turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 18 sayfa var BirinciBirinci 123456713 ... SonuncuSonuncu
176 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Banned eerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    792 Toplam

Standart Cevap: Survivor 2017

Survivor Gökhan Gözükan kimdir? Survivor Gönüllüler Gökhan Gözükan kimdir?

Survivor Gökhan Gözükan kimdir? Survivor Gönüllüler Gökhan Gözükan kimdir? Survivor 2017'nin Gönüllüler takımını açıklayan Acun Ilıcalı, Gökhan Gözükan ismini de duyurdu. Survivor Gönüllüler takımında yarışacak Gökhan Gözükan, 34 yaşında. İstanbul doğumlu Gökhan Gözükan, Survivor 2017 Gönüllüler takımı için yarışacak.

SURVİVOR GÖKHAN GÖZÜKAN KİMDİR? SURVİVOR GÖNÜLLÜLER GÖKHAN GÖZÜKAN KİMDİR?

1983 yılında İstanbul'da doğan Survivor Gönüllüler takımının yarışmacısı Gökhan Gözükan, oyunculuk yapmakta. Survivor Gökhan Gözükan, 2015 yılında ATV'de yayınlanan Diğer Yarım dizisinde rol almıştı.
    SURVİVOR GÖNÜLLÜLER GÖKHAN GÖZÜKAN

Gökhan Gözükan Survivor 2017 Gönüllüler takımında yer alacak. 34 yaşındaki yarışmacı fiziğiyle de dikkat çekiyor.
    Survivor Gökhan Gözükan, 2015 yılında “Diğer Yarım" dizisinde İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, Gonca Sarıyıldız, Alican Albayrak, Nevra Serezli, Ruhi Sarı, Murat Garipağaoğlu ile birlikte rol aldı.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    792 Toplam

Survivor Fulya Şahin kimdir? Gönüllüler takımından Fulya Şahin kimdir?

Survivor Fulya Şahin kimdir? Gönüllüler takımından Fulya Şahin kimdir? Survivor 2017'nin Gönüllüler takımını açıklayan Acun Ilıcalı, Fulya Şahin'i açıkladı. Survivor 2017'de Gönüllüler takımında yer alan Fulya Şahin.

SURVİVOR FULYA ŞAHİN KİMDİR? GÖNÜLLÜLER TAKIMINDAN FULYA ŞAHİN KİMDİR?

Survivor 2017 Fulya Şahin. Survivor Gönüllüler takımı Fulya Şahin. 1991 doğumlu olan Fulya Şahin, 26 yaşında. Survivor 2017'nin Gönüllüler takımında yer alan Fulya Şahin İstanbul doğumlu.
    Survivor Gönüllüler Fulya Şahin; "Ben Fulya, adımı kazımaya geldim" sözleriyle iddialı bir giriş yaptı.
    1991 İstanbul doğumlu olan Fulya Şahin, Trakya Üniversitesinde okudu.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    792 Toplam

SURVIVOR'A GÖZ6 EVİNDEN KATILACAK SON 2 İSİM BELLİ OLDU

Göz6 evinden ise 1 kadın ve 1 erkek şampiyon olarak Survivor 2017'ye katılmaya hak kazandı. Göz6'da 4 aydır süren müthiş mücadelenin ardından kızlar takımından şampiyon olan Berna Keklikler ve erkekler takımından Erdi Ünver oldu.

Göz6 yarışmasının büyük finali Öykü Serterin sunuculuğu ile gerçekleşti. Kızlar ve erkekler takımının birincilerinin belli olacağı final programında Survivor 2017ye direkt olarak katılacak isimler de belirlendi. Öykü Serterin sunuculuğunu üstlendiği yarışmada 2 aday hayallerine veda ederken Erdi ve Berna Keklikler hem şampiyon olmanın gururunu hem de Survivor 2017ye direkt olarak katılmanın mutluluğunu yaşadı.

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    792 Toplam

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    792 Toplam

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    792 Toplam

Yiğit İzik kimdir? Survivor 2017

Survivor 2017 gönüllüler takımının 12. yarışmacısı olmaya hak kazanan Yiğit İzik kimdir? Yiğit İzik kaç yaşında? Yarışmaya nereden katılıyor?

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]ye katılacak tüm yarışmacılar bugün belli oldu. [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız], Instagram sayfasından paylaştığı gönüllüler takımı tanıtım videosunda, gönüllülere katılacak 12. yarışmacı da belli oldu. Acun Ilıcalı’nın paylaştığı tanıtım videosunda 12. yarışmacının [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] olduğu açıklandı. Tanıtım videosunda “Korkmuyorum, Survivor’da bende varım” diyen Yiğit İzik, hakkında merak edilenler haberimizde.

Yiğit İzik kimdir?
    Yiğit İzik, 1985 yılında İzmir’de doğmuş, tescilli bir erkek güzelidir. Yiğit İzik, katıldığı Miss&Mr. Model 2009 yarışmasında birinci olarak o yılın erkek erkek güzeli ve modeli seçildi. İzmirli olan Yiğit İzik, eski bir kuaför, şimdi ise mankenlik yapmaktadır. 2009’da düzenlenen Miss&Mr. Model yarışmasını kazandıktan sonra Habertürk’te verdiği röportajda hayatı hakkında bilinmeyenleri anlattı. O senelerde İzmir Karşıyaka’da kuaförlük yaptığını anlatan İzik, lise mezunu olduğunu ve yurtdışında okumayı hayal ettiğini açıklamıştı. Yarışma sonrası foto modellikte yapan İzik, bakın o röportajda kendisi hakkında şu bilgileri paylaştı.
    Ne iş yapıyorsunuz?
    Altı yıldır Karşıyaka’da kuaförlük yapıyorum.
    Manken olmak hayaliniz miydi?
    Bana hep, “Manken gibi adamsın” derlerdi. Gururlanıyordum tabii. Güzellik
    yarışmalarını izlediğim zaman, “Belki bir gün ben de oralarda olabilirim” diyordum.
    Yarışmaya katılmaya nasıl karar verdiniz, sizi destekleyen kimse oldu mu?
    Annem yarışmaya girmemi her zaman istedi. Ben de “Tamam, bir gün gireceğim” diyordum. İş çıkışı eve gittiğimde, annem Habertürk’ü elime tutuşturdu. “Bak yarışma var, gir” dedi. Ben de “Tamam” dedim. Kız arkadaşım Elif de ısrar etti. Dayanamadım.
    Kız arkadaşınız kıskanmadı mı peki?
    Hayır. “Tamam, yarışmaya gireceğim” dedikten sonra birlikte mayo alıp en yakın fotoğrafçıya gittik. Sakal tıraşı bile olmadan, apar topar fotoğraf çektirdik. Elemeleri geçebileceğimden pek umutlu değildim.
    Yarışmaya katılım epeyce yüksekti. Bu sizi korkuttu mu, özgüveninizi nasıl korudunuz?
    Yarışmaya 550 kişi katılmıştı, fotoğraf elemelerinde, ilk 50’ye kaldım. Canlı elemelerde son iki yedekteydim. Hiç umudum yoktu. Ajanstan telefon açıp bir
    asil ve bir yedek yarışmacının gelmediğini, ilk 12’ye girdiğimi söylediler. Çok şaşırdım.
    Kampta zaman nasıl geçti, çok disiplinli miydi?
    Dereceye girdiğim zaman zor bir maraton olacağını tahmin ettim. Çok disiplinli ama çok da eğlenceliydi.
     Yedektiniz ama birinci oldunuz…
    Sonuç beni gerçekten çok şaşırttı, kulaklarıma inanamadım, hatta hâlâ
    inanamıyorum.
     Sonucun açıklandığı ana dönsek, neler hissettiniz?
    İkinci ve üçüncünün adı okununca dereceye girme ümidim tamamen tükendi. Ama adım birinci olarak okununca çok heyecanlandım. Bir an düşecek gibi oldum. Sonrası akıp gitti…
     Kadınlarla aranız nasıl?
    Şu an bir sevgilim var. Onu çok seviyorum.
     Mankenlik yapmayı düşünüyor musunuz, hedefiniz nedir?
    Teklif gelirse, oyunculuğa da “Hayır” demem. Rahat bir insanım, podyumda ya da kamera karşısında başarılı olacağıma inanıyorum.
     Eğitimle ilgilenmiyorsunuz anlaşılan…
    Lise mezunuyum. Yurtdışında okumayı kuaförlük ya da modellik yapmayı çok isterim. Ama kız arkadaşım ve ailemin izni olmadan da hiçbir yere gitmem.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    792 Toplam

AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    792 Toplam

AlıntıAlıntı

9. Teşekkür edenler:

iyikosan (19.01.2017)

0 Bu Konu icin
    792 Toplam

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    792 Toplam

AlıntıAlıntı

3. sayfa - 18 sayfa var BirinciBirinci 123456713 ... SonuncuSonuncu