turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası
    TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

Standart Cevap: Irdeto 664 - Kendi Cihazında İzleme

valla o değil de ihale 3 ayrı satış olacağı için (yurt içi yurt dışı hakları ve iptv olarak) bu sene maç eziyeti son seneye yabancılarla da olsa izlemeye devam...
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

ilk olarak nickin faul 2.si hayal değil az haber izlesen yeterli olur ispanya ve ing federasyonundan adamları davet edip haziran ayında toplantı yapıp ihale örnekleri aldılar fikir alışverişinde bulundular, üstelik ülke tanıtımı ve kulüplere daha fazla para akışı için diye de belirttiler... demirören de spor bakanı da bunu kendi ağızlarından açıkladılar, aralıkta hayal mi gerçek mi görürsünüz size iyi banlanmalar...
    AlıntıAlıntı

Senior Member savass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

beinspor 7 derbiyi vermis
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

Evet ama sadece mena verdi o da sadece iptv ile ok ne kart paylaşımı ile izleniyor ne de ülkemizden çekiyor 2 taraftan da husran
    AlıntıAlıntı

Senior Member Yeter2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    38 Toplam

Digiturk okadar serefsizki, arkadasim aldi. Kutunun icine öyle bir etmislerki, kolay kurulum calisti calisti, calismazsa menüde devam edemiyorsun. Diseqcleri bile sana manuell ayarlatmiyor. Arakadasim Mehrfamilienhaus'da oturuyor. Ortak canak var. Otomatik kurulumda Lig TV'yi Türksatda bulmuyor. Baska arkadasda denedik ondan oluyor. Menüye böylece girebilmis olduk. Ellen Lig TV frekansini verince kutu kendini digiturk modundan siliyor. Bir yillik pesin ödedi arkadasim. Su anda bir boka yaramiyor.

Inanki Digitürk almak istiyorum, ama sirf kutu yüzünden almiyorum. Almamda. Niye kafami sisireyim? Niye param ile rezil olayim? Niye param ile reklam izliyim? Niye Lig TV'nin yalanci HD kanalina para vereyim. Lig TV HD, HD falan degil. Hepsi upscale. Camur gibi görüntü var hizli sahneler. Sky'da agircekimde yerdeki ciminen yapragi bile tane tane gözüküyor. Bizde agircekimde adamin daha deyip deymedigi bile gözükmüyor. Üstlelik bir süper ligimiz var, Almanya'nin amatör ligi kalite ayarinda.

Beinsport cikti diye herkes ümitleniyor. Hic ümitlenmeyin. Modul falan gelmez. Cünkü Beinsport sadece kanali aldi. Ayni kafalar yine Digitürkü yönetiyor. Hele on Sansal Büyüka varya. 25 senedir hep ayni program. Sikildi millet ya. Ülkede baska adam mi kalmadi. Demirel gibi, koltuga bir oturdu kalkmiyor.

Üstüne birde su Lig TV'deki Spor spikerlerine bakin. Dogru dürüst mac bile anlatamiyorlar. Sadece isim okuyorlar okadar. Bunlardan daha berbat mac anlatan sadece bir kisi var oda Murat Kosova. Kerem Öncel, Ümit Aktan, Ertem Sener gibi maclari güzel spikerleri transfer etmiyorlar, haber okur gibi tatsuz tutsuz spikerler var. Melih Sendil, Melih Gümüsbicak gibi adamlar bos bos konusuyor. Inanki camide hocanin vaazinda bile insanlar daha fazla cosuyor.

Ama suc bunlarda degil, su bizim millette. Dogru dürüst futbol oynanmayan bir lige bakacagiz diye bir ton para verip sinir oluyorlar. Bu futbolu güzel oyun icin izlerim, takim renkleri icin degil. Bana ne takim yenmis, yenmemis. Gözüme hos gelen seyleri seyretmek istiyorum.
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

SABIR39 (29.09.2016) , mustafa_38 (29.09.2016)

0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

Fanatik gs liyim maç kaçırmazdım ama kalite gidince soğudum geçen sene bu sene zar zor izliyorum dortmund ve barça ve ingiltereden 1-2 maç bakıyorum ben de ağırlıkla hele bu sene sağolsun federasyon iyice milleti soğuttular 2 sne daha usulsüz dt ye verdiler ligi, 5 seneyi 7 ye çıkardılar neyseki son sene yabancılardan yeni ihale sayesinde ligi izleyeceğiz... Ama hem 2 sene daha dt tek elinde kalması tff 1. Ligin yayıncısının olmaması, maç özetlerinin bile olmaması insanları iyice futboldan dışladı stada bile gitmez oldular...
    AlıntıAlıntı

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123