turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası
    Senior Member audi06_19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    10.111 Toplam

Standart Cevap: Dm 520 Barry Allen İmage Kurulum

Alıntı ceng Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadaşlar şöyle bir sorun var acaba yanlış bişemi yapıyorun flash da oozon son 2.5 imagesi var barryalen kurulu ama 2.5 imagelerden hangisini kurarsam kuruluyo ama bot etip acmıyo ,ama 2.2 iamgeyi boot edip acıyo sıkıntı ne olabilirki bu arada baaryalen 12.34 var, cihazımda 7080 yardımcı olursanız sevinirim teşekürler
    Daha önce barry allen eklenti konusuna yazmıştı ama tekrar yazayım

Yükleyenler dikkat etsin açılış ekranı gelmiyor, önyükleme imajını elle seçmeniz gerekiyor ve flash OE2.5 image kurmayınız...
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

ceng (22.11.2016)

Senior Member ceng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    19 Toplam

Alıntı audi06_19 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Daha önce barry allen eklenti konusuna yazmıştı ama tekrar yazayım

Yükleyenler dikkat etsin açılış ekranı gelmiyor, önyükleme imajını elle seçmeniz gerekiyor ve flash OE2.5 image kurmayınız...
    ustam aynısını yaptım şuan flash a 2.2 iamge kurtum ama usb ye imageyi kuruyo 2.5 önyüklemeten seciyom 2.5 ama boot yabıp imageyi acmıyo neden acaba yanlış bişemi yapıyorum teşekkürler
    LG 42 İNC FULLHD LED+YENİ UĞRAŞIM DM 7080+DM 8000 HD PVR+ DM 7020 Sİ+DM 500+120 NEXTCANAK VE DİSEG MOTOR+OSCAMYMOD 18T56
    DMMUnstable - Dreambox OS/GP3.3
    AlıntıAlıntı

Senior Member audi06_19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    10.111 Toplam

Alıntı ceng Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ustam aynısını yaptım şuan flash a 2.2 iamge kurtum ama usb ye imageyi kuruyo 2.5 önyüklemeten seciyom 2.5 ama boot yabıp imageyi acmıyo neden acaba yanlış bişemi yapıyorum teşekkürler
    Oe2.5 imageler için uyumlu degil barry allen
    Ama şöyle yapabilirsiniz flaşa oe2.5 imaj kurun ayarlarınızı yapın sonra yedek alın ve o yedeği barry üzeri kurabilirsiniz
    Sıfırdan imaj kuracaksanız deneme yapmayınız barry boot etmiyor
    Kolay gelsin
    AlıntıAlıntı

5. Teşekkür edenler:

ceng (22.11.2016)

Junior Member serazat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Alıntı inlive Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Merhaba uzun uğraşlar sonunda barry allen eklentisini dm 520 cihazımda sorunsuz kurdum.Sizlere de kurulum hakkıda kedi bildiklerim kadar yardımcı olmaya çalışacağım.
    Bu eklentide önemli olan cihaza takılı olan usb veya hdd cihaz üzerinden formatlama ve maunt etmemek.
    Ben flashta oozoon image kullandım.
    ilk olarak imajı kuruyoruz daha sonra usb veya hdd cihazımıza takıyoruz sıfırlıyoruz ama maunt etmiyoruz
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    aşağıdaki linkten barry allen ekletisini tmp atıp dpkg -i /tmp/*.deb komutuyla kuruyoruz.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Yükleme bittikten sonra reboot ediyoruz, eklentilerde barry allen eklentisini göreceksiniz.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Sıra geldi imajları kurmaya yüklenecek imajları /media/ba/backup/ içine atıyoruz
    Barry allen çalıştıyoruz sırayla backup işlemleri, extrack image from backup geliyoruz /media/ba/backup/ içine atmış olduğumuz imajları burada görebiliriz.
    İstediğimiz imajları seçip yüklüyoruz.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir, eksik resimler var onlarıda sonra ekleyeceğim.

Not:Burdaki değerli ustaların katkıları için çok teşekkürler.
    Hcm bende 800hd pvr klon cihaz var. usb yi cihaza takmadan önce ilk olarak imajı kuruyoruz demişsiniz hangi imajı nereye kuruyoruz. Maunt etmemek ne demek? Barry eklentisini tmp dosyasına atabiliyorum peki bunu bahsettiğiniz komutla kurmak nasıl oluyor? Reboot etmek ne demek? İmajları media klasörüne flashfxp ile mi atıyoruz? Yardımmcı olursanız sevinirim? Elimde şunlar var güncel midir değil midir bilmiyorum?
    (sim2-newnigma2-meoboot-dm800se-2013-10-26-ssl84d)
    (enigma2-plugin-extensions-barryallen_11.1_all)
    bir de bu dreamup programını tıkladığımda açılmıyor uyarı veriyor. Teşekkür ederim
    AlıntıAlıntı

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123