turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
38 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member Sami Ertaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    565 Toplam

Standart Cevap: Kızının tecavüzcüsünü damat yapanların ülkesi

Dilerim yasalaşmaz.
    Mega 180 cm hareketli parabol anten,
    24" motor kolu, Sharp beyaz LNB
    DM 900 UHD 4K - Open ATV 7.4
    AlıntıAlıntı

Senior Member gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    98 Toplam

Karaman'daki igrenc olaydan sonra, Adiyaman'da yasanan bu tecavüzü Baris Yarkadas TBMM'de böyle dile getirdi:

Konu gökbörü tarafından (20.11.2016 Saat 12:57 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

ezop (20.11.2016) , Rıza Selturk (20.11.2016)

Junior Member en esenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    14 Toplam

adalet bakanı kız bekir baş koydu bu işe savunma üsstüne savunma yapıyor
    AlıntıAlıntı

5. Teşekkür edenler:

gökbörü (21.11.2016)

TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8 Bu Konu icin
    111.692 Toplam

Hep kendimi tutuyorum, yazmiyayim diyorum ama artik bogaza kadar geldi.

Devlet halkin elinden gidiyor.
    Insanlik hergün daha fazla darbe yiyor.

Polis ve baski devleti oldu gitdi vatanimiz. Istedigini söyleyemiyorsun, istedigini yiyip, icemiyorsun.

Zenginler, git gide zenginlesdikce, fakir cocuklar askere gidip onun bunun kalles oyunlari icin ölüyor.

Ne düzgün bagamsiz basin kaldi, ne televisyon.
    Halki, milleti kandirmak icin beyinleri yanlis haberlerle yikiyorlar-

Yok türkiye gelisiyormus, gelisiyor ama topraklar, yapilan seyler hep yabancilarin elinde.
    Türk mali, topragi yabanci ülkelere satiliyor.

Nerde kendi fabrikalarimiz? Nerde kendi üretimlerimiz?

Elhamdülillah müslümanim ama bu din tüccarlarinin perde arkasinda yaptiklarini okudukca hergün daha fazla midem bulaniyor.

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.
    AlıntıAlıntı

7. Teşekkür edenler:

gökbörü (21.11.2016) , zyadas (21.11.2016) , sami_35 (20.11.2016) , dijitalci (20.11.2016) , kadehte33 (20.11.2016) , ezop (20.11.2016) , Rıza Selturk (20.11.2016) , NeToN (20.11.2016)

Senior Member NeToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 Bu Konu icin
    135 Toplam

Türkiye gelişiyor... binada - zinada çoğalıyor... bina yapana ucuz kredi... zina yapana af...
    hangisi gelse aynısı... diyipte uyuyan vatandaş... birgün uyandığında ne vatan bulursun nede din iman...
    hem dünyaya meydan okuyorsun... hemde ülke kaynaklarını dünyaya yok pahasına peşkeş çekiyorsun...
    mutlak hakimiyet bende olsun diye... tuturmuş başkanlık sistemi diye... uyan ey halkım uyan...
    bunların derdi ne din nede iman...
    AlıntıAlıntı

9. Teşekkür edenler:

gökbörü (21.11.2016) , zyadas (21.11.2016) , SEVMEK46 (20.11.2016) , Rıza Selturk (20.11.2016) , ezop (20.11.2016)

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Konu dağılıyor ama dolar olmus 3.40 ptesi ab uyeligi donduracak natoya sen kimsin ab ye sen kimsin abd ye sen kimsin demenin ulke cıkarına 1 gram menfaati var mı ?
    doların her yukselisi zam olarak halkın sırtına yukleniyor
    rusya iran gibi ambargoyu yedigimizde satacak neyimiz var ? rusyada iranda petrol satıyor biz ne satıpta ambargoyu delecegiz ?
    doların yukselisi daha da artacak korkum odur ki abd deki mortgage krizinin daha buyugunu yasayacagız ekonomiyi ev satarak ayakta tutmaya calıstılar ev alanlar taksitleri odeyememeye basladıgında ulkeye kilit vurup gidecekler olan bize olacak bu krizden kurtulmamız 10 yılları alacak

konuya gelecek olursak ensar vakfındaki sapıgı hatırlıyorsunuz degil mi ? cocuklardan biri evleneyim dese bu kanundan yararlanıp dısarı cıkacagınında farkındasınızdır umarım
    boyle bir sapkınlıgı ne dinim ne imanım nede vicdanım kabullenir
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

11. Teşekkür edenler:

ezop (21.11.2016) , zyadas (21.11.2016) , SEVMEK46 (20.11.2016) , Rıza Selturk (20.11.2016) , sami_35 (20.11.2016) , dijitalci (20.11.2016)

Senior Member Sami Ertaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    565 Toplam

Artık silkinip bunlara dur demek lazım.
    Mega 180 cm hareketli parabol anten,
    24" motor kolu, Sharp beyaz LNB
    DM 900 UHD 4K - Open ATV 7.4
    AlıntıAlıntı

13. Teşekkür edenler:

ezop (21.11.2016) , gökbörü (21.11.2016) , Rıza Selturk (20.11.2016)

Senior Member Rıza Selturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 Bu Konu icin
    133 Toplam

Alıntı Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Artık silkinip bunlara dur demek lazım.
    Çok haklısın dost!.."Uyur iken uyardılar,
    Diriye saydılar bizi.
    Koyun olduk ses anladık,
    Sürüye saydılar bizi." Her birimiz Pir Sultan olmadıkça vay halimize....
    AlıntıAlıntı

15. Teşekkür edenler:

gökbörü (24.11.2016) , ezop (21.11.2016) , NeToN (20.11.2016)

Senior Member gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 Bu Konu icin
    98 Toplam

AT İLE EŞŞEĞİN HİKAYESİ!

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Hikaye bu ya, vakt-i zamanında bir at ve bir eşek iyi ahbap olmuşlar.

Uçsuz bucaksız çayırlarda günlerini gün ederken, uzaktan bacaları görülen şehirden bir takım gürültüler gelir.

At, Ben bir gidip bakayım orada neler oluyor der.

Eşek itiraz eder, O kadar yolu sen tepme. Bu sıcakta yakışır mı? Böyle angaryalar bizim işimizdir der ve yola koyulur.

Giderken ata 'Ben yarına kadar dönmezsem anla ki başıma bir hal geldi. Bir daha dönmem" demeyi de ihmal etmez.

Eşek ne ertesi gün, ne de sonraki günler ortalıkta görünmez.

At o koca çayırlarda tek başına hüzün ve matem içinde yaşamasını sürdürür.

Aradan yıllar geçer.

Bir gün kulağına o kadim dostu eşeğin anırması gelir.

Kulak kabartır, sesin geldiği yöne doğru koşmaya başlar.

Eşek bir göze başında su içmektedir.

Sevincini gizleyemeyen at, eşeğin yanına sokulur ve "Nerelerdesin bunca yıldır kardeşim?" diye sorar.

Eşek, "Sorma kardeşim. Benim şehre indiğim gün kral ölmüş. Ahali şehir meydanına toplanmış ve yeni kralın seçilmesini bekliyormuş" der.

At iyice meraklanır, "İyi de sana ne bundan?" diye çıkışır.

Eşek dudaklarında bir mutluluk tebessümü, "Bana ne olur mu? Orada bir adet varmış, kral ölünce bir güvercin uçurulurmuş. Güvercin kimin kafasına konarsa, yeni kral o olurmuş. Bu kez güvercin gelip benim başıma kondu ve beni kral yaptılar" sözleriyle atı iyice şaşkınlığa uğratır.

"Peki şimdi niye buradasın kardeş?" sorusuna eşeğin verdiği cevap daha da ilginç olur: "Benim eşek olduğumu yıllar sonra anlayıp, saraydan kovdular."

Not:
    Bakalım bizimkiler kral sandıklarının gercek yüzlerini ne zaman görecekler!
    Konu gökbörü tarafından (20.11.2016 Saat 23:22 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

17. Teşekkür edenler:

savass (21.11.2016) , ezop (21.11.2016) , SEVMEK46 (20.11.2016) , kadehte33 (20.11.2016)

Senior Member yeerken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    81 Toplam

ben bu tip tecavüz sanıklarına Allahın emri olan idam cezasının verilmesini isteyen birisiyim. tasarıyı iyice okudum anladığımı anlatayım,mecliste TBMM Aile Bütünlüğünün Korunması Araştırma Komisyonunda vatandaşların dertleri ile ilgili bir oturum yapılır, Komisyonu üyesi CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal yaptığı açıklamada ,çocuk yaşta evlenenlerin mağduriyetlerinin dinlendiğini anımsatan Köksal, şöyle devam etti: "Mağdur olduklarını ve eşlerinin hapisten çıkmasını istediler. Onların mağduriyetini giderirken, başka insanları mağdur edecek bir düzenleme yapmak bana göre yanlış geliyor. Çünkü, siz birini içeriden çıkartacaksınız ama öbür tarafta da başka bir insanın istemediği biriyle adeta zindan gibi bir evlilik yapmasına yol açabileceksiniz. Ben komisyonda da söyledim; eğer, gerçekten o 4 bin kişi iddia ettikleri gibi mağdursa, bunlarla ilgili hakkaniyetli bir ceza düzenlemesi yapılabilir ama bunun yolu dün akşamki gibi bir önerge vermek değil. Bunun yolu hakim ve savcıların somut olayın özelliklerine göre değerlendirme yapmasından geçiyor."TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu üyesi CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir ise, "Eğer bir mağduriyet varsa dava özelinde bir sonuç alacak çalışma yapılabilir. Biz, dava özelinde bir çalışma yapılmasını öneriyoruz ama dünkü önerge gibi genelleyici bir düzenlemeye kesinlikli karşı duruyoruz"herkes neyin ne olduğunu biliyor ama hakim ve savcıların kanuna göre hüküm verdiklerini düzenleme yapılmazsa verilen hükümlerin değişemeyeceğini bilmiyor olamazlar.CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu,CHP'li Purçu'nun sorunun çözümü için Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile görüştüğü de belirtildi.
    Haberde şu ifadeler yer aldı:
    "Romanların erken evlilik dolasıyla bir takım sıkıntıları olduğu bilgisine sahip olduğunu belirten Purçu, 'Erken evlilikle ilgili bir çalışmamız var. Adalet bakanımızla da görüştük. Yılbaşından sonra bu konuyla ilgili bir yasal düzenleme getirilecek inşallah. Bununla ilgili çalışmalar devam ediyor. Yalnız ne erken evliliği teşvik edici bir yasa çıkacak ne de şu an itibariyle bu konuyla ilgili sıkıntı yaşayan aileler böyle bir sıkıntı yaratacak. Yani şu ana kadar olan mağduriyetleri düzeltecek bundan sonraki olası evlilikleri önleyecek bir tasarı öngörülüyor" ifadelerini kullandı.tasarı komisyondan mutabakatla çıktı ve meclise geldi peki neyi kapsıyor.keşke herkes yasaların istediği yaşta evlense ama ülke gerçeği var 2005 yılından önce kanunen tecavüzcü eğer kızla evlenirse ceza almıyordu akp hükümeti bunu kaldırıp evlenmiş olsa bile cezasını çekmelerini sağladı bu değişiklik ortaya kendi rızası ile kocaya kaçmış ama yaşı küçük olduğu için resmi nikah yapamamış yada kaybolduktan sonra aile kızımız falan kişi tarafından kaçırılmış diye suç duyurusunda bulunmuş sonrasında elinde bir bebekle aileler barışmış vs.kamu davası devam etmiş aslında tecavüz olmayan ama yasaların kabul etmediği evlilikler olmuş şu an 3,4 çocuğu olup ta nikah yapmış ama tecavüzden içeride yatan eşi ve çocukları dışarıda mağdur olan binlerce ailenin sorununa çözüm için bu tasarı meclise gelmiş.şimdi tecavüzden içeride yatan ama evli olmayan biri ben kızla evleneyim kurtulayım dese yasa onu kapsamayacak adam 10 sene olmuş nikah kıymış ama içeride bunların sıkıntıları ile ilgili bir yasa yine iyi araştırın sonra konuşalım ama hakaret omadan saygı ve sevgi çerçevesinde herkesin bir fikri ve inancı var kimse benim benim gibi düşünmek inanmak zorunda değil ama inançlara saygı duymak şart.bu hükümeti eleştirebilirsiniz yanlışlarını eksiklerini ortaya koyabilirsin kimse yanlış ve kötü yönetilmek istemez ben hiç istemem ama önceliğimiz parti ve siyasi görüşlerimiz değil vatan ve milletimizin menfaati olmalıdır.Yanlış ve eksikleri söylemek güzel ama çözüm ve doğruları da göstermeniz gerekir bunlar gitsin kim neden gelsin bana göre ülkede bir iktidar var ama bir muhalefet eksikliği var sorun burada iktidar alternatifinin zayıf olduğunu biliyor her yapılanı yanlış sayıp karşı durmayı muhalefet olarak görmek yanlıştır muhalefet her zaman halkın nabzını,sıkıntısını ve isteklerini iktidardan daha iyi takip etmek ve çözümler sunmak zorundadır.yarın seçim olsa sandığa gideceğiz bir çok eleştirimiz olmasına rağmen yine akparti kazanacak bundan iyisi yok diyeceğiz peki sorun bizde mi yoksa alternatif olamayanlarda mı.
    AlıntıAlıntı

19. Teşekkür edenler:

ezop (21.11.2016) , hasoo (20.11.2016)

2. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu