Bu Yýl Nokia Markalý 7 Android Akýllý Telefon Sunulacak

Nokia markasýnýn akýllý telefon pazarýný dönüþünü heyecanla bekleyen hayranlarý için iyi haberlerimiz var. Ýddialar, bu yýl en az 6-7 Android iþletim sistemli Nokia akýllý telefon sunulacaðý yönünde.

Dört Nokia markalý Android akýllý telefonun 2017 boyunca piyasaya sürüleceði haberleri sizleri heyecanlandýrýyorsa bu haberimiz de oldukça hoþunuza gidecektir: aslýnda yýl sonundan önce 6 veya 7 Nokia Android akýllý telefonun raflarda yerini aldýðýný görebiliriz.
Daha önce de gelen bilgilerde ortaya çýktýðý üzere, yaklaþmakta olan ilk Nokia akýllý telefonlarýndan biri, 1080p ekranlý ve Android 7 Nougat iþletim sistemine sahip orta seviye bir cihaz olan Nokia D1C olabilir (aslýnda, tüm 2017 Nokia akýllý telefonlar kutudan Android Nougat iþletim sistemi ile çýkacaktýr) .Yukarýda sizlerle haber resmi olarak paylaþtýðýmýz fotoðraf, Malezya'daki yetkili bir Nokia / Microsoft distribütörü olan Avaxx tarafýndan yapýlan son sunumda ortaya çýktý. Bu slayta göre, yeni Nokia Android akýllý telefonlarý, alt segmrntten baþlayýp orta sýnýf ve üst düzey seçeneklere sahip olacak ve yýl sonundan önce "toplam 6-7 model" ile "2017 ikinci çeyreði" itibariyle piyasaya sunulmaya baþlayacak.
Bu yýl Malezya'da 6-7 Nokia Android akýllý telefonunun piyasaya çýkmasý doðru olsa da þimdilik, Amerika Birleþik Devletleri'nde kaç tane Android tabanlý Nokia telefonunun satýþa sunulacaðý konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor tabi bu cihazlar ABD'de satýþa sunulursa. Her halükarda, HMD Global ve Nokia, en az bir veya iki Android akýllý telefonun duyurusunu önümüzdeki ay MWC 2017 konferansý kapsamýnda yapacaðý tanýtýmda yapacaktýr.