turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Crazyscan

Banned NEXX45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    173 Toplam

Standart Cevap: Crazyscan

benim yazılarımı okumuyorsun yanılmıyorsam crazy skanın çalıştırmaya uğraşmayın komple yapıp vermem gerekli size basit değildir

ebs pro için size dosya attım bunu yapın ebs pro üzeri yeşil olduğuna dair resmi verin
    AlıntıAlıntı

Banned zfntpn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    256 Toplam

Şuan ekran
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    173 Toplam

buradan istedim resim

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    256 Toplam

İşte usta
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    173 Toplam

drayvır sürücüleri değiştir ebs pronun içindeki streami değiştir
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    173 Toplam

bu dosya eski sürümdür birde bunla dene
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    256 Toplam

olmuyor ustam
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    173 Toplam

buradan bana resim ver

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    256 Toplam

Bu mu
    AlıntıAlıntı

2 Bu Konu icin
    173 Toplam

Alıntı zfntpn Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Bu mu
    sürücü bilgisini istedim hangi sürücüyü kullandığını bulmak için eyer değiştirmediysen buradan versiyonunu bulurum ben çalışan sürücüleri verdim çalışan stream dosyasını verdim everestte yapamadın işin aslı bu Everest amatörlerin yapabileceği veya yardım destek verilmeden yapa bileceği bir tv kartı değildir bunu baştan beri söylüyorum sadece en aşağı 10 sayfa Everest konusunu boşu boşuna açılmıştır Everest tv kartları dark hddream ile bire bir aynıdır bu 2 tv kartıda sorunlu tv kartlarıdır bilint scanı bırakın normal çalıştırdığınıza şükredin tabi ben türkey forumda bunları yazdığımda bazıları gelip sanki bulunmaz hint kumaşı gibi bu tv kartlarını aldırmışlardır yardım destekmi malesef yoktur unutun sorunlar ile uğraşır durursunuz çünkü bir tv kartına 100 tl verip çöpe atmakta var kıranlarımı söyleyim size çöpe atanlarımı everesti bana bazıları alıntı yapın diyerek yazdılar c8 ve biss konusunda türkey forumda kendim yaptığım veya yapmadığım hiç bir programı hiç bir bilgiyi test etmeden vermediğimi bilgileri yoktur ileytişimde olanlar gerçeği biliyorlardı sizler burada Everest tv kartlarını aldığınızda ben ve arkadaşlarım şuan dahil tbs kartlarını aldılar ve aldık tbs 6982 yi sorunlu diye bu sitede çıkartılar tv kartını aldık test ettik hiç bir sorununun olmadığını aksine çok iyi bir kart olduğunun sonucuna vardır ve bu sitede resimli olarak verdim sayfalara bakınız Everest usb benim karşıdaki bilgisayara team vir ile girip test etmem gereklidir yoksa bu sorunlar bu sayfalarda daha çok yazarsınız veya Everest tv kartının çalışan bir tanesinin elimizde olması gerek lidir elimde 3 tv kartı vardır acm vcm multistream tbs6982 ile çalıştırdım yaptım verdim altdvb ile çoğu kişi olmayacağını söylemiştir çalışmaz sitelerde bu bilgileri veriyorum yardım desteğini veriyorum bunları yazıyoruz fakat insanlar bunları çarpıtarak yanlış anlamaktadır gerçek budur tek bilin diye yazıyorum kimlerin ne yaptığını ne şekilde uğraşıldığını yoksa internette var gidin orada var demek çok kolay olur yardım desteği vermeden biss bölümü bu güne kadar yazmadım tek kısaca bilin sizlerin daha bu sitelerde biss bölümü açılmadan yapılmıştır arkadaşlar bunu çok iyi bilir ilk başı kimlerin çektiğini benim ilk başta dediğimide kör taramanın olmayacağını c8 lerin çıkmayacağını tarnsponderlerin zor bulunduğunu belirtmiştim onlar kimler olduklarını çok iyi biliyorlar burada ilk etapta olan bir kişi maalesef arkadaşımın sitesinde arkadaşımın verdiği bir dosya için bana skaypi üzeri kapatan ve sorduğumda sayfayı gösteren benim yazılarım olmadığı halde benim önerdiğim sitede arkadaşım alıntı yazıdır yazmadığı için bana skaypiyi kapatan serkan güzeldir bunlarıda çok iyi bilin biss olayında maliyet en aşağı 5000 tl dir yazılımlar kütüphane en aşağı indirmeniz 1 ayı sürer gerçekleride yazalım normal kullanıcılar için 100 tl veya 1000 tl gibi yapılması mümkün değildir bu gerçekleride yazalım sizin dahil belki bildiğiniz bu sitede bir kaç daha arkadaşım vardır her kez biss sin ne olduğunu bundan en aşağı 3 yıl önce bilgileri vardır gerçekler bunlardır bunları neden şuan için yazdım gerçekleri bilin yakın olan arkadaşlarım bütün olarak bu yazdıklarımı hepsini bilgileri vardır malesef sitenizde tartışmak için hiç bir zaman yazı yazmadım bütün gerçek olan bilgiyi verdim banmı eyer yiyeceksem yemeden kendim giderim gittiğim sitede vardır benden yardım destek herkez benim zamanımın olduğu sürece çalıştığımdan dolayı anca yetişe biliyorum tv kartları üzeri ücretsiz olarak verecem bu kadar saygılarımla
    Konu NEXX45 tarafından (20.03.2016 Saat 12:42 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

11. Teşekkür edenler:

serdarix (20.03.2016) , zfntpn (20.03.2016)

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu