turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
11 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member audi06_19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    5 Bu Konu icin
    10.111 Toplam

Standart Dreambox DM 525 HD CI HDTV DVB-S2 Receiver

Dreambox DM525 HD E2 Linux PVR HDTV USB LAN CI Sat Receiver

Die kompakte Dreambox DM525 setzt mit modernem Design und einer technischen Ausstattung auf höchsten Niveau neue Maßstäbe. Der neue Videostandard H.265, der u.a. für den DVB-T2-Empfang in Deutschland und vielen anderen Ländern erforderlich ist, wird von der HDTV-Dreambox unterstützt.

Ein Broadcom-Chipsatz der neusten Generation (BCM 73625) sorgt für schnelle Umschaltzeiten und eine flüssige Navigation. Die DM525 wird mit der beliebten RCU10-Multi-Fernbedienung für Dreamboxen und Wiedergabegeräte wie Fernseher oder Blu-ray-Player ausgeliefert. Die für Kompaktboxen typischen 256 MB im Flash-Speicher übertrumpft die DM525 mit 512 MB – genug Speicher für innovative IP-Dienste. Hierzu sind bereits einige Apps in Planung. Zusätzlich unterstützt die DM525 auch den Sat>IP-Standard. Über den rückseitigen Ethernet-Port oder optional über WLAN wird die Dreambox mit dem Internet verbunden.

Das futuristische Design der DM525 mit der farbigen Status-LED-Anzeige verkörpert die Innovationskraft, für die die Dreamboxen weltweit bekannt sind. So verfügt die DM525 an der Front über einen beleuchteten Touch-On/Off-Sensor. Auf der Rückseite befinden sich unter anderem zwei USB-Anschlüsse, über die der Nutzer die Dreambox im Fall von Flash-Abstürzen eigenhändig wiederherstellen kann, ohne dass er sie einsenden muss.

Hauptmerkmal ist der neue BCM 73625 2000 MIPS Prozessor mit H.265 HEVC Support

Technische Daten:
    2000DMIPS Prozessor
    512 MB Flash, 512 MByte RAM (Arbeitsspeicher)
    1x Tuner DVB-S2 HDTV
    Linux OS Enigma2
    Programmplätze Unlimitiert
    HbbTV Ja
    PVR Funktion Ja, vorbereitet
    On Screen-Displaysprache Mehrsprachig
    Pay-TV Konnektivität SmartCard-Reader (CA)
    1x CA-Steckplatz
    1x CI-Steckplatz
    HDTV Kompatibel
    3D-Ready
    HD+ Ready Nein
    HD+ Updatefähig Nein
    HD+ Karte inklusive Nein
    DiSEqC Steuersignale 1.0 / 1.1 / 1.2 / 1.3 und USALS (Rotor-Steuerung)
    Unicable fähig
    1x HDMI-Komponentenausgang
    1x Digitaler Audioausgang
    1x RJ 45 Buchse (LAN)
    2x Extern-USB
    Netzschalter

Lieferumfang:
    Dreambox DM525 HD DVB-S2 Sat CI Receiver
    Fernbedienung RC10
    HDMI Kabel
    Stromkabel
    Schnellanleitung

Preis ab 149 Euro

AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

demmlik (25.08.2016) , giresun_28 (25.08.2016) , pnokyo (25.08.2016) , inlive (25.08.2016) , sonic (24.08.2016)

Senior Member Asi2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    157 Toplam

520 ile arasındaki tek fark CI+ olarak görüyorum. Yoksa başka farklı varmı?
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. Dervis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    1.292 Toplam

Standart Cevap: Dreambox DM 525 HD CI HDTV DVB-S2 Receiver

Eyvah 520 alanların anında elinde patlamış oldu...Fırıl Fırıllll...Saygılar.

Not:Zaten fırıldak baştan bir fiyat açıklayıp sonra lakabına uygun davranıp yok web sitesine bakan elaman fiyatı yanlış yazmış hikayelerine sığınıp birinci kazığı atmışlar...525 in çıkacağını önceden bildirmeyerek elinde dsmart yada filbox modülü olan arkadaşlara ikinci kazığı çakmışlar...
    Konu Dervis tarafından (25.08.2016 Saat 14:58 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

5. Teşekkür edenler:

demmlik (26.08.2016) , yeerken (25.08.2016)

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

10 euro luk bir fark var ama acaba çıkış tarihi ne olacak?
    AlıntıAlıntı

Senior Member Asi2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    157 Toplam

Alıntı Dervis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Eyvah 520 alanların anında elinde patlamış oldu...Fırıl Fırıllll...Saygılar.

Not:Zaten fırıldak baştan bir fiyat açıklayıp sonra lakabına uygun davranıp yok web sitesine bakan elaman fiyatı yanlış yazmış hikayelerine sığınıp birinci kazığı atmışlar...525 in çıkacağını önceden bildirmeyerek elinde dsmart yada filbox modülü olan arkadaşlara ikinci kazığı çakmışlar...
    Valla derviş usta ben 520 ilk çıktığı hafta aldım ve bir pişmanlık duymadım şimdi de aynı öyleyim.Zaten modüllerle işim hiç olmadı şimdiye kadar.ama sırf DMM nin 10 Euro kazanması için 520 ye neden CI koymadığını ve üstüne birden bire böyle bir cihazı sürpriz olarak piyasaya sunması olacak iş değil. Nasıl bir satış politikaları var anlamakta güçlük çekiyorum. Eminim ki 520 ye CI entegre etselerdi şimdiki durumdan daha iyi olurdu kendileri açısından. Ben 520 den memnunum ve uzun bir süre bunu kullanmaya devam edeceğim.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    1.292 Toplam

Alıntı Asi2 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Valla derviş usta ben 520 ilk çıktığı hafta aldım ve bir pişmanlık duymadım şimdi de aynı öyleyim.Zaten modüllerle işim hiç olmadı şimdiye kadar.ama sırf DMM nin 10 Euro kazanması için 520 ye neden CI koymadığını ve üstüne birden bire böyle bir cihazı sürpriz olarak piyasaya sunması olacak iş değil. Nasıl bir satış politikaları var anlamakta güçlük çekiyorum. Eminim ki 520 ye CI entegre etselerdi şimdiki durumdan daha iyi olurdu kendileri açısından. Ben 520 den memnunum ve uzun bir süre bunu kullanmaya devam edeceğim.
    Cihazın yeni CI serisi ile birlikte anında değer kaybına uğramasına ne diyeceksiniz ? Şimdi fırıldak elindeki stoklar bitene kadar uzun süre 525 getirmez...
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Alıntı Dervis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Cihazın yeni CI serisi ile birlikte anında değer kaybına uğramasına ne diyeceksiniz ? Şimdi fırıldak elindeki stoklar bitene kadar uzun süre 525 getirmez...
    Fırıldak kim oluyor? Lütfen yazdıklarınıza dikkat edermisiniz.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    1.292 Toplam

Alıntı Elvis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Fırıldak kim oluyor? Lütfen yazdıklarınıza dikkat edermisiniz.
    Ustam buradan ayrıntılı şekilde bilgi sahibi olabilirsin... [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Özetle : Sabri ile yıldız karı kocadırlar.çocukları tosun,zeki,afet tir. yıldızın annesi, sabrinin ise kayın validesi ile birlikte orta halli bir evde yaşarlar.Aileye sonradan katılan kedi Bürol ise ailenin neşe kaynağıdır. 2.sezonda bizleri gülümsetmeye başlayan kedi bürol çoğu bölümde karşımıza çıkıyor.Her macerada farklı bir olaya atılan fırıldaklar tıpkı fırıldak gibi her olayın üstesinden gelmeyi başarıyorlar.

Bahsi geçen kişi Türkiyede bir satıcı...Arkadaşlar arasında kendisine yaptığı işlerde o kırmızıyla yazılan bölümdeki gibi davrandığı için o lakabı ben taktım...Sözüm meclisten dışarı yani...Saygılar.
    AlıntıAlıntı

11. Teşekkür edenler:

demmlik (25.08.2016)

Senior Member demmlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    69 Toplam

@Ustala kusura bakmayin, BMW 520 ya BMW525 gibi oldu ya,guzelmiss anlage ler
    Akkili Insan Cok Temmbeldir.Cahil insanda Cok Azimlidir
    AlıntıAlıntı

Senior Member NeToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    135 Toplam

bu gün bende gittim H.D.e dm520hd almak için malesef kalmamış ne zamanda geleceği belli değilmiş. italatcı firmaya bağlı gelmesi dediler. italatcı firmada ön sipariş açmış galiba talebe göre getirecek.
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu