turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

9. sayfa - 10 sayfa var BirinciBirinci ... 5678910 SonuncuSonuncu
96 sonuçtan 81 ile 90 arası
    Member 35deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    7 Toplam

Standart Cevap: DM800 estarsim (sim3) Openpli 4.0 Gstream 1.9.1 Tandberg ok By Nasre

ıp kanallada dırek acmak yerıne arabellege alıyor bunun bır cozumu varmıd

cıhazım klon netımın hızı 26 mb -30 mb arası gelıyor 2 tane server var bırı hıc problemsız yukluyorum sorun yapmıyor dıger bır serverda ıse yukleme sonrası arabellege alıp acıyor eleman teamwıverla baglanıp cozuyor(advancen ıp scanner kurdu sonra bır seyler yapıyor ama aklımda kalmadı)arablelek problemı baska bır test ıcın aldıgım serverdada denk gelmıstı cozumu nedır acaba-

Alıntı nasre Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    linklerin uzantısını ts yapmalısın ozaman düzelir
    * hocam bıraz daha detaylandıra bılırmısın bana verılen lınklerden ıkı serverın sonuda /iptv.sh ıle bıtıyor bırınde sorun var bırın de yok

* ayrıca daha serverı yuklemeden yazılımı kurduktan sonra ıcınde gelen ıp knallarındada acarken arabellege alıp acıyor aynı vod gıbı

* bıraz daha detay lutfen
    Konu 35deniz tarafından (1.11.2017 Saat 21:34 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

nasre (21.11.2017)

Member zopunluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    9 Toplam

Standart Cevap: DM800 estarsim (sim3) Openpli 4.0 Gstream 1.9.1 Tandberg ok By Nasre

selam nasre usta---bu oponpli 2.1 sim 3 ile---- estarsim openpli 4.0 gstream .1.9.1 Tandberg in arasindaki fark nedir acaba bunu 2.1 sim 3 yükleyebilirmiyim Tesekkürler......
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

nasre (21.11.2017)

Senior Member karakenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    93 Toplam

Alıntı zopunluk Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selam nasre usta---bu oponpli 2.1 sim 3 ile---- estarsim openpli 4.0 gstream .1.9.1 Tandberg in arasindaki fark nedir acaba bunu 2.1 sim 3 yükleyebilirmiyim Tesekkürler......
    Openpli 2.1 oe1,6 imaj diğeti ise oe2.0 imajdır tenderbeg açılması ise oscam la ilgilidir yani imajla ilgili değildir. oe2.0 la da imajın kapasitesi yüksek olduğundan hafızada daha çok yer kaplarlar eklenti yüklemek zor olur gssreamlar iptv oynatmada başarılı olduğu için oe2 imajlar daha avantajlıdır.
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

nasre (21.11.2017)

1 Bu Konu icin
    9 Toplam

selam benim cihaza yüklersem hafizasi dolarmi ne kadari büyük cihaz dreambox 800hd sim 3 openpli karakenan tesekkürler....
    AlıntıAlıntı

8. Teşekkür edenler:

nasre (21.11.2017)

TDW Team-Mod. nasre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    9.734 Toplam

Alıntı 35deniz Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ıp kanallada dırek acmak yerıne arabellege alıyor bunun bır cozumu varmıd

cıhazım klon netımın hızı 26 mb -30 mb arası gelıyor 2 tane server var bırı hıc problemsız yukluyorum sorun yapmıyor dıger bır serverda ıse yukleme sonrası arabellege alıp acıyor eleman teamwıverla baglanıp cozuyor(advancen ıp scanner kurdu sonra bır seyler yapıyor ama aklımda kalmadı)arablelek problemı baska bır test ıcın aldıgım serverdada denk gelmıstı cozumu nedır acaba-

* hocam bıraz daha detaylandıra bılırmısın bana verılen lınklerden ıkı serverın sonuda /iptv.sh ıle bıtıyor bırınde sorun var bırın de yok

* ayrıca daha serverı yuklemeden yazılımı kurduktan sonra ıcınde gelen ıp knallarındada acarken arabellege alıp acıyor aynı vod gıbı

* bıraz daha detay lutfen
    iptv.sh ile biten dosya e2 cihazlar için script dosyasıdır iptv.sh script dosyasını çalıştırdığın zaman
    buket listesine kullandığın severi kanal listesi olarak atar sana tavsiyem server sahibinden
    iptv kanallarını e2 ts uzantılı buket listesi olarak sana versin
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Mod. nasre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    9.734 Toplam

Alıntı zopunluk Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selam benim cihaza yüklersem hafizasi dolarmi ne kadari büyük cihaz dreambox 800hd sim 3 openpli karakenan tesekkürler....
    cihazın dm800 hd klone sim3 ise bunu yükleyebilirsin
    sorun olmaz
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    9 Toplam

selam nasre usta evet dm800klone ok..anladim bir deneyeyim iptv var e2 uzantili tesekkürler...
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    9 Toplam

selam nasre usta evet dm800klone ok..anladim bir deneyeyim iptv var e2 uzantili tesekkürler...
    evet denedim .. indirdim ayarlardan ccam indirmek istedim fakat yeşil ekran problemi geliyor ... cihaz kapanıyor tekrar aciliyor cihazı çok zorluyor yanılmasam ..nasre usta
    AlıntıAlıntı

Junior Member Lg700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Ben bunu yükledim ama cihaz artık açılmıyor error veriyor IP den artık cihaza da bağlanamıyorum

yardımcı olur musunuz cihazı tekrar nasıl aktif hale getirebilirim.
    AlıntıAlıntı

Member 35deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

Alıntı Lg700 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ben bunu yükledim ama cihaz artık açılmıyor error veriyor IP den artık cihaza da bağlanamıyorum

yardımcı olur musunuz cihazı tekrar nasıl aktif hale getirebilirim.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

9. sayfa - 10 sayfa var BirinciBirinci ... 5678910 SonuncuSonuncu