebar (24.12.2015)

TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    111.734 Toplam

Standart Cevap: Kaliteli Recever

Egere maddi durumun iyse, dm820hd veya dm7080hd

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

RATUS42 (25.12.2015) , nasre (24.12.2015) , endebar (24.12.2015)

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

suan icin gozde olan cihaz dreambox cunku powervu direk acıyor dune kadar bana sorsan en iyi cihaz vuduo derdim ama belli ki yanılmısım ac3 ses kanallarında sorun yasadıgına gore donanımı dandik
    vuduo ve xtrend birbirine yakın cihaz 2-3 yıl sonra kondanstorleri şişiyor degistirmek gerekiyor sizde direk yeni cihaz al deselerde sorun o
    vuduo ile turkvod 2 film izlenmiyor 3 ncu filmde crash oluyor cok fazla yazılım sorunu var xtrend ondan daha iyi crash olmuyor en azından
    powervu varken ben izlemem diyorsan istedigin cihazı al ama powervu izlerim diyorsan direk acmasıyla stream olarak izlemek aynı sey degil 2 saat kanalı acmıyor zap yapamıyorsun falan stream olarak izlemek cok igrenc
    o yuzden kesinlikle dreambox al butcene gore bir tane bulabilirsin

devir 4k devri ama bize daha hd kanallar gelmedi 4k nın gelmesi 5 yıl surer gelsede ucretli platforma gelir zaten izleyemezsin o yuzden 4k cihaz alayım diye fazladan para odeme
    iptv de sorun yasamasın yeter
    @kocahaydar ustanın onerilerini degerlendirmeni tavsiye ederim

powervu ile iptv ile isim olmaz e2 olsun ama en ucuzu olsun diyorsan gigablue x1 ve vuduo zero aynı cihaz gigablue daha ucuz en ucuz e2 onu tavsiye ederim
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

nasre (24.12.2015)

Senior Member yeerken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    81 Toplam

hocam bütçe belirtmemişsin ya da cihazdan neler beklediğini onları da açıklarsan daha iyi yardımcı oluruz ama kart ile işim olmaz dersen dm 820 kullandım tavsiye ederim ama kart kullanırım dersen şu an dm 7080 kullanıyorum onu tavsiye ederim daha ucuz olsun dersen gigablue guad plus tavsiye ederim
    AlıntıAlıntı

Senior Member hilim70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    47 Toplam

Alıntı yeerken Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    hocam bütçe belirtmemişsin ya da cihazdan neler beklediğini onları da açıklarsan daha iyi yardımcı oluruz ama kart ile işim olmaz dersen dm 820 kullandım tavsiye ederim ama kart kullanırım dersen şu an dm 7080 kullanıyorum onu tavsiye ederim daha ucuz olsun dersen gigablue guad plus tavsiye ederim
    fiyati onemli degil ben kart kullanmiyorum
    benim icin onemli olan iptv ve pluglerin cogunu tamisidir
    Konu hilim70 tarafından (24.12.2015 Saat 21:52 ) değiştirilmiştir.
    Paylasmak guzeldir !!!
    AlıntıAlıntı

Banned selcuk8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    27 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    suan icin gozde olan cihaz dreambox cunku powervu direk acıyor dune kadar bana sorsan en iyi cihaz vuduo derdim ama belli ki yanılmısım ac3 ses kanallarında sorun yasadıgına gore donanımı dandik
    vuduo ve xtrend birbirine yakın cihaz 2-3 yıl sonra kondanstorleri şişiyor degistirmek gerekiyor sizde direk yeni cihaz al deselerde sorun o
    vuduo ile turkvod 2 film izlenmiyor 3 ncu filmde crash oluyor cok fazla yazılım sorunu var xtrend ondan daha iyi crash olmuyor en azından
    powervu varken ben izlemem diyorsan istedigin cihazı al ama powervu izlerim diyorsan direk acmasıyla stream olarak izlemek aynı sey degil 2 saat kanalı acmıyor zap yapamıyorsun falan stream olarak izlemek cok igrenc
    o yuzden kesinlikle dreambox al butcene gore bir tane bulabilirsin

devir 4k devri ama bize daha hd kanallar gelmedi 4k nın gelmesi 5 yıl surer gelsede ucretli platforma gelir zaten izleyemezsin o yuzden 4k cihaz alayım diye fazladan para odeme
    iptv de sorun yasamasın yeter
    @kocahaydar ustanın onerilerini degerlendirmeni tavsiye ederim

powervu ile iptv ile isim olmaz e2 olsun ama en ucuzu olsun diyorsan gigablue x1 ve vuduo zero aynı cihaz gigablue daha ucuz en ucuz e2 onu tavsiye ederim
    Hocam tamamda, vu+ da sadece duo modeli yokki. Tamam duo hakkında söylediklerine katıtilabilirim powervu olsun diğer konular olsun, fakat bende şuan vu+ solo se v2 var.. Powervu olsun pluginler, iptv olsun (media Portal haric) gayet sorunsuz çalışıyor. Hem bu cihazda diğer vu+larda olmayan görüntü kalitesi var.. Fiyat olarak şuan 169 euro böyle özelliğe bu fiyata bence iyidir.. Yinede arkadaşın tercihi.. Arkadaşa tavsiyem şudur Yapabiliyorsa dreambox alsın alternativ olarak ta vu+. (solo se v2 yalnız)
    AlıntıAlıntı

Junior Member zagora57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

mutant 2400 hd lisanslı olup kodi'(xmbc) nin en
    iyi çalıştığı cihazdır.
    AlıntıAlıntı

Junior Member Serhan Uslu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    8 Toplam

Ben yaklaşık 5 aydır Atlanta xtrend et-9000 kullanıyorum. Çift modül girişi ve kart girişi mevcut. D-Smart modül ve cccam var şu anda.Beklentilerimi fazlasıyla karşılayan bir cihaz.450 TL. ye ikinci el almıştım. (elektronikte 2.el almaya sıcak bakmıyorum ama özelliklerine dayanamadım). Siz fiyat önemli değil demişsiniz o yüzden forumdaki tecrübeli ustaların önerilerini dikkate almanızda fayda var.
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı selcuk8 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Hocam tamamda, vu+ da sadece duo modeli yokki. Tamam duo hakkında söylediklerine katıtilabilirim powervu olsun diğer konular olsun, fakat bende şuan vu+ solo se v2 var.. Powervu olsun pluginler, iptv olsun (media Portal haric) gayet sorunsuz çalışıyor. Hem bu cihazda diğer vu+larda olmayan görüntü kalitesi var.. Fiyat olarak şuan 169 euro böyle özelliğe bu fiyata bence iyidir.. Yinede arkadaşın tercihi.. Arkadaşa tavsiyem şudur Yapabiliyorsa dreambox alsın alternativ olarak ta vu+. (solo se v2 yalnız)
    vu lar direk acmıyor 4k bile stream olarak acıyor stream olarak izlemek igrenc cpu deli gibi calısıyor
    solo 4k dahil vu nun hicbir modeli ac3 ses sistemini desteklemiyor transcoding edip aac yapıyor ama ac3 sesi direk acamayır
    olmayan donanımı yazılımla duzeltmeye calısmıslar bu saatten sonra vu yu asla tavsiye etmem
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

Banned selcuk8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    27 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    vu lar direk acmıyor 4k bile stream olarak acıyor stream olarak izlemek igrenc cpu deli gibi calısıyor
    solo 4k dahil vu nun hicbir modeli ac3 ses sistemini desteklemiyor transcoding edip aac yapıyor ama ac3 sesi direk acamayır
    olmayan donanımı yazılımla duzeltmeye calısmıslar bu saatten sonra vu yu asla tavsiye etmem
    Sen öyle diyorsan öyledir hocam 😊itirazım yok..
    AlıntıAlıntı

14. Teşekkür edenler:

endebar (25.12.2015)

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu