turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Junior Member Astro61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: DM900 cihazim devamli kilitleniyor

basima benzer sey gelmisti.cihaz kilitlendi saniyordum kumandanin isigi yanmasina ragmen pillerini degisince sorun cözüldü.
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

dm525 bendede kilitleniyor hızlı zap yapayım yine kilitleniyor orjinal imaj yukledim yine aynı 100 tane imaj yukledim yine aynı open atv en igrenci kagnı gibi calısıyor dm525 lerde igrenc bir tuner var yada tr de olanların hepsi cakma edision argustan sonra gordugum en igrenc cihaz diyebilirim
    asla tavsiye etmem

sorun e2.5 imajdaymıs tek uydu ara dedigimde bile reset atıyor hala stabil olamadı openatv 5.3 yukledim simdi 10 dk dır hızlı zap yapıyorum simdilik kilitlenme yok
    Konu endebar tarafından (1.05.2017 Saat 16:49 ) değiştirilmiştir.
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

67sefa (1.05.2017)

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

anlamadıgım e2.5 bu kadar igrencse neden piyasaya surur hic argede mi yok bu dreambox ta insan test eder orjinal imaj yukluyorum elle arama tek uydu diyorum cihaz reset atıyor tamam e2.5 igrenc ama neden e2.0 destegi yok ?
    vuduo ac3 sesten igrendim dreambox sorunsuz dedik o daha dandik cıktı sanki vuduo çakması orf acıyorum ses kesik kesik geliyor powervu acıyor ama sonra diger kanallar acmıyor bu kadar dandik cihaz yapıpta e2.5 diye ısrar etmeleri tamamen aptallık
    e2.0 da ac3 sorunu var neyse idare edelim diyebilirizde e2.5 ta cihazın kilitlenmesi igrencligin dip noktası
    820 kullanmadım ama 900 ve 520 bu kadar igrencse onunda alta kaldıgını sanmıyorum dreamboxuda igrenc cihazlar listesine yazıyorum
    hos beni tatmin edecek cihaz henuz uretilmedi ama parayla rezil olmanında anlamı yok bunlara servet dokeceginize alın 50eu bir android hic olmazsa paranızla rezil olmazsınız
    AlıntıAlıntı

5. Teşekkür edenler:

67sefa (1.05.2017)

Senior Member memolican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    22 Toplam

Türkvod disinda hersey calisiyor. O kadar fena degil. hepsini ayni anda yüklemeyin. tapiki arbeitsspeicher doluyor. Mediaportal gemini plugin ve türkvod ayni anda yüklemeye calismayin.
    AlıntıAlıntı

Junior Member aadevilaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    9 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    anlamadıgım e2.5 bu kadar igrencse neden piyasaya surur hic argede mi yok bu dreambox ta insan test eder orjinal imaj yukluyorum elle arama tek uydu diyorum cihaz reset atıyor tamam e2.5 igrenc ama neden e2.0 destegi yok ?
    vuduo ac3 sesten igrendim dreambox sorunsuz dedik o daha dandik cıktı sanki vuduo çakması orf acıyorum ses kesik kesik geliyor powervu acıyor ama sonra diger kanallar acmıyor bu kadar dandik cihaz yapıpta e2.5 diye ısrar etmeleri tamamen aptallık
    e2.0 da ac3 sorunu var neyse idare edelim diyebilirizde e2.5 ta cihazın kilitlenmesi igrencligin dip noktası
    820 kullanmadım ama 900 ve 520 bu kadar igrencse onunda alta kaldıgını sanmıyorum dreamboxuda igrenc cihazlar listesine yazıyorum
    hos beni tatmin edecek cihaz henuz uretilmedi ama parayla rezil olmanında anlamı yok bunlara servet dokeceginize alın 50eu bir android hic olmazsa paranızla rezil olmazsınız
    Ustam bu sürümü dene ben bir sıkıntı ile karşılaşmadım. hızlı zap sıkıntı yok TrVOD sıkıntı yok IPTV sper Vs.
    dreambox-image-deb-dm520-20170410.tar.xz

elle arama tek uydu diyorum cihaz reset atıyor demişsin.öyle bişiyle'de karşılaşmadım
    Konu aadevilaa tarafından (1.05.2017 Saat 20:35 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı aadevilaa Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ustam bu sürümü dene ben bir sıkıntı ile karşılaşmadım. hızlı zap sıkıntı yok TrVOD sıkıntı yok IPTV sper Vs.
    dreambox-image-deb-dm520-20170410.tar.xz

elle arama tek uydu diyorum cihaz reset atıyor demişsin.öyle bişiyle'de karşılaşmadım

elle arama
    tek uydu
    uydu secimi yaparken sag sol tuslarına basıldıgında crash oluyor
    belki 10 nisan tarihinden sonra sapıtmıs olabilir guncelleyince 25 nisan update geliyor 25 nisan update sorunlu olabilir
    gerci bugun yeni eklendi belki duzelmistir ama
    sonucta ac3 ses sisteminde sıkıntı var vuduo gibi bunun tek farkı ac3 ses acıyor ama sapıtıyor vuduo hic acmıyor powervu ornegin vuduo stream olarak acıyor dm525 direk acıyor ama bu kez server yayınlarını acmıyor
    sonucta cihazda sorunlu e2.5 imajda sorunlu
    sende e2.5 kilitlenmemesi hayret denemedigim e2.5 imaj kalmadı hepsi zap yaparken kilitlendi gerci hepsini guncelleme yaptım belki 25 nisan tarihli update sıkıntılıydı ama vuduo nun 2 katı ram olmasına ragmen e2.0 imajlarda bile inanılmaz kasıyor openatv 6 hic kullanılmıyor o kadar ram olmasına cihaz kagnı gibi
    en stabili openatv 5.3 imaj kasma kilitlenme yok tavsiye ederim
    e2.5 cıkalı kac ay olmasına ragmen hala stabil olamaması dreambox un ayıbı
    bilmiyorum belki tr de satılanlar cok dandik cakma cin malı hepsi ama gercek olan birsey var ki vuduo 4k ile dm900 aynı islemciyi kullanıyor yani ikisindede ac3 sorunlu dm525 te ac3 sorununu powervuda gorebilirsiniz hangi imajı kullanırsanız kullanın powervu acıyor ama ona acıyor demem read_sdt = 1 yapınca cccam server read_sdt = 2 yapınca powervu oluyor deniliyor ama powervu icin o sacmalıkla ugrasılmaz
    sonucta son cıkan cihazlarda ac3 ses sorunu var dm800 sim1 klonda bile bu sorun yokken son cıkan cihazların hepsi sorunlu
    Konu endebar tarafından (1.05.2017 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

9. Teşekkür edenler:

67sefa (1.05.2017)

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

ustam bu oe2.5 çıkalı uzun zaman oldu ama hala hiçbir ilerleme yok dediler powervu sorununu çözemediler açıkçası ben de sırf bu yüzden bekliyorum 1250 tl kenarda yatıyor vu ultimo da yanında ama almayı düşünmüyorum zaten tv yok tv kartı ile idare ediyorum onda da 4k var powervu tandberg sorunsuz şimdilik böyle devam...
    AlıntıAlıntı

11. Teşekkür edenler:

endebar (1.05.2017)

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı 67sefa Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ustam bu oe2.5 çıkalı uzun zaman oldu ama hala hiçbir ilerleme yok dediler powervu sorununu çözemediler açıkçası ben de sırf bu yüzden bekliyorum 1250 tl kenarda yatıyor vu ultimo da yanında ama almayı düşünmüyorum zaten tv yok tv kartı ile idare ediyorum onda da 4k var powervu tandberg sorunsuz şimdilik böyle devam...
    aynen
    anlamadıgım e2.5 stabil degilse stabil olan e2.0 ı neden vermezler cihaz satıcısı nasıl satacak bu cihazı ?
    belki gecici birseydi duzelttiler diyelim ama satıcı cihazı satınca alan bakacak surekli takılıyor ne yapacak iade edecek bende tam iade ediyordum ipten dondu
    iptv uydu vs super ama gstreamer 1.xx bu islemcilerde sapıtıyor zaten dreambox batarsa bu islemci tercihinden batacak
    bende beklemedeyim bu cihazı kuzene aldım turkvod iptv sorunsuz powervu ile isi yok zaten izlesin
    bende beklemedeyim islemci hızı 2000 mhz olan cihaz cıkmadan cihaz almam
    AlıntıAlıntı

Junior Member aadevilaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    9 Toplam

elle arama
    tek uydu
    uydu secimi yaparken sag sol tuslarına basıldıgında crash oluyor...

dogrudur usta 25nisan update için bahsettiğiniz gibi oldu bendede.
    1mayıs için deneme yapmadım.siz denerseniz bilgi verirmisiniz.
    10nisan'dan devam
    Dreambox 525HD
    Dreambox 800HD
    AlıntıAlıntı

14. Teşekkür edenler:

endebar (2.05.2017)

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı aadevilaa Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    elle arama
    tek uydu
    uydu secimi yaparken sag sol tuslarına basıldıgında crash oluyor...

dogrudur usta 25nisan update için bahsettiğiniz gibi oldu bendede.
    1mayıs için deneme yapmadım.siz denerseniz bilgi verirmisiniz.
    10nisan'dan devam
    malesef test edemiyorum usta openatv 5.3 yukledim kuzene verdim cihazı
    AlıntıAlıntı

16. Teşekkür edenler:

aadevilaa (2.05.2017)

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12