turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

10 sonuçtan 1 ile 10 arasý
    TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    turkey
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

Standart abonelik kartlarý hakkýnda bilgisi olanlar yardým edebilir misiniz...

merhaba arkadaþlar trforumda da konu açmýþtým bu forumda da açmak istedim,
    hobby amaçlý yaptýðým sharing için max 750 tl verebileceðim abonelik kartý almak istiyorum nc+ seca sharingte problemsiz olduðundan sitesinde 59 zloti yazýyordu sonrasýnda 1080 tl ye geldiðini öðrendim ancak bir üye arkadaþ 1600 tlye aldýðýný belirtti 3 ay önce almýþ benim abimde lvivde yaþadýðý için polonya 30 dklýk yol olduðundan bütçeme uyup oymamasý konusunda kararsýz kaldým okutmak 2. planda kaldý sonrasýnda skylink sitesinde full hd paket 2640 CZK yani 315 tl ye denk geldiðini farkettim. acaba bu 2 paket fiyat konsunda aboneliði olan okutan varsa yardýmcý olabilir mi ne kadara geliyor çek cumhuriyetinde olup yaza doðru getirtme þansý olan var mý okutup da configde yardýmcý olabilirm diyen de olabilir parasýný peþin vermek kaydýyla... ben bu iþi 5 yýldýr hobi amaçlý yapýyorum 2 kardeþim köyde babam kayýnpeder bacanak eþ dost hepsine daðýtýyorum amaç hobi kar satýþ olmadýðýndan ancak bu kadarýna bütçem yetiyor zaten satýþ yapsam daha büyük paketlerle uðraþýrým forumda fiyatlandýrma getirme okutma konsunda yardýmý dokunacak dostlardan yardýmlarýný bekliyorum, þuan ubuntuda oscamde hd+ ve redlight hd okutuyorum dostlar...
    AlýntýAlýntý

Bulunduðu yer
    turkey
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

Standart Cevap: abonelik kartlarý hakkýnda bilgisi olanlar yardým edebilir misiniz...

bu arada konuyu yanlýþ yere açtým pay tv kýsmýna açmam gerekiyordu sanýrým adminlerden önce özür dilerim gerekli yere taþýrlarsa memnun olurum
    AlýntýAlýntý

Senior Member jardel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.010 Toplam

Standart Cevap: abonelik kartlarý hakkýnda bilgisi olanlar yardým edebilir misiniz...

slm bak ebay de bir sürü var

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    AlýntýAlýntý

Bulunduðu yer
    turkey
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

ustam ben bunlarý daha öncede gördüm ama 75 euro sadece kart parasý deðil mi bunlar bu fiyatlara cihaz ve kart satýyorlardýr aldýk nasýl paket satýn alacaðýz ne çek dili var ne lehçe 109 euro ya adam 12 ay diye yazmýþ ama oluyo mu böyle deneddiniz mi daha önce bildiðiniz varsa yardýmcý olursanýz minnettar olurum ustam
    Konu 67sefa tarafýndan (22.01.2016 Saat 12:44 ) deðiþtirilmiþtir.
    AlýntýAlýntý

Bulunduðu yer
    turkey
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

mesela 105 euro 14 ay diyo bu [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz] nasýl bu fiyata oluyor aldýk diyelim aktivasyon nasýl oluyor?
    Konu 67sefa tarafýndan (22.01.2016 Saat 12:44 ) deðiþtirilmiþtir.
    AlýntýAlýntý

Bulunduðu yer
    turkey
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

Cardsplitter.pl bu siteyi bilen alýþveriþ yapan var mý arkadaþlar güvenilir mi? Güzel fiyat veriyor da
    AlýntýAlýntý

Bulunduðu yer
    turkey
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

arkadaþlar cardsplitter.plden sipariþi 3 gün önce yaptým tracking number verdiler yolda görünüyor, ana firma olduðundan mý bilmiyorum normal türk ve yabancý sitelere göre yarý fiyatýna veriyor adamlar gelince sonucu yazarým ancak beni en çok üzen ne trforumda ne de burada bu konu hakkýnda(yabacý alýþveriþ siteleri kart satýþý yapan güvenilir ucuz) forumda kimseden yardým göremedim, kaldý ki bir sürü server konsunda bu iþleri yapan kiþi de var ben gibi amatör hobyseverlere ýþýk tutmalarýný beklerdim. eðerki sað saðlim gelirse detaylarýyla açýklarým .....
    AlýntýAlýntý

Vip Member kalkan99 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    Adana/Türkiye
    0 Bu Konu icin
    33.631 Toplam

Alýntý 67sefa Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    arkadaþlar cardsplitter.plden sipariþi 3 gün önce yaptým tracking number verdiler yolda görünüyor, ana firma olduðundan mý bilmiyorum normal türk ve yabancý sitelere göre yarý fiyatýna veriyor adamlar gelince sonucu yazarým ancak beni en çok üzen ne trforumda ne de burada bu konu hakkýnda(yabacý alýþveriþ siteleri kart satýþý yapan güvenilir ucuz) forumda kimseden yardým göremedim, kaldý ki bir sürü server konsunda bu iþleri yapan kiþi de var ben gibi amatör hobyseverlere ýþýk tutmalarýný beklerdim. eðerki sað saðlim gelirse detaylarýyla açýklarým .....
    kartýnýz geleceðine göre ve beklediðiniz bilgiye ulaþamadýðýnýzdan
    konu kapatýlmýþtýr.
    AlýntýAlýntý

Banned SEVMEK46 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    YAÞASIN TAM BAÐIMSIZ TÜRKÝYE !!!
    0 Bu Konu icin
    12.938 Toplam

Slm son durum nedir

I am on Mobile this message
    AlýntýAlýntý

Banned SEVMEK46 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    YAÞASIN TAM BAÐIMSIZ TÜRKÝYE !!!
    0 Bu Konu icin
    12.938 Toplam

Sefa konunu yeni gördüm cevap yazacaktým konu kapali idi, Avrupa daki ekonomik durumlar alým gücünü düþürdü, CS Polonya kanallarinda devam ediyor çünkü bence Polonya Avrupa daki en fakir ve alým gücü düþük ülke dir,seca da sorunsuz izleniyor cz link de izleniyor newcs de ice irdeto acik

I am on Mobile this message
    AlýntýAlýntý