turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

10 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Banned okeyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    125 Toplam

Standart dm kumandası alacagım güvenilir site öneriniz

arkadaşlar dreambox 800hdse kumandası alacagım güvenilir bir alış veriş sitesi verebilirmidiniz orjinal alacagım lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    125 Toplam

Standart Cevap: dm kumandası alacagım güvenilir site öneriniz

gitti gidiyor sitesi güvenilirmi
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    125 Toplam

lütfen yardım arkadaşlar
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

orjinale ne gerek var ogrenebilen akıllı kumandalar var hem daha ucuz hem 1 den fazla kumandayı tanımlayabiliyorsun tek tek tusları tanımlıyorsun ornegin bende huayu diye dandik bir cin malı kumanda var 10-15 tl birsey uydunun tum tuslarını tanımladım vuduo ve xtrend ikisindede kullanıyorum

tv acıyorum source degistiriyorum tv den ses sistemini acıp ses ayarlarını yapıyorum ses acma kapama ve eco ayarları motorlu canagı ceviren vbox u acıp kapatıyor ve canagı ceviriyorum uydununda tum fonksiyonlarını kullanıyorum hatta en cok kullandıgım tusları ok tusunun yanına aldım kolaylıkla hepsini kullanıyorum

dm800 orjinal kumandası zaten hantal birsey onca para vermeye degmez e2 cihazlar icinde vuduo nun kumandasını begeniyorum xtrend kumandada igrenc calısmayan bircok fonksiyon eklemisler icine en iyisi akıllı kumanda ama ogrenebilir tek tek tus tanıtıyorsan tanıt 1 kez bir daha orjinal kumandayla isin olmasın
    kolay gelsin
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bendeki kumanda bunun aynısı ama tekli bu 8in1 yani 8 cihazı kumanda ediyor benim tekli ama tek tek herseyi tanıttım winboss ta ogrenebilen kumanda onuda tavsiye ederim
    ogretme ile bilgiyi dokumanlarda yok daha once winboss kullanıyordum ondaki gibi huayu ya yaptım oldu demek ki hepsi aynı karttı kullanıyor
    tek tek tus ogretme soyle oluyor
    yesil tusa 7 saniye basınca kırmızı ısık yanıyor yanınca elini tustan cek 8888 yaz ısık yanıp sonmeye baslasın artık tek tek tus tanımlayabilirsin
    ornegin ok tusu ona bas kırmızı yanıp sonme sabit olur orjinal kumandadan ok tusuna bas tekrar kırmızı yanıp sonmeye baslar ok tanımlanmıs olur sonra tek tek diger tusları tanımla yesil tusla islemi bitir o kadar

sen almasan bile winboss yada huayu alacak arkadaslara bu bilgiyi paylasayım tek tek tus tanımlama olmazsa akıllı kumandayı at cope gitsin bir ise yaramaz

daha once logitech in 2 tane akıllı kumandasını kullandım birine 400 birine 700 lira para verdim cay dokuldu cope attım
    kayıt olması pc ye tonlarca program indirip 1 tus tanımlamak icin dakikalarca ugrastırmasının yanısıra kemik tusu takılıp kalıyordu
    tonla para verip igrenc bir kumanda alacagınıza 3 kurusa cin malı tusları tek tek tanımladıgınız 1 kumanda alın rf haric tum kızılotesi kumandaları tek kumandayla kullanının
    Konu endebar tarafından (6.03.2016 Saat 15:10 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

kocahaydar (6.03.2016)

0 Bu Konu icin
    125 Toplam

arkadaşlar burayı lütfen bi incelermisiniz [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    125 Toplam

bu site güvenilirmi
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı okeyy Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadaşlar burayı lütfen bi incelermisiniz [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    gitti gidiyorda güvenilirlik satıcının aldıgı puana gore olculuyor malı sana zamanında teslim ettimi falan bu olcuye gore satıcı 41 alıs veristen %100 tam puan almıs ama tr de orjinal kumanda bulman zor
    ben olsam netten orjinal kumanda aramam guvenemezsin en guzeli birebir kumandayı gozunle gorup test edip almak o kadar para vereceksin birde cakma cin malı cıkmasın
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    125 Toplam

yaw hocam ben kırşehirin ilçesi kamanda kalıyorum buradada yok klon alsam ne kadar danayanır bir bilginiz varmı
    AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı okeyy Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    yaw hocam ben kırşehirin ilçesi kamanda kalıyorum buradada yok klon alsam ne kadar danayanır bir bilginiz varmı
    usta kumanda kumandadır extra birsey yok yıllarca kullanırsınız klonda olsa farketmez ama 70 lira kumandaya verilmez
    benim vuduo nun tuslarıda zor temas ediyordu iletken boya aldım
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bundan ama buradaki fiyat yuksek ben 25 liraya almıstım sanırım vuduo dahil 15 uzaktan kumandada kullanmısımdır sıfır gibi oldu vuduo kumandayı aradan 1 yıl gecti hala
    kullanıyorum
    tabi bu biraz zahmetli is 24 saat boyanın kurumasını bekleyeceksin boyayı surerken kenarlara tasmamasına dikkat edeceksin falan ben seviyorum tamirat tadilat islerini boya hala bitmedi yarısı duruyor gerektiginde bulunmaz kumanda olunca kullanıyorum cok ise yarıyor
    ugrasamam dersen klon al keske test edip alabilsen ama oyle bir imkanım yok diyorsan bildik sitelerden al arızalı cıkarsa iade etme sansın olur
    AlıntıAlıntı

12. Teşekkür edenler:

SEVMEK46 (8.03.2016)