turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234
40 sonuçtan 31 ile 40 arası
    TDW Team-S-Mod. usta_399 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Standart Cevap: iOS 10.2 Beta 1 ile gelen yenilikler

Apple, bugün yeni bir güncelleme olan iOS 10.3.2 güncellemesinin dördüncü beta sürümünü geliştiriciler için yayınladı. iOS 10.3.2 beta 4, AirPods’u Bul ve yeni Apple File System (APFS) gibi özellikleri içeren [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]‘ün yayınlanmasından dört hafta sonra, [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]‘in yayınlanmasından bir hafta sonra ve [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]‘in yayınlanmasından üç hafta sonra gelmiş oldu.

Kayıtlı geliştiriciler, iOS 10.3.2 beta 4 güncellemesini Apple Geliştirici Merkezi’nden (Apple Developer Center) veya uygun beta yapılandırma profili yüklü olan iOS cihazlarından OTA yolu ile (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden) hemen şimdi cihazlarına indirebilirler ve yükleyebilirler.

Apple’ın beta güncellemeleri için ayrıntılı bir sürüm notu sunmadığından dolayı iOS 10.3.2’de ne gibi yeniliklerin yer aldığını bilmiyoruz ancak iOS 10.x.x güncellemesi olması sebebiyle genel olarak hata düzeltmelerine ve performans iyileştirmelerine odaklı bir güncelleme olduğunu tahmin ediyoruz.

Apple, Nisan ayı başında güvenlik geliştirmeleri üzerine odaklanmış iOS 10.3.1 güncellemesini yayınlamıştı. Fakat bu güncelleme iOS 10.3'ün hatalarını düzeltmek için yeterli olmayınca iOS 10.3.2'yi test etmeye başladı.

Apple, beta güncellemeleri ile ilgili ayrıntılı sürüm notları yayınlamadığı için iOS 10.3.2'de SiriKit araç komutları için bazı düzeltmeler dışında hangi yeniliklerin olduğu bilinmiyor. 10.3.2'nin dışa dönük özellikler yerine hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri sunması bekleniyor.

Geliştiriciler, iOS 10.3.2 beta 4'ü Apple Geliştirici Merkezi'nden veya kablosuz ağa bağlı iOS cihazlarına yükleyecekleri yapılandırma profilini kullanarak cihazları üzerinden yükleyebilirler.

iOS 10.3.2 beta 4 Neler Getiriyor?

Yeni güncellemelerin yayınlanmasının ardından Apple’ın kullanıcılara ne gibi yenilikler sunduğu da merak edildi. Şu an için sadece geliştirici, sürümü yayınlanan
    iOS 10.3.2 beta 4 serisinin ilk sunduğu yenilik ise Sirikit yeniliği oldu. Sirikit için hem yeni komut eklemesi yapan hem de komutların düzenlemesini sağlayan
    Apple’ın bunun dışında büyük bir yeniliği yine yok. Fakat şunu belirtelim
    iOS 10.3.2 beta 4 sürümüyle beraber marka güvenlik kısmında bir dizi iyileştirmeye yapıyor.

Performans artışlarının da sağlandığı yeni sürümde public versiyon yayınlandıktan sonra kullanıcıların bu sürüme yükseltme yapmaları öneriliyor.
    Bu sayede iOS 10.3.2 beta 4 serisiyle mevcut güvenlik açıklarına karşı en güncel sürümü elde etmiş ve aynı zamanda da yeni düzenlemeleri de almış olacaksınız.
    Apple’ın final sürümü ne zaman sunacağı ise merak konusu olarak kalmakta.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Apple'ın uzun süredir test ettiği iOS 10.3.2 için bu hafta içinde ikinci kez beta versiyon yayınladı. Şu anda sadece geliştiriciler için yayınlanan bu beta, [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız].3.2 final için artık sona gelindiğini gösteriyor.
    iOS 10.3.2 beta 5 yayınlandı

Apple'ın beklenmedik şekilde beşinci betayı yayınlaması önemli bir özellik eklenmiş görünmese iOS 10.3.2'nin yayınlanma tarihinin yaklaştığını ya da Pazartesi günü yayınlanan dördüncü betada düzeltilmesi gereken büyük bir hatanın bulunduğunu gösteriyor.

Bu güncelleme ile CarPlay için SiriKit komutlarının düzgün çalışması ve üçüncü parti VPN uygulamalarının uyumluluğunu sağlama gibi hata düzeltmeleri yapıldı. iOS 10.3.2 beta 5, bir önceki betada olduğu gibi sadece geliştiriciler için yayınlandı.
    Geliştiriciler, iOS 10.3.2 beta 5'i Apple Geliştirici Merkezi'nden veya kablosuz ağa bağlı iOS cihazlarına yükleyecekleri yapılandırma profilini kullanarak cihazları üzerinden yükleyebilirler.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Hatırlayacak olursak daha dün sizlerle Apple’ın sevilen mobil işletim sistemi iOS’un, 10.3.2 sürümünün yayınlandığını dair bir haber paylaşmıştık. Bugün ise Apple geleneği bozmayarak bir sonraki sürüm olan İOS 10.3.3 için, ilk Betagüncellemesini yayınladı bile. Bakalım iOS 10.3.3 Beta 1 ile gelen yenilikler neler?

iOS 10.3.3 Beta 1 yayınlandı!

Kısa süre önce yayınlanan ve belirtildiği üzere 2,03 GB boyutundaki bu yeni iOS 10.3.3 Beta 1 güncellemesi, diğer ara güncellemelerde de olduğu gibi temel anlamda hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler dışında şuan için bilenen bir yenilik içermiyor.

Ayrıca söylentilere göre Apple’ın bundan sonra herhangi bir iOS 10.3.x güncellemesi yayınlamayı planlamıyor. Bunun yerine direkt olarak iOS 11 üzerine yoğunlaşılmış durumda.
    Son olarak bu güne kadar çıkmış tüm 10.x.x güncellemelerin temel anlamda hata düzeltmelerine yönelik olduğunu ve iOS 10.3.3 Beta 1 ile alakalı kayda değer bir yenilik keşfedilirse bu yazımıza dahil edileceğini belirtmeden geçmeyelim.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Apple’ın en başarılı mobil işletim sistemi konsepti ile yayınlanan iOS 11 işletim sistemi final sürümüne doğru ilerlemeye devam ediyor. Son olarak yeni işletim sisteminin beta serilerinin yayını yapıldı. Yayınlanan son beta sürümü ise iOS 11 Beta 2 oldu. Haziran ayının sonunda yayınlanması beklenen herkese açık sürüm yerine iOS 11 Beta 2 sürümü de sadece geliştiriciler için yayınlandı. Bir nevi iOS 11’in yayın sürecini başlatmış olan iOS 11 Beta 2 sürümüyle beraber neler değişiyor? Yenilikler var mı? Bakalım.

iOS 11 Beta 2 Tüm Değişiklikler

WWDC 2017 tanıtımının hemen ardından aynı gün içerisinde yayınlanan beta 1 serisi tabi ki birçok hata ile geldi. iOS 11 Beta 1 sürümüyle beraber ortaya çıkan tüm hataları da daha önce yazılarımızda ele almıştık. iOS 11 Beta 1 sürümü hataları ve kullanıcı yorumlarını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

iOS 11 Beta 2 sürümüyle beraber ise genel olarak bu hataların giderilmesi amaçlanmış durumda. İlk aşamada iPhone 5s ve özellikle iPhone 6s akıllı telefonlarında yaşanan sorunların giderildiği belirtiliyor. iOS 11 Beta 2 sürümüyle beraber yapılan hata düzeltmeleri bir yana dursun bunun dışında sistem güvenlik güncellemeleri de almakta. Şimdilik bir yeniliği ortaya çıkmayan yeni işletim sisteminin beta 2 sürüm notlarında da herhangi bir değişiklik karşımıza çıkmadı.

Genel olarak sistem ve güvenlik iyileştirmeleri yapan iOS 11 Beta 2 sürümünün sadece geliştiriciler içinde yayınlandığını ekleyelim. Eğer geliştirici hesabı kullanıyorsanız yeni sürümü kurmanız da öneriliyor. 414 MB boyutunda yeni sürümle yaşadığınız sorunların önüne geçilmekte. Tabi ki final sürümüne kadar bu sürümde de hatalar çıkacaktır fakat şu an için beta 1 göre daha stabil işletim sistemi sunuluyor.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Apple, bu ayın başlarında gerçekleştirdiği WWDC 2017 etkinliğinin açılış konuşmasında beklenildiği gibi macOS, iOS, watchOS ve tvOS’un yeni sürümlerini geliştiricilerin kullanımına sundu. Hiçbirisi sonbahara kadar yayınlanmayacak ancak geliştiricilerle birlikte Halka Açık Beta Yazılım Programı kullanıcıları için de kullanılabilir olacaklar. Apple, bu bağlamda [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız], [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] ve tvOS 11’i Halka Açık Beta Yazılım Programı kullanıcıları için ilk public betalarını çok yakında kullanıma sunacak.

Apple’ın bu uygulaması birkaç yıldır devam diyor ve iOS ve macOS’un beta sürümleri geliştiricilerle birlikte public beta olarak Halka Açık Beta Yazılım Programı kullanıcıları için de kullanılabilir oluyor. Şirket bu sefer farklı bir adım atarak, 4. nesil Apple TV için tasarlanan tvOS 11’in de public beta sürümünü yayınlayacak.

Ne yazık ki public betaların ne zaman yayınlanacağı ile ilgili net bir tarih söz konusu değil. Ancak önümüzdeki ayın ortasına kadar iOS 11 public beta 1, macOS 10.13 public beta 1 ve tvOS 11 public beta 1’in yayınlanacak. O zamana kadar bekleyebilir veya alternatif yöntemlerle geliştirici betalarını cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Bu noktada şiddetle beklemenizi tavsiye ederiz. Çünkü genelde public betalar da, geliştirici betalarında sıkıntılara neden olan sorunlar çözülmüş oluyor.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Apple, iOS işletim sistemi üzerinde çok daha fazla yoğunlaşmaya başladı. Yeni işletim sistemi iOS 11’in gelecek olması markanın zaten bu alanda büyük oranda çalışmalar gösterdiğini ortaya koyuyor. Bunun dışında bir diğer taraftar iOS 10 kullanıcıları için yeni işletim sistemi kullanıma girmeden en kararlı sürümün yayınlanması amaçlanıyor.
    iOS 10 işletim sisteminin tüm sorunlarını çözecek ve işletim sisteminin tüm açıklarını kapatacak olan kararlı sürümün ise iOS 10.3.3 olacağı biliniyor. Bundan sonra iOS 10 işletim sisteminin güncelleme almayacağı belirtiliyor. Durum böyle olunca Apple daha başarılı bir işletim sistemi için iOS 10.3.3 sürümü üzerinde de sıkı bir çalışma yürütmekte. Sürekli yeni beta sürümleriyle beraber işletim sistemi test ediliyor. Son olarak da iOS 10.3.3 beta 5 geliştirici sürümü yayınlandı.
    iOS 10.3.3 beta 5 Geliştirici Sürümü Yenilikleri Neler?

iOS 10.3.3 beta 5 geliştirici sürümünde de ortaya çıkmış olan çok bir yenilik yok. Yine duvar kağıtları iyileştirmeleri yapan Apple’ın, bunun dışında sistemsel iyileştirmeler yapıldığı da görülüyor. Bunun dışında yine güvenlik kısmında da bir dizi iyileştirme görüyoruz. Artık çok daha kapsamlı bir sistem iyileştirmesi sunan iOS 10.3.3 beta 5 sürümünün başka bir yeniliği ise bulunmuyor.

iOS 10.3.3 beta 5 sürümünden sonra artık kararlı sürüme çok kısa bir süre kaldığı belirtiliyor. Bundan sonra gelecek olan yeniliklerin ise iOS 11 işletim sistemine saklandığı da belirtiliyor. Yine de iOS 10.3.3 final sürümünü beklemek ve yenilikleri görmek gerekecek. Her ne kadar beklenen bir durum olmasa da final sürümüyle beraber gelen yeniliklerde olabilir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

iOS 11 işletim sistemi çıkış yapana kadar Apple’ın en güncel kararlı işletim sistemi olan iOS 10 için tam anlamıyla destek bitmeyecek. Şu an için en güncel işletim sistemi olan iOS 10 işletim sisteminin desteğinin bir süre daha devam edeceği ise hala yeni bir güncelleme üzerinde çalışılmasıyla ortaya çıktı. Son olarak yayınlanması beklenen iOS 10.3.3 sürümüyle beraber ise iOS 10 işletim sistemine yeni bir sürüm gelmeyeceğini düşünüyoruz. Son güncelleme olacak olan 10.3.3 güncelleme sürümünün ne gibi ayrıcalıkları olacağı konusunda da yavaş yavaş fikir sahibi olmaya başladık. Yayınlanan beta serileriyle beraber yeni sürümün sadece güvenlik güncelleştirmeleri ve performans iyileştirmeleri getireceği bir nevi netlik kazanmış oldu. Son olarak ise iOS 10.3.3 beta 6 sürümünün yayınlandığı açıklandı.

iOS 10.3.3 beta 6 Yenilikleri

Yeni beta sürümü olarak iOS 10.3.3 beta 6 serisinin yayınlanmasının hemen ardından, final sürümü için çok daha kısa bir süre kaldığı düşünülmeye başlandı. Şimdilik sadece geliştiriciler için yayınlanan iOS 10.3.3 beta 6 serisiyle beraber nelerin değiştiğine gelelim. Baktığımız zaman yenilik olarak dikkat çeken bir özellik yok. Fakat bu sürümle beraber Apple’ın hem beta serisini neden bu kadar uzattığı hem de amacın ne olduğu ortaya çıktı. Yeni geliştirici sürümüyle beraber Apple, iOS 10 işletim sistemini tamamen sorunsuz bir hale getirecek.

Uzun süredir konuşulan pil sorunları, performans sorunları ve güvenlik açıklarının iOS 10.3.3 sürümüyle tamamen kapatılacağı, bunun için çok daha detaylı bir çalışma yapıldığı ve beta sürümlerinin de bu nedenle uzadığı düşünülüyor. Bu sürümde de genel olarak sistem iyileştirmeleri ve güvenlik açıklarının kapatılmasına yönelik çalışma yapıldığını görüyoruz. 6.beta serisinden sonra artık final sürümü içinde çok kısa bir süre kaldığını belirtelim.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Apple’ın iOS 11 işletim sistemi güncellemeleri hızlanmaya başladı. Herkese açık sürümün yayınlanmasının üzerinden çok geçmeden bu kez iOS 11 Beta 3 sürümü yayınlandı. Geliştiriciler için yayınlanan iOS 11 Beta 3 sürümünün getirdiği özellikler neler? iOS 11 Beta 3 sürümüyle beraber nasıl bir değişi durumu söz konusu? Bakalım.

iOS 11 Beta 3 Sürümünün Değiştirdiği Özellikler

İlk olarak iOS 11 Beta 3 sürümünün sistemsel olarak iyileştirmeler yaptığını belirtelim. Daha önce yazdığımız yazımızda olduğu gibi sistemsel iOS 11 sorunlarının tamamı olmasa da bir kısmının bu seri ile düzeltildiğini söylemek gerekiyor. Performans iyileştirmeleri ve hata giderilmesinin yanı sıra yeni sürümün çok daha kararlı bir hale geldiğini de belirtelim. Bunun yanı sıra iOS 11 Beta 3 işletim sisteminin bir takım yeni özellikler sunduğunu da belirtelim. Peki, yeni sürümde nasıl yenilikler söz konusu? Ortaya çıkan tüm yeniliklere bakalım.

• iOS 11 Beta 3 sürümüyle beraber bildirim merkezi değişiyor. Yeni bildirim merkezinde tek kaydırma hareketiyle tüm bildirimleri görüntüleyebilirsiniz.
    • Bunun dışında iPad çoklu görevleri kapatmak için ‘X’ işareti yerine yukarı doğru kaydırma hareketi yapmanız yeterli oluyor.
    • Ayrıca iPad çoklu ekran işlemlerinde başka iyileştirmeler de söz konusu.
    • Kontrol merkezi üzerinde notlar ve kameraların 3D Touch menüleri yenilendi.
    • Kimlik doğrulama sistemlerinde yeni iyileştirmeler mevcut.

Tüm bu yeniliklere ek olarak bazı küçük özelleştirme durumları da söz konusu. iOS 11 Beta 3 sürümüyle beraber gelen yeni özellikler sürüm notlarının detaylarının açıklanmasıyla beraber daha da detaylanacaktır. Yeni sürümün yenilikleri geldiğinde haberimize eklemeye devam edeceğiz. Ayrıca herkese açık sürüm yayınlandığında da sitemizde bulabilirsiniz.

iOS 11 Beta 3 yenilikleri ve Değişiklikleri

• Denetim Merkezi’ndeki Kamera uygulaması için zarif 3D Touch arayüzü artık kullanılabiliyor. Benzer arayüz değişiklikleri, Notlar uygulamasının Kontrol Merkezi kısayolu için 3D Touch menüsünde de görülüyor.
    • Bildirim Merkezi Giriş Sayfası revize edilmiş. Artık tüm bildirimler ekranı yukarı kaydırdığınızda görülebiliyor. Daha önce eski bildirimleri görmek için ekranı ikinci kez yukarıya kaydırmak gerekiyordu.
    • iPad’de, yukarı kaydırma hareketiyle uygulamaları çoklu görevden kaldırmak mümkün. Beta 1 ve beta 2’de görülen kapatma düğmesi ‘x’ arayüzü, hızlıca kaydırma hareketi ile değiştirilmiş.
    • Sürükle ve bırak özelliği için geliştirmeler yapılmış. Uygulama simgeleri, sürüklerken parmak hareketinizi daha yakından takip ediyor.
    • Mesajlar için iCloud yedeklemesi Ayarlar’da hassas bir şekilde size bildiriliyor.
    • Mail, tam ekran ve bölmeli ekran görünümleri arasında geçiş yaparken, daha büyük 12.9 inçlik iPad’de 3 sütün modunda görüntülenebiliyor.
    • Akıllı Ters Çevir özelliği artık işletim sisteminde daha doğru bir şekilde kullanılıyor.
    • TV Remote ayarlarında, Tek Oturum Açma özelliği desteklenmiyor olsa bile kendi yerel sağlayıcısıyla üye olabiliyorlar.
    • App Store ayarlarında, artık videoların otomatik olarak oynatılmasına ilişkin bir tercih var. Kullanıcılar videoyu tamamen otomatik olarak veya yalnızca hücresel bağlantılarda devre dışı bırakmayı seçebilir.
    • OS X Server, Dosyalar uygulamasında listeleniyor ancak henüz etkin değil.
    • Safari için 3D Touch önizleme kullanıcı arayüzü düzeltilmiş.
    • Geliştiriciler için, SafariServices, kimlik doğrulama akışını artırmak için yeni bir API sunar. Örneğin, Facebook güncellendiğinde, web uygulamasında oturum açmış bir kullanıcı, şifre girmeden otomatik olarak yüklenen uygulamaya giriş yapabiliyor.

NOT: Sizlerden de gelen yorumlarda bahsettiğiniz gibi iOS 11 yeni beta sürümünde bir hata olduğunu fark ettik. Güncellemeden sonra ayarlar bölümünde dil sorunu yaşanmakta.
    Dil İngilizce oluyor ve şu an için standart yöntemlerle bir düzeltme mümkün gözükmüyor. Apple’ın bu konuda yapacağı düzeltmeyi, yayınlandığı an sitemize ekleyeceğiz.
    Sorun hakkında şu an bir açıklama yapılmıi değil. Şimdilik yeni beta sürüme geçmek için acele etmeyin.

Apple, iOS 11 için test sürecine devam ediyor!

385 MB boyutunda bir güncelleme olarak karşımıza çıkan iOS 11 Beta 3 ile birlikte, önceki sürümlerde tespit edilen hataları gideren Apple, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için sistem performansında iyileştirmeler sunuyor.

Sadece 64 bit desteğine sahip olan işlemcileri destekleyen iOS 11 sürümünden [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız], iPhone 5c, iPad 3 ve iPad 4 sahiplerinin yararlanmayacağını tekrar hatırlatmak isteriz.Geliştiriciler için yayınlanan iOS 11 Beta 3 güncellemesini yükleyebilmeniz için, cihazınızın UDID kaydının bulunması veya geliştirici profilini yüklemeniz gerekiyor.
    Yukarıda yer alan linke tıklayarak, bu konuda hazırladığımız rehbere ulaşabilirsiniz. Ancak, test sürümlerinde yer alan hatalar nedeniyle cihazınızın stabil bir şekilde çalışamayacağını unutmamalısınız.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Apple bugün, iOS 11’in ikinci genel beta sürümünü, iOS 11 public beta 2’yi dün geliştiriciler için [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]‘ü yayınlamasından bir gün sonra yayınladı. iOS 11 public beta 2, bu hafta başlarında yayınlanan üçüncü geliştirici beta sürümüne karşılık geliyor.[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]na kaydolan kullanıcılar, uygun konfigürasyon dosyasını bir iOS cihazına yükledikten sonra OTA yolu ile (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellememenüsü) iOS 11 beta güncellemesinin en yeni genel beta sürümünü cihazlarına yükleyebilirler.Beta yazılım programına katılmak isteyenler, Apple’ın beta test web sitesinde kaydolabilir ve bundan sonrası için iOS, macOS ve tvOS betalarına erişim sağlayabilirler. Beta sürümler, kararlı olmadıkları ve birçok hata içerebileceklerinden dolayı ikincil bir aygıta kurulmalıdırlar.iOS 11, yeni bir Kilit ekranı deneyimi, özelleştirilebilir ve yeniden tasarlanmış Kontrol Merkezi de dahil olmak üzere ufak tasarım değişikliklerini beraberinde getiriyor. iOS 11 ile Siri daha akıllı, daha doğal bir sese sahip ve daha fazlası kullanılabilir; Mesajlar uygulaması, kişiden kişiye Apple Pay’a desteğine sahip; Notlar uygulamasında, aranabilir el yazısı ve belge tarama özelliği kullanılabilir ve Müzik uygulaması, çalma listelerini arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar.
    Yeni bir Dosya uygulaması, iOS cihazlarında dosya yönetimini geliştirir ve iPad’de, cihaz üzerinde çoklu görev performansı geliştiren Sürükle ve Bırak için yeni bir Dock ve Uygulama Değiştirici desteği kullanılabilir. iOS 11’de tamamen yenilenmiş App Store kullanıma sunuluyor, fotoğraflar ve videolar artık daha az yer kaplıyorlar. iMessages yazışmalarınız iCloud’da saklanıyor ve geliştiriciler, yeni etkileyici, geliştirilmiş sanal gerçeklik uygulamalarını ve oyunlarını oluşturmak için ARKit gibi yeni araçlara sahipler.

iOS 11 Public Beta 2 nasıl yüklenir?

1.Adım: [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] iPhone veya iPad'iniz üzerinden tıkladıktan sonra Apple ID'nizi girmeniz gerekiyor.2.Adım: Apple ID'niz ile giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan Enroll Your Devices seçeneğine tıklayın.3.Adım: Enroll Your Devices ekranında "DownloadProfile" seçeneği yer alacak. Buna tıklayın ve profili iPhone veya iPad'e yükleyin.4.Adım: Profil yüklendikten sonra cihaz kapanıp açılacak.5.Adım: Cihaz açıldıktan sonra Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden iOS 11 Public Beta 2güncellemesini yükleyebilirsiniz.

iOS 11 Public Beta 2 alan cihazlar

iOS 11 Public Beta 2 güncellemesini;

iPhone 5s,
    iPhone SE,
    iPhone 6,
    iPhone 6 Plus,
    iPhone 6s,
    iPhone 6s Plus,
    iPhone 7,
    iPhone 7 Plus,
    12.9 inç iPad Pro,
    2. nesil 12.9 inç iPad Pro,
    1. nesil 10.5 inç iPad Pro,
    9.7 inç iPad Pro,
    iPad Air 2,
    iPad Air,
    iPad 5. nesil,
    iPad mini 4,
    iPad mini 3,

iPad mini 2 ve iPod Touch 6. nesil modelleri alıyor.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    2.955 Toplam

Apple, Mayıs ayında yayınladığı İOS 10.3.2'nin hemen ardından, geleneği bozmayarak bir sonraki sürüm olan iOS 10.3.3 için ilk beta güncellemesini yayınlamıştı.
    Yaklaşık 2 aylık süre içerisinde altı farklı beta sürümü yayınlayan Apple, nihayet test sürecini tamamlayarak iOS 10.3.3 sürümünü iPhone ve iPadkullanıcıları ile buluşturdu.

Apple, iOS 10.3.3 sürümünü yayınladı!

Yaklaşık 140 MB boyutunda bir güncelleme ile karşımıza çıkan yeni iOS sürümü, yeni özelliklerin aksine genel anlamda hata düzeltmelerine ve güvenlik güncelleştirmelerine odaklanırken, iOS 10.3.2'ye kıyasla küçük geliştirmeleri kullanıcılara sunuyor.
    Apple'ın WWDC 2017 etkinliğinde duyurusunu gerçekleştirdiği iOS 11'i Eylül ayında kullanıcılar ile buluşturacağını göz önünde bulundurduğumuzda ise iOS 10.3.3'ün, iOS 10 için yayınlanan son güncellemelerden birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

iOS 10.3.3 güncellemesi sorun gidermeleri içeriyor. Aynı zamanda iPhone ve iPad'deki güvenlik açıkları da bu güncelleme ile kapatılıyor.
    iOS 10.3.3 güncellemesini;
    Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz. Güvenliğinize önem veriyorsanız bu sürümü mutlaka indirmelisiniz.

iOS 10.3.3 güncellemesini alan modeller

iOS 10.3.3 güncellemesini;

iPhone 5,
    iPhone 5c,
    iPhone 5s,
    iPhone SE,
    iPhone 6,
    iPhone 6 Plus,
    iPhone 6s,
    iPhone 6s Plus,
    iPhone 7,
    iPhone 7 Plus,
    iPad Air, iPad Air 2,
    iPad 4. nesil, iPad mini 2,
    iPad mini 3,
    iPad mini 4,
    iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro,
    10.5 inç iPad Pro
    ve iPod touch 6 alıyor.

Bunların yanı sıra macOS Sierra 10.12.6, watchOS 3.2.3 ve tvOS 10.2.2'yi yayınlayan Apple, iTunes'in yeni sürümü 12.6.2'yi kullanıcılar ile buluşturdu.
    iPhone ve iPad kullanıcıları cihazlarından Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme yolunu takip ederek veya iTunes'i kullanarak iOS 10.3.3 sürümünü yükleyebilirler.
    AlıntıAlıntı

4. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234