turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Junior Member schizofren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Online güncellemeden sonra Turkvod girdiğim an kumanda işlem yapmıyor

Öncelikle selamlar ve herkese kolaylıklar dilerim. dün kayıt oldum ismim sinan izmirde yaşıyorum. ikinci el aldığım hd800 cihazımda mevcut turkvod surumune güncelleme geldiğine dair yazıyı görünce 0 tusuna basarak güncelleme yaptım ancak şimdi turkvod a giriyorum filim dizi modullerinin içine asla giremiyorum kumanda işlev yapmıyor turkvod donuyor bunun nedeni nedir acaba sorunu nasıl düzeltebilirim. geceden beri bunun için forumu geziyorum ama enigmadır skindir hiç bir şey anlamadım .cihazımda dahili hdd mevcut. cihazın üztünde gelen turkvod surumunde filmcehennemi dışında film modulleri hep boştu sadece fragmanlar vardı o yuzden guncelleme yaptım ama artık komple gitti turkvod.
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

Standart Cevap: Online güncellemeden sonra Turkvod girdiğim an kumanda işlem yapmıyor

Nedenine bişey diyemem ama bence ipk sil kısmından turk vodu silip tekrardan yspsan elden ya da hazır ipk halini kurabilirsiniz diye düşünüyorum sorunla karşılaşanlar vardır diye düşünüyorum
    AlıntıAlıntı