turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci 1234567 ... SonuncuSonuncu
79 sonuçtan 21 ile 30 arası
    TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

Standart Cevap: FOX NETWORKS GROUP [42°E] Tandberg

22. sayfadan itibaren okuyacak olursanız şuan için sadece tv kartı ile ya da tv kartsız bir ust mesajdaki gibi pc ye vplug server kurulup uydu cihazına c n line atılarak izleniyor...
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

iyikosan (1.11.2016)

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı badmojo Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Dediklerinizi yaptım ama olmadı bi türlü.
    Tandberg ekledim Vplug'dan,diğer ayarları da yaptım.
    Güncel softcam.key'i de attım ama açmıyor.
    ProviderId(s) kısmına kart eklerken 000000 yazdım.Orda mı bi hata yapıyrum anlamadım.
    caid 1010 provider 000000 ismi tandber sonra kontrol edin bakalım aynen yazdıgınız gibi mi kaydetmis zira ben ilk yaptıgımda caid yazmadan kaydetmis sildim tekrar kaydettim
    birde edit database den v_keys db kısmına gelen bakalım tandberg keyler gorunuyor mu gorunmuyorsa update yapın

kolay gelsin
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

3 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

kullandıgım dosya burda sadece tandberg fox key ekli baska key yok
    vplus server exe yi calıstırın vplug server options ta cccam server ip kısmında ip adresi yazan yere pc nin ip adersini yazın
    pc ip ogrenme
    baslat....calıstır....cmd......enter
    ipconfig /all
    yazın ip adresi orda yazar

port isterseniz yeni verin isterseniz 12000 olarak kullanın diger dısarı cıkıs yapacaksanız modemden pc ip adresine 12000 tcp portunu acın
    cihazın e2 olması sart degil daha oncede yazdım diger cihazlarda izleyebilir atlanta next vs linux olmayan cihazların cccam server bolumune ekleyebilirsiniz
    e2 cihazlardaki cccam acmaz ama e2 olmayan cihazlar cccam yazmasına ragmen onlar oscam kullanıyor onlar acabilir

acabilir diyorum test etmedim eger cihazın uzerindeki oscam eski ise tandberg emu ekli degilse acmayabilir ama daha once tandber izlediginiz tum cihazlar acar
    e2 olmayan cihazlar cccam server bolumunde yeni server eklesin 1 den 20 ye kadar ekleme secenegi vardır
    server ip/host pc ip adresi
    port 12000
    protokol ccccam
    user user1
    pass pass1
    aktif edin islem tamam
    AlıntıAlıntı

5. Teşekkür edenler:

XCrypte (2.11.2016) , m35istan (1.11.2016) , audi06_19 (1.11.2016)

Junior Member LNB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

kullandıgım dosya burda sadece tandberg fox key ekli baska key yok
    vplus server exe yi calıstırın vplug server options ta cccam server ip kısmında ip adresi yazan yere pc nin ip adersini yazın
    pc ip ogrenme
    baslat....calıstır....cmd......enter
    ipconfig /all
    yazın ip adresi orda yazar

port isterseniz yeni verin isterseniz 12000 olarak kullanın diger dısarı cıkıs yapacaksanız modemden pc ip adresine 12000 tcp portunu acın
    cihazın e2 olması sart degil daha oncede yazdım diger cihazlarda izleyebilir atlanta next vs linux olmayan cihazların cccam server bolumune ekleyebilirsiniz
    e2 cihazlardaki cccam acmaz ama e2 olmayan cihazlar cccam yazmasına ragmen onlar oscam kullanıyor onlar acabilir

acabilir diyorum test etmedim eger cihazın uzerindeki oscam eski ise tandberg emu ekli degilse acmayabilir ama daha once tandber izlediginiz tum cihazlar acar
    e2 olmayan cihazlar cccam server bolumunde yeni server eklesin 1 den 20 ye kadar ekleme secenegi vardır
    server ip/host pc ip adresi
    port 12000
    protokol ccccam
    user user1
    pass pass1
    aktif edin islem tamam
    Üstadım yorumlar için teşekkürler. Şifreler değişmeden önce kanalların izlenebildiği cihazlar o zaman cccam ile de izlenebilir diyorsunuz. Bunu bende deneyeceğim. Ayrıca vplug paylaşımınız için ayrıca teşekkür ederim.

Bilgisayarı sürekli açık bir arkadaşımız port yönlendirmesi de yaptıysa ve vplug çalıştırıp IP adresini verirse sanırım cccam kullanan cihazlardan topluca izleyebiliriz.
    AlıntıAlıntı

7. Teşekkür edenler:

endebar (1.11.2016)

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı etevazu Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    tandberg girilen uydu cihazlarında izlemek için ne yapmak gerek bu aşamada
    daha detaylı anlatacak olursak pc de calısan vplug server cline olarak tandbergi dagıtıyor
    C: pc_ip 12000 user1 pass1
    bu sekilde cıkıyor

linuxlar e2 cihazlar oscam.server a asagıdakileri yazıp oscam restart ediyor islem tamam

[reader]
    label = ccam_ornek
    enable = 0
    protocol = cccam_ext
    device = pc_ip,12000
    user = user1
    password = pass1
    inactivitytimeout = 30
    group = 1
    cccversion = 2.1.3

mgcamd kullanıyorsanız /usr/keys icinde cccamd.list galiba dosya ona
    mgcam.conf
    G: {33}
    ekliyorsunuz g galiba unuttum kullanmaya kullanmaya su da verdigim linkte acıklaması var oraya bakabilirsiniz

linux olmayan cihazlar
    cccam server ayarları kısmında yeni bir server ekliyorlar
    ip adresi /host pc_ip
    protokol cccam
    port 12000
    user user1
    pass pass1
    aktif edin islem tamam

burada onemli olan kullandıgınız emuya tandberg ekli mi degil mi ? e2 cccam e ekli degil cunku cccam team parayı aldı yayıncıdan kapattı dukkanı cccam çop oldu yeni gelen hicbir platform ona eklenmiyor ama mgcamd e de eklenmiyor o nasıl acıyor orası ilginc
    neyse sonuc olarak e2 ler oscam ve mgcamd ile izliyor e2 olmayanlarda server kısmına yukarıda verdigim ayarları yazarak izleyebilir
    e2 olmayan cihazlar eskiden tandber keyi elle yazarak izleyebiliyorsa onlar bu sekilde % 100 izler e2 de %100 izleyemeyen birtek tandberg keyi hic bir sekilde izleyememis cihazlarda olur onlar icin yapılacak birsey yok fabrikanın yazılım cıkartmasını bekleyecekler

kolay gelsin
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı LNB Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Üstadım yorumlar için teşekkürler. Şifreler değişmeden önce kanalların izlenebildiği cihazlar o zaman cccam ile de izlenebilir diyorsunuz. Bunu bende deneyeceğim. Ayrıca vplug paylaşımınız için ayrıca teşekkür ederim.

Bilgisayarı sürekli açık bir arkadaşımız port yönlendirmesi de yaptıysa ve vplug çalıştırıp IP adresini verirse sanırım cccam kullanan cihazlardan topluca izleyebiliriz.
    aynen usta dısarı cıkıs yaparak serverdan topluca dagıtabilirsiniz ama cccam kullanan cihazlar degil onu daha once belirtmistim e2 deki cccam acmaz serverdan gelsede acmıyor onlar oscam ve mgcamd den serverdan izler
    e2 olmayanlar serverdan pc den her sekilde izler yeter ki daha once tandberg izlemis olsunlar
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

Kendi severim ubuntu mini pc sessiz ama ona vplug ubuntu server olduğundan imkanı yok masaüstü eski pc ise p4 murat131 gibi ses çıkarıyor 7/24 zor ama bakalım akşama bi deneyeceğim
    AlıntıAlıntı

Banned DSX6010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    15 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    daha detaylı anlatacak olursak pc de calısan vplug server cline olarak tandbergi dagıtıyor
    bu sekilde cıkıyor

linuxlar e2 cihazlar oscam.server a asagıdakileri yazıp oscam restart ediyor islem tamam

[reader]
    label = ccam_ornek
    enable = 0
    protocol = cccam_ext
    device = pc_ip,12000
    user = user1
    password = pass1
    inactivitytimeout = 30
    group = 1
    cccversion = 2.1.3

mgcamd kullanıyorsanız /usr/keys icinde cccamd.list galiba dosya ona
    mgcam.conf
    G: {33}
    ekliyorsunuz g galiba unuttum kullanmaya kullanmaya su da verdigim linkte acıklaması var oraya bakabilirsiniz

linux olmayan cihazlar
    cccam server ayarları kısmında yeni bir server ekliyorlar
    ip adresi /host pc_ip
    protokol cccam
    port 12000
    user user1
    pass pass1
    aktif edin islem tamam

burada onemli olan kullandıgınız emuya tandberg ekli mi degil mi ? e2 cccam e ekli degil cunku cccam team parayı aldı yayıncıdan kapattı dukkanı cccam çop oldu yeni gelen hicbir platform ona eklenmiyor ama mgcamd e de eklenmiyor o nasıl acıyor orası ilginc
    neyse sonuc olarak e2 ler oscam ve mgcamd ile izliyor e2 olmayanlarda server kısmına yukarıda verdigim ayarları yazarak izleyebilir
    e2 olmayan cihazlar eskiden tandber keyi elle yazarak izleyebiliyorsa onlar bu sekilde % 100 izler e2 de %100 izleyemeyen birtek tandberg keyi hic bir sekilde izleyememis cihazlarda olur onlar icin yapılacak birsey yok fabrikanın yazılım cıkartmasını bekleyecekler

kolay gelsin
    Next machina vs. tandbergli emulu yazılımla yeni şifreler açılıyormu denedim sonuç vermiyor...
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı 67sefa Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Kendi severim ubuntu mini pc sessiz ama ona vplug ubuntu server olduğundan imkanı yok masaüstü eski pc ise p4 murat131 gibi ses çıkarıyor 7/24 zor ama bakalım akşama bi deneyeceğim
    aslında cok basit 1 kisi pc den dısarı cıkacak bir kisi vps deki oscam.servera ekleyecek uniq 0 zaten otomatik geliyor yani aynı useri milyonlarca kisi izler tek user pass cıkacak herkes izler ama yayınca mudahale ederde vps yi kapattırırsa orasını bilmem orası card sharing e giriyor
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı DSX6010 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Next machina vs. tandbergli emulu yazılımla yeni şifreler açılıyormu denedim sonuç vermiyor...
    pc de vplug server calıstırarak mı denediniz yoksa direk key yazarak mı ? key yazarsanız acmaz pc den cline alarak acar ki acması gerek belki ayarlarda birsey eksik yapıyorsunuzdur tandberg emu yuklu yazılm varsa %100 acması gerek
    AlıntıAlıntı

3. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci 1234567 ... SonuncuSonuncu