[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

En Hızlı ROM - Desire HD [17/01][2.3.7]HydrOG3NMOD V2.2
Arkadaşlar Meraba HTC Desire HD Kullanıcısıyım. Yıllardır, onlarca ROM denedim telefonuma. Yeri geldi İphone yaptım, yeri geldi S3, yeri geldi ONE... Denediğim hiçbir ROM'da bunun kadar hızlı, akışkanlık, stabillik, kullanışlılık görmedim. Çok iyi yapmışlar. Hiçbir sorunu yok diyebilirim. Türkçe Dil desteği var, morelocale tarzı programlarla yarım yamalak türkçe desteğine gerek yok Telefonun her noktasını tamamen kişiselleştirebilme özelliğine sahip. Denediğim tüm ROM'larda boş RAM bellek oranı 140 MB civarında seyrederken bu ROM'da 333 MB'ı gördüm Boyutu da çok düşük arkadaşlar 80 MB Deneyin farkı göreceksiniz. Saygılar...

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]