turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu
28 sonuçtan 1 ile 10 arası
    TDW Team-S-Mod. usta_399 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Thumbs up İOS WhatsApp Sistemindeki version uygulamaları

WhatsApp Web Uygulaması Nasıl Kullanılır ?

WhatsApp uygulamasını web uygulaması olarak tarayıcınızda nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız.

WhatsApp web uygulamasını ios, android, windows phone, blackberry, nokia işletim sistemlerine sahip bir telefonunuz varsa bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] yüklü olması gerekir. Eğer yüklü değilse [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]yükleyebilirsiniz. [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] sürümünüzün ise en güncel versiyonuyla yüklü olması lazım, eğer sürümünüz güncel değilse güncellemelisiniz.
    Gerekli olan adımları hallettikten sonra Google Chrome’u açın ve[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] adresine girin. Telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını açtıktan sonra Ayarlar bölümünden WhatsApp Web seçeneğini tıklayın. Chrome’de açtığımız sayfadaki barkodu telefonumuz ile tarattıktan sonra whatsapp webuygulamasını kullanabilirsiniz.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Standart Cevap: İOS WhatsApp Sistemindeki version uygulamaları

WhatsApp İndir Yeni ve Güncel WhatsApp Samsung Yükle

Akıllı mobil cep telefonlarda bulunması gereken uygulamaların başında gelen WhatsApp'ı, WhatsApp indir adresinden ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

WhatsApp ile dilediğiniz kadar meaj gönderimi yapabilir ve sesli aramalar yapabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri bedava hiç para ödemeden yapabilirsiniz.
    :: [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] ::

WhatsApp daha önce sadece mesajlaşma özelliği bulunurken daha sonra Facebook tarafından 19 milyar dolar gibi bir ücretle satın alındıktan sonra yeni özellikler eklenerek geliştirildi ve popülerliğini korudu.
    WhatsApp Nasıl İndirilir?
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] (Ayrıca Samsung için uygundur) linkine tıklayarak Android akıllı telefonunuza WhatsApp yükleyebilirsiniz. [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] linkine tıklayarak iOS işletim sistemine cihaz cihazlarınıza uygulamayı yükleyebilirsiniz.
    Uygulamayı yükledikten sonra telefon numaranızı girmeniz gerekiyor. Telefon numaranızı girdikten sonra bir doğrulama kodu tarafınıza gönderilecek bu kodu girdikten sonra arkadaşlarınız ile sınırsız bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

WhatsApp İndir iPhone Windows Phone için WhatsApp Yükle

WhatsApp akıllı telefonların vazgeçilmez en popüler mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp hemen indirin, ücretsiz sesli arama ve sms göndermenin tadını çıkarın!

WhatsApp ile dilediğiniz kadar mesaj gönderimi ve alımı yapabilirsiniz. Uygulama yıllık çok düşük ücretle kullanabilirsiniz. İlk 6 ay ücretsiz olmak üzere daha sonraki her yıl için 1.50 TL gibi ücret almaktadır.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız][Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] daha önce sadece mesajlaşma özelliği bulunurken daha sonra Facebook tarafından 19 milyar dolar gibi bir ücretle satın alındıktan sonra yeni özellikler eklenerek geliştirildi ve popülerliğini korudu.
    WhatsApp Nasıl İndirilir?
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] (Ayrıca Samsung için uygundur) linkine tıklayarak Android akıllı telefonunuza WhatsApp yükleyebilirsiniz. [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] linkine tıklayarak iOS işletim sistemine cihaz cihazlarınıza uygulamayı yükleyebilirsiniz.
    Uygulamayı yükledikten sonra telefon numaranızı girmeniz gerekiyor. Telefon numaranızı girdikten sonra bir doğrulama kodu tarafınıza gönderilecek bu kodu girdikten sonra arkadaşlarınız ile sınırsız bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Android Telefonlarda Whatsapp’a Nasıl Şifre Koyulur ?

Android telefonlarda whatsapp’a şifre koyulabildiğinden eminiz birçoğunuzun haberi yoktur. Bu konuyu sizler için ele aldık.

Whatsapp arkadaşlarımızla aramızdaki görseller, yazışmalar ve videolar gibi özel bilgi alışverişleriyle hayatımıza girdiğinden dolayı bu özel dosyaların başkaları tarafından görülmesini istemeyiz. Bu yüzden bu konuda android telefonlarda [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] için çözüm olan bir uygulama göze çarpıyor.
    Smart AppLock adı verilen bu uygulamada telefona ve uygulamalar parola, desen gibi seçeneklerle şifre koyabilirsiniz. [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] market üzerinden uygulamayı telefonunuza indirip kurun. Yükledikten sonra uygulamayı açtığınızda sizden şifre ister bu şifre başta standart olarak 7777’dir. Bu adımdan sonra uygulama içerisinde Ayarlar > Şifre ve Desen seçeğine dokunarak istediğiniz şifre stilini seçip istediğiniz şifreyi koyabilirsiniz.
    Whatsapp uygulamasına şifre koymak için ise Uygulamalar seçeneğinde yer alan +bölümünü seçerek WhatsApp uygulamasını seçip şifresini belirleyebilirsiniz.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

WhatsApp Hesabı Nasıl Silinir?

Bazı sebeplerden dolayı whatsapp hesabınızı silmek istemiş olabilirsiniz. Bunu yapmadan önce geri dönüşü olmayan bir işlem olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Whatsapp çıktığı günden beri hayatımızın bir parçası oldu ve kısa mesajlaşmanın yerini aldı. Ancak bazı sebeplerden dolayı artık kullanmak istemiyor olabilirsiniz. Bu durumda göze almanız gereken şeyler olduğunu bilmelisiniz.
    - Hesabınız WhatsApp'tan silinir.
    - Arkadaşlarınızın WhatsApp Kişiler listelerinden silinirsiniz.
    - Tüm WhatsApp gruplarınızdan silinirsiniz.
    - Telefonunuzdaki mesaj geçmişiniz silinir.
    - [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] hizmeti ödeme bilgileriniz silinir.
    Kaybedeceğiniz bu özellikleri bilmelisiniz. Eğer hala whatsapp hesabınızı silmeye kararlıysanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.
    - WhatsApp'ı açın.
    - Menü > Ayarlar > Hesap > Hesabımı sil'e gidin.
    - Telefon numaranızı uluslararası biçimde girip Hesabımı Sil'e dokunun.
    Bu işlemlerden sonra hesabınız tüm verilerle birlikte silinmiş olacaktır.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Milyonlarca kullanıcısı bulunan Whatsapp ile beğendiğiniz ve sevdiğiniz müzikleri arkadaşlarınız ile paylaşmak Andorid işletim sistemlerinde oldukça basit bir işlem. Fakat söz konusu işlem iPhone kullanıcıların tam bir eziyete dönüşmekte. Whatsappüzerinden bir kaç seçenek ile Andorid kullanıcıları kendi arkadaşlarına müzik gönderebilirken iPhone kullanıcıları ise bunu yapamamakta. Fakat üzülmeyin! şimdi size anlatacağımız yöntemi izleyerek çok kısa bir süre içerisinde iPhone cihazınız ile Whatsapp'taki arkadaşlarınıza müziklerinizi yollabilirsiniz.
    iPhone ile Whatsapp üzerinden müzik göndermek için size lazım olan tek uygulama iseiZip isimli bir uygulama. Oldukça kolay ve basit olan bu uygulama sayesinde Mp3'lerinizi iPhone cihazınız üzerinden arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.
    1- Öncelikle iZip uygulamasını ([Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]) indirin ve daha sonra Müzik Kütüphanenizi açın.

2- Daha sonra yollamak istediğiniz şarkıyı klasörünüzün içinden seçin. Göndermek istediğiniz şarkıyı da seçtikten sonra sağ üst kısımda bulunan Done tuşuna basın.

3- Daha sonrasında ekranın alt kısmında bulunan Zip tuşuna basıyorsunuz ve uygulamanız müziğinizi sıkıştırmak için işlem yapmaya başlıyor. İşlem bittikten sonra dosyanız Yerel Dosyalar adlı bölümde otomatik olarak açılacaktır. Daha sonra karşınıza çıkan zip uzantılı dosyanızı seçin.
    4- Seçme işleminizi yaptıktan hemen sonra uygulama size dosyanın dışarı çıkarılmasını soracak OK tuşuna basın ve işlemin devam etmesini sağlayın.

5- Bu işleminizle birlikte seçmiş olduğunuz şarkılar otomatik bir şekilde ZIP şekline dönüşecektir.

6- Son aşamada işlemler tamamen bitince yukarıdaki görselde işaretli kısımda göstermiş olduğumuz Open In tuşuna basın ve çıkan seçeneklerden WhatsApp uygulamanızı seçin.
    7- Seçim işleminizi yaptıktan sonra hangi arkadaşınız ile şarkıyı paylaşmak istiyorsanız o arkadaşınızı seçin ve şarkınızı gönderme işlemini bitirin.
    iPhone tarafından desteklenmeyen WhatsApp ile Mp3 gönderme özelliği bu sayede kullanılabilir hale gelmekte ve dilediğiniz her an ufak bir kaç yolu ilerleyerek arkadaşlarınız ile müzik paylaşım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

WhatsApp Konuşmaları Nasıl Yedeklenir ?

Android işletim sisteminde whatsapp verilerinizi Google Drive’a yedeklemenin yolunu gösteriyoruz.

Konuşmalarınızın kayıt altına alınmasını veya fotoğraf, video gibi gönderip aldığınız verileri sürekli biryerde kayıt altında tutmak isteyebilirsiniz. Bunun için WhatsApp verilerinizi Google Drive hesabınıza artık yedekleyebilirsiniz. Bunun için “[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]†ve “[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]†uygulamalarının son sürümünün telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir.

Daha sonra ise [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] uygulamasından Ayarlar > Sohbetler ve Aramalar > Sohbet Yedeği > Google Drive’a yedekle yollarını izlemeniz gerekmektedir. Son olarak bu ekrandan yedeklemenin yapılma sıklığını ayarlayarak bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Otomatik yapılmasını istemiyorsanız istediğiniz zaman manuel olarak da yedekleme yapabilirsiniz.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

WhatsApp Durumları - WhatsApp için Hazırladığımız Durum Mesajları ve Sözleri

Sayfamızda Whatsapp Sözleri, Whatsapp Durumları, Whatsapp Durum Mesajları, İngilizce Whatsapp Sözleri, İlginç Whatsapp Sözleri yer alır.

Mutlu olmayi biliyorsan, sevmeyi bileceksin, Gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin..
    ErkekIer kaIem gibi incedir ama ham maddeIeri odundur..
    Seni sevdiğimi bir kaIbim biIiyor o da diIsiz.
    AsIa haraketsiz bir şeyi boşuna haraket ettirme.
    Hayat, sensizIiğe aIışmak için çok kısa!
    Eğer bir fare kediye güIüyorsa, yakınIarda bir deIik var demektir!
    Çıkmıyoruz ama konuşuyoruz, işte iIişkinin en güzeI dönemi.
    Bana yüreğinIe geI, bahaneIerinIe değiI!
    GeIecekten bahsedenIerin gidişine hastayım.
    Yazın sıcağına, kışın soğuğuna ve erkeğin aşkına hiç aldanma.
    “Unuttum†dersin çevrendekilere; ama unutmadığını birtek sen bilirsin. “Aşk öyle birşey işte gitse bile unutamıyorsun yineâ€.
    Bazı insanlar kafalarıyla hissederler ve kalpleriyle düşünürler.
    “Öyle gözler vardır ki sözlerden iyi anlatır.Öyle sözler vardır ki o gözleri ömür boyu ağlatır.â€
    Unutulmak ölmek kadar kötü ise, hatırlanmak sevmek kadar güzeldir.
    “İnsαn birisiyle yαşlαnmαlı, Birisi yüzünden değil†!
    Karamsar adam, her imkanda bir zorluk görür.İyimser adam ise her zorlukta bir imkan.
    İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmak….
    Küçük insanların büyük gölgelerinin olduğu yerde güneş batmak üzeredir.
    Akıllı görünme çabası, çoğu zaman akıllı olmayı engeller..
    Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin yüz dili bile olsa, o yine dilsiz sayılır.
    Sakladığın sır senin esirindir. Açığa vurursan sen onun esiri olursun.
    “Gülmek her zaman mutlu olmak için değildir. Bazen öyle gülmeler vardır ki; en büyük acıları gizlemek içindirâ€.
    Hayatta en zor şey de; İnsanın kendi kendini teselli etmeye çalışması…
    İnsanın büyüdükçe mi artıyor dertleri? Yoksa insan, büyüdükçe mi anlıyor gerçekleri?
    “Bu sααtten sonrα sende fırtınα bile kopsα; bende yαprαk oynαmαzâ€.
    “Gidenin arkasından bakmayın, Yoksa geleni göremezsiniz..â€
    Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder..
    Bir insan en çok kimin yanında susuyorsa, aslında en çok onunla konuşmak istiyordur..
    Babaanneme yükseIenin ne dedim, ‘tansiyonum’ dedi. İçimdeki astroIog oracıkta öIdü.
    Aşk aynen yazıIdığı gibidir: SesIi başIar, sessiz biter.
    Asgari ücret gibiyim; kimse benimIe geçinemiyor.
    Gittikçe sıradan biri oIuyorsun, o yüzden Iütfen gitme!
    Hayat, sensizIiğe aIışmak için çok kısa!
    Yüksekten düşenin parçası buIunur, buIunur da; GönüIden düşenin parçası buIunmaz.
    Cinayeti işIerken hep aynı metodu kuIIanırdı! GözIeri tetiği çekerdi, ben öIürdüm.
    Bazı şeyIer var ki söyIenmiyor, biz seninIe sözIeri susarak aştık.
    O kadar orijinaI bir acı bıraktın ki geride, senden sonra hiçbir aşk yakışmadı gönIüme.
    Kimse yok merak etme, o boş kaIan tahtında.
    Yaşamak İstiyorsan Fazla Soru Sorma.
    ElvedÉ‘ dercesine bÉ‘kÉ‘n gözlerine eyvÉ‘llÉ‘h çeker giderim…
    Bir yanlızlık inşa ediyorum ki sorma : mimar sinan halt etmiş yanımda!
    Hayatım da daha önce Fırtınalar geçti, Ama onlar gerçek sevgi Değildi.
    AdiLiğine boncuk takta nazar değmesin!!!.. :d
    Ancak yaradan dener kulunu, insan insanı denerse kalp hüküm giyer…
    Cheer up, be happy. (Neşelen, mutlu ol)
    Mevsimin suçu yok, Yokluğun soğuk!
    Hayatımdaki “Geri Dönüşüm Kutusu†hiç açıLmaz benim..
    Tek bildiğim, bikerede siLdiqim!!

Ruhumn fi$ini çekmk isdiOrm..!..
    ..ve bilio musunuz; insan maskeleri o yüzsüzlüğünüze hiç yakışmıyo !!….
    Her suskunluk; Bir iç kanamasıdır ilişkilerde…
    Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma.
    En çok Gözlerime Gömülürsün, Gözlerimi Kaparım. Vasiyetimi Yazarım..
    Korkaklıkta ar, ilerlemekte şeref var..
    TakıLmış PLak Gbi Kendinizi TekrarLıyosunuzz ^^
    Benden aşkı tarif etmemi beklemeyin. Çünkü edemem. Aşk tarif edilemez muhteşem bir duygudur
    Her suskunluk; Bir iç kanamasıdır ilişkilerde…
    Elektronik etkiye şizofrenik tepki verdim sadece..!
    “Tek kişilik miydi bu şehir, Sen gidince bomboş kaldı.†Ben o yâre sevmesini öğretemedim…
    Ben senin mutluluğunu istiyorum dedi ve aldı gitti.
    Kalbime giden yollarım unutma çalışmalarından dolayı kapalıdır.
    Başını Dik Tut Prenses Tacın Düşmesin.
    Şimdi YerLerDesin eSki Pas Pas Gißi Fişini Çektim işin ßitti …
    Sende kendimi buldum bende seni buldum sesinde hayatımı buldum en önemlisi kalbinde kalbimi buldum…
    Kardan adam olur, senden adam olmaz…
    Sadece biraz sessizlik istiyorum.
    Canım ßiLe emanetken, kayBedecek neyim oLaBiLirki ?
    Üzülme ne olur, bugünler dün olur.
    Ben ıraklarda suskun bir mevlevi.. Sen ise kalbimin Aşk-ı kıyameti..
    Dışarda Bana Bakanlar Umrumda Olmaz Çünkü ben Normalim onLar AnormaL .!
    Zamansızdır ayrılıklar
    Karla karışık â€˜Âşk’ yağıyor bugünlerde, ve bana ‘Dolu Dolu’ ‘SEN’ düşüyorsun…
    Telefonum [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]’ı desteklemiyor
    Sırf seninle diğer tarafta karşılaşmamak için, Helal ediyorum hakkımı..
    Çevrem geniş olabilir ama, Yüreğim tek kişilik.
    Gönül hep seni ister ama…
    Gitmek†sadece bir eylemdir. “Unutmak†ise kocaman bir devrim.
    Zormu GeLdi Adam Gibi Sevmek..!!
    Attıqımız her adım senkronize ..(:
    Sen de yaz yaz yaz, bir kenara yaz bütün sözlerini.
    Üzülme ne olur, bugünler dün olur.
    Yıldızların altında En azından deniyoruz.
    Biz çocukken dÉ‘yÉ‘k yediği için É‘ğlÉ‘yÉ‘n değil, É‘ğlÉ‘dığı için dÉ‘yÉ‘k yiyen bir nesildik.
    Artık kendi kÉ‘lemimle yÉ‘zÉ‘cÉ‘ğım hÉ‘yÉ‘tı, durup üzülmeyeceğim biten tükenmezlere…
    HÉ‘di kÉ‘ldır kÉ‘dehini sevgili vÉ‘rsÉ‘ şerefine, yoksÉ‘ gidişine…
    Hayatta seyirciler ve oyuncular vardır…Ben kuralları koydum İsteyen seyrederİsteyen oynar…
    Her günüm en güzel günüm.
    Bunlar da geçecek şüphesiz.
    Seni unutmama kaç yüzyıl kaldı ki..
    Gözümden Akan YaşLar, Değerimi BiLmeyen ŞerefsizLere SadaKam oLsun
    Sadece acil çağrılar.
    Herkes É‘şkını yÉ‘zmış kÉ‘ğıtlÉ‘rÉ‘ duvÉ‘rlÉ‘rÉ‘…Ben seni sÉ‘rdım sÉ‘klÉ‘dım yÉ‘rınlÉ‘rÉ‘…
    ElvedÉ‘ dercesine bÉ‘kÉ‘n gözlerine eyvÉ‘llÉ‘h çeker giderim…
    Kaç lisan bilirsen bil; terk edilmeyi, yüreğine tercüme edemeyeceksin.
    Korkaklıkta ar, ilerlemekte şeref var…
    Sessizliği dinle, söyleyecek çok şeyi var.
    Kalbime söyleyemedim gittiğini, seni halen benimle biliyor…
    Hadi takas edelim birşeylerimizi … Mesela gülüşünden ver ömrümden al.
    Bir otobüs É‘şkıydı belki bizimkisi benim yolum “son durÉ‘k†seninkisi “müsÉ‘it bir yerâ€di
    Ben hÉ‘klı yÉ‘ dÉ‘ hÉ‘ksız olduğum durumlÉ‘rdÉ‘ değil, kÉ‘rşımdÉ‘ ‘É‘dÉ‘m’ olmÉ‘dığını É‘nlÉ‘dığım zÉ‘mÉ‘nlÉ‘rdÉ‘ susÉ‘rım!
    Herkeste bir sen aradım, herkesi sana benzettim hepsini sevdim, seni bir daha sevdim
    Taşı delen, suyun kuvveti değil, dalgaların sürekliliğidir.*
    Savaşta dövüşenler den çok kaçanlar ölür.
    Sizde aklınızdaki WhatsApp Durumları için sözleri aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.
    WhatsApp yüklemek için [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] bağlantısını tıklayın.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

WhatsApp hareketlerinizi takip ediyor

WhatsApp uygulaması neler yaptığınızı takip ediyor.

Dünyanın en büyük mesajlaşma platformu olan WhatsApp artık neler yaptığınızı biliyor bundan sonra gizliniz saklınız kalmayacak. Yazılımcıların yeni geliştirdiği uygulama ile en son sadece ne zaman online olduğunuzu değil ne kadar online olduğunuzu, geçmiş profil resimlerinizi, durum mesajı geçmişinizi ve daha devamı bir çok şeyinizi takip ediyor.
    WhatsOnline'ı biliyoruzdur bu uygulama ile en son ne zaman online olduğunuzu ve ne kadar süre online kaldığınızı biliyor. Bundan sonra yeni uygulama WhatsStats oldu bu uygulama bütün aktivitelerinizi gözlemliyor. Online yani çevrimiçi olduğunuz anda uygulama sizleri takip etmeye başlıyor. Artık çok fazla güven kalmadı WhatsApp'a açıkcası ben pek güvenmiyorum ama kullanım kararı yine sizin.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

WhatsApp grup sohbetinde yeni bir yenilik

Birkaç ay önce tamamen ücretsiz olarak sunulan WhatsApp şimdi de grup kısıtlamasını gevşetti.

WhatsApp gruplarında bildiğiniz gibi kişi sınırlaması 100'dü bu kota biraz daha yükseltildi. Artık WhatsApp gruba alınabilen kişi sayısı 256'ya çıkarıldı. Bu güncelleme henüz sadece Android ve iOS platformuna geldi diğer platformlara henüz gelmedi. Yahu şunu soracağım kimin 256 arkadaşı ile aynı gruba girmiştir garipsedim biraz.
    Bu yenilikler bilgisayar kullanımına geldi. Yani WhatsApp Web ve sohbetleri Google Drive'a yedekleme gibi yeniliklerle gelmişti. Bu son güncellemede ise başka yenilik bulunmuyor. Bununla birlikte videolu görüşme işlevinin WhatsApp'a yakın bir gelecekte geleceğine inanılıyor.
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu