turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci 1234567 ... SonuncuSonuncu
71 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Junior Member ES-71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart Cevap: 4K UHD destekli uydu bulma ayar cihazi

Süper ja kapanya bitmeden alsam.
    Octagon buttun urunlerini taniyorum.
    Iste en önemlisi atlamisim.
    fiyat super emos
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Mod. 67sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.966 Toplam

üstadım 59 euro bedava ama malesef mailime gelen cevap tr ye 30 euro kargo istiyorlar... Türkiyeye gelen birileri olursa parasını peşin vermek kaydıyla almayı çok istiyorum yok ulaşım ücretini de verip almayı çok istiyorum ama 59 euroya alacağım ürüne de 30 euro kargo vermek akıl kar işi değil bu onuda yardımınız dokunursa sevinirim...
    AlıntıAlıntı

Junior Member Metinolmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    2 Toplam

Ürün, genel hatları ile iyiye benziyor. Benim sormak istediklerim: Gün ışığında LCD ekran rahat okunabiliniyor mu? NIT arama özelliği var mı? NIT derken.. TP frekansında uydudaki paket bilgilerini okuma özelliği: Mesela bir uyduyu buldunuz diyelim; o uyduya ait, cihazda seçili TP frekansı üzerinden uydu bilgisi, kanal bilgisi gibi bilgiler ekran üzerinden okuma özelliğine sahip mi? NIT özelliği sayesinde, aynı TP frekansına sahip farklı uydularda yanlış uyduyu ayarlama olasılığınız ortadan kalkmış oluyor. 4K derken.. DVB-S2 üzerinden ful HD yayını, aynı zamanda 4K olarakta DVB-S2 modülasyon tüneri üzerinden yapılmaktadır. Bu ürünün tünerinde, yeni standartlaşan DVB-S2X modülasyon özelliği var mıdır? Çanak ayarı/uydu bulma işlemlerinde, cihazın anlık sinyal tepki süresi nasıldır, gecikme yaşanıyor mu?

Özetle: Gün ışığında LCD ekran rahat okunabiliniyor mu? NIT özelliği var mı? DVB-S2X modülasyonu var mı? Anlık sinyal tepki süresi hızı bu üründe nasıldır? İyi çalışmalar.
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

67sefa (20.12.2016)

Junior Member alatemur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    22 Toplam

Türkiye'de satılan uydu bulucularda bu cihazın yaptığı işi yapabilir.4k yayını radyo kanalı olarak buluyorsun.sonuçta kanalın sinyalini ayarlamış oluyorsun.
    AlıntıAlıntı

Senior Member Sami Ertaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    565 Toplam

HD uydu alıcıları UHD frekansları bulduğuna göre mantığıyla söyledim.
    Alıntı esmos Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Sami Ertaga kardesim,

deniyebilirsin baska cihazlarda, UHD yani 4K frekanslarida destekliyor bu ölcüm cihazi, sayfa birdeki vidyoyu izlersen 4k uhd frekanslairn test edildigini görebilirsin, baska ölcme cihazin varsa kyiasla derim, ve bilgim sudur ki normal dvb-s2 ölcüm cihazlari UHD 4K frekanslari desteklemiyor
    Mega 180 cm hareketli parabol anten,
    24" motor kolu, Sharp beyaz LNB
    DM 900 UHD 4K - Open ATV 7.4
    AlıntıAlıntı

Junior Member alatemur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    22 Toplam

4k cihazımda hotbird uydusunda 12539 h 30000 frekansındaki 2 adet 4k yayın kırılmalı geliyordu.reklam olmasın hd uydu bulucumla frekansı girdim ve kanalları radyo kanalı olarak kaydettim.ince ayar yaparak sinyalleri yükselttim ve bu iki 4k kanalını seyredebiliyorum.
    AlıntıAlıntı

Senior Member esmos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.447 Toplam

Alıntı ES-71 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Süper ja kapanya bitmeden alsam.
    Octagon buttun urunlerini taniyorum.
    Iste en önemlisi atlamisim.
    fiyat super emos
    rica es71 kardesim, ynei yil yilbasi hediyesi anlaminda düsündük tdw üyelerine kampanyayi,
    OCTAGON GERMANY

Openeight | YouTube | Facebook | Twitter | Instagram | Google+
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    1.447 Toplam

Alıntı 67sefa Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    üstadım 59 euro bedava ama malesef mailime gelen cevap tr ye 30 euro kargo istiyorlar... Türkiyeye gelen birileri olursa parasını peşin vermek kaydıyla almayı çok istiyorum yok ulaşım ücretini de verip almayı çok istiyorum ama 59 euroya alacağım ürüne de 30 euro kargo vermek akıl kar işi değil bu onuda yardımınız dokunursa sevinirim...
    haklisin sefa kardesim, ama malesef DHL kargo sirketinin aldigi ücretler bunlar, sigortali paket icin
    OCTAGON GERMANY

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    1.447 Toplam

Alıntı Metinolmetin Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ürün, genel hatları ile iyiye benziyor. Benim sormak istediklerim: Gün ışığında LCD ekran rahat okunabiliniyor mu? NIT arama özelliği var mı? NIT derken.. TP frekansında uydudaki paket bilgilerini okuma özelliği: Mesela bir uyduyu buldunuz diyelim; o uyduya ait, cihazda seçili TP frekansı üzerinden uydu bilgisi, kanal bilgisi gibi bilgiler ekran üzerinden okuma özelliğine sahip mi? NIT özelliği sayesinde, aynı TP frekansına sahip farklı uydularda yanlış uyduyu ayarlama olasılığınız ortadan kalkmış oluyor. 4K derken.. DVB-S2 üzerinden ful HD yayını, aynı zamanda 4K olarakta DVB-S2 modülasyon tüneri üzerinden yapılmaktadır. Bu ürünün tünerinde, yeni standartlaşan DVB-S2X modülasyon özelliği var mıdır? Çanak ayarı/uydu bulma işlemlerinde, cihazın anlık sinyal tepki süresi nasıldır, gecikme yaşanıyor mu?

Özetle: Gün ışığında LCD ekran rahat okunabiliniyor mu? NIT özelliği var mı? DVB-S2X modülasyonu var mı? Anlık sinyal tepki süresi hızı bu üründe nasıldır? İyi çalışmalar.
    evet , ekran arkadan isikli oldugu icin cok rahat okunuyor, sayfa birdeki iki vidyoya bakin, birisi gündüz cekilmis bir diger ise aksam cekilmis vidyolar, ikisinide izle derim, rahatca okunabiliyor, evet NIT özelligi var arkadasim, LOCKED (dogru uydu tanimlama) bilgiside var, tüm analod, SD, HD, ve UHD 4K frekansalri desteklemektedir, vu özelliklerdeki ölcüm cihazlari cok daha pahali fiyatlara piyasada, gecikme süresi 1saniyenin altinda, vidyolarda bakabilirsiniz, yavas oynatin vidyolari mesela,
    OCTAGON GERMANY

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    1.447 Toplam

Alıntı alatemur Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Türkiye'de satılan uydu bulucularda bu cihazın yaptığı işi yapabilir.4k yayını radyo kanalı olarak buluyorsun.sonuçta kanalın sinyalini ayarlamış oluyorsun.
    alatemur kardesim, uydu cihazi degil. uydu ölcüm cihazindan bahsediyoruz, ve ölcüm cihazalrinda dene cogunda uhd 4k frekansi sinyal bile göstermez, gösteren vardir elbette, inanirim, ama 57 euro ya yapabilen varmi ? yoksa yüzlerce tl fiyatlarinami , kiyaslamakta yarar var tabiki
    OCTAGON GERMANY

AlıntıAlıntı

3. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci 1234567 ... SonuncuSonuncu