Tivibu modüllü kullanıcıyım. Sinetivi kanallarında EPG konusunda problemim var. Türkçe olarak EPG alamıyorum. Film isimleri İngilizce ve film içeriği mevcut değil.(İlginç olan Tivibu Spor kanalları Türkçe ve içerik var.) Vestel marka Tv de ise film isimleri Türkçe ve Türkçe içerik var. Cihazım Enigma2 et9000. Birkaç image denedim. Ama yine başarısız oldum. Settings den kaynaklı olabilir mi dedim. Ama o da sonuç vermedi. Müşteri hizmetleri ile konuştum imkansız diyor. Konuyla ilgili bilgisi oaln var mı? TİD,NİD ve SİD değerlerinden olabilir dedim. O bilgiyi de alamıyorum. Kullandığım settingslerde 11.853 frekansı için TİD 43401 NİD 1070, 11.880 frekansı için TİD 43402 NİD 1070 şeklinde. Acaba farklı bir değer var mı?

Enigma2 de Türkçe Karakter problemi olduğunu da Türkçe İsimli filmlerde gördüm. Encoding conf. dosyasından düzeltmeye çalıştım. Ama %100 başarılı olamadım. Digitürk teki gibi Encoding conf. başarılı olmuyor. Encoding conf dosyasını düzenledim. ı harfını tanımıyor. Modülle bir alakası olmadığını tespit ettim.

Bu konuda bilgisi olan veya yardımcı olabilecek var mı?