turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 5 sayfa var BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
43 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Member u.ulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    97 Toplam

Standart Cevap: [PiCON] Ulusoy Siyah 220x132 45.0W-85.1E 30.000 Adet kendi yapimim HAZIR PiCON

Alıntı dreamondata Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    @u.ulusoy
    Rica etsem teledünya içinde siyah picon yayınlarmısınız.
    Elimde olan güncel olmayan listeye göre düzenledigim Teledünya Piconlarini ilk mesajda paylastim. Eksiklikler olabilir.
    AlıntıAlıntı

Member TekCan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    23 Toplam

Standart Cevap: [PiCON] Ulusoy Siyah 220x132 45.0W-85.1E 30.000 Adet kendi yapimim HAZIR PiCON

@u.ulusoy
    slm Usta picon konusunda iptv icin bende hep ayni picon gösderiyor bunu nasil ayarlaya bilirim .

2 resim biri normal digeri iste iptv olani .

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

simdiden tsk saygilar TekCan .
    AlıntıAlıntı

Senior Member dreamondata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    9 Toplam

Çok teşekkürler eline sağlık
    DREAMBOX 7020HD
    1TB SEAGATE 3,5" SATA HDD
    CCcam 2.3.0 & Oscam 1.20 Unstable
    PLAYSTATİON 3 320GB MOVE EDİTİON 3D
    POPCORNHOUR A110 HD NMT PLAYER
    SAMSUNG C6500 LED TV
    3 SABİT (7E)+(13E)+(42E)
    1 DİSECQ MOTOR (90E İLE 43W ARASI UYDULAR)
    AlıntıAlıntı

Senior Member turan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    102 Toplam

Alıntı TekCan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    @u.ulusoy
    slm Usta picon konusunda iptv icin bende hep ayni picon gösderiyor bunu nasil ayarlaya bilirim .

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

malesef ıptvlerde pıcon aynı gosterıyor onun ayarları cok zor oluyor bence gerekte yok ıptv lınklerını bozarsın hıc ugrasma
    AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    97 Toplam

Alıntı TekCan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    @u.ulusoy

Turan45 arkadasin da yazdigi gibi aslinda ugrastiran bir is. Eger sabit bir IPTV kanal listesi kullanmiyorsan ugrasmaya degmez.

Arkadaslar, öncelikle sunu belirteyim, eger sabit IPTV kullanmiyorlarsaniz bu islemi yapmaya degmez. (Piconlarin görünmesi icin önceden piconlarin cihaza yüklenmis olmalari gerekir.)

FlashFXP programi ile cihaza baglaniyoruz(ben FlashFXP kullaniyorum).

1-etc dosyasi aciliyor.

2-Bu dosya altinda enigma2 dosyasi seciliyor.

3-enigma2 dosyasinin icinde sizin IPTV listenizi buluyorsunuz.(dosya adi herkese göre degisibilir.)

4-Bu listenin üzerinde sag tusa basip secenekler icinden [calis] 'i seciyorsunuz.

Önünüze IPTV kanal listesi geliyor...Burada hangi kanala Picon yüklemek istiyorsaniz onu secip asagidaki islemleri gerceklestiriyoruz.

Genel de su sekil de gözüküyor

Biz örnek olarak ATV kanalini secelim.

4097:0:0:0:0:0:0:0:0:0:rtmp%3A//yayin.************/live/atv:ATV

5-Dreamboxedit programi ile ATV kanalinin servis numarasini (kanal referenz) kopyaliyoruz.

1_0_1_283C_9F61_42E_1A40000_0_0_0

6-

Mavi tarali alana ATV servis numarasini kopyala yapistir seklinde tasiyoruz.

1_0_1_283C_9F61_42E_1A40000_0_0_0:rtmp%3A//yayin.************/live/atv:ATV

Burada önemli olan [ _ ] alt cizgi olan yerlerin [:] iki nokta üstüste seklinde degistirilmesi...

1:0283C:9F61:42E:1A40000:0:0:0:rtmp%3A//yayin.************/live/atv:ATV

Dosya icine bu sekilde kaydediyoruz. Bu islemi her kanal icin yapmak zorundayiz. Bu sayede IPTV kanal listesinde kanala ait Picon gözüküyor.

Yukarida da yazdigim gibi sabit IPTV niz yoksa ugrasmaya degmez...

Kolay gelsin...Anlasilmayan bir nokta olursa yazarsiniz.
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

sonic (18.01.2017)

Junior Member heartbreacker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    1 Toplam

@ULUSOY USTA
    Ellerine Kollarina vede Klavyene saglik
    Tamda aradigim bi Calisma emegine karsilik Paypal hesabin varsa yardimda bulunmak isterim ...isterimki devami gelsin nekadar ugras gerektiren bir is oldugunu biliyorum.
    Diger arkadaslarida bu Kampanya ya davet ediyorum
    Herkes 3-5 euro yardimda bulunsa sen de istahlanirsin kimseyede dokunmaz bu rakamlar cok cüzi
    Birde mümkünse eger 4.9 daki Picon larda ki sid ler benimkini Tutmuyor ????
    Halbuki Ben daha yeni Kanal taratmasi yaptim

Birde yapabilirsen 16°E (dogu) Uydunun Piconlarini rica edebilirmiyim?

COK COK tesekkürler
    Konu heartbreacker tarafından (24.01.2017 Saat 13:54 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

8. Teşekkür edenler:

u.ulusoy (25.01.2017)

Member niğdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    10 Toplam

Arkadaşlar bu piconları cihazın ön panelinde giga quad plusda bir türlü göstermesini beceremedim önce openmips imajında hic bir ayar gerekmeden ön panelde görünüyordu.Şimdi open atv veya pbeniğma imajını yüklediğimde bu işlemi bir türlü yapamadım lcdlinux eklentisini yükledim ama yinede olmadı ayarları videodan takip ederek yapmaya çalıştım ama olmadı acaba nerde yanlış yapıyorum arkadaşlar yardımcı olursanız memnun olurum.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    97 Toplam

Alıntı heartbreacker Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    @ULUSOY USTA
    Ellerine Kollarina vede Klavyene saglik
    Tamda aradigim bi Calisma emegine karsilik Paypal hesabin varsa yardimda bulunmak isterim ...isterimki devami gelsin nekadar ugras gerektiren bir is oldugunu biliyorum.
    Diger arkadaslarida bu Kampanya ya davet ediyorum
    Herkes 3-5 euro yardimda bulunsa sen de istahlanirsin kimseyede dokunmaz bu rakamlar cok cüzi
    Birde mümkünse eger 4.9 daki Picon larda ki sid ler benimkini Tutmuyor ????
    Halbuki Ben daha yeni Kanal taratmasi yaptim

Birde yapabilirsen 16°E (dogu) Uydunun Piconlarini rica edebilirmiyim?

COK COK tesekkürler
    Öncelikle güzel dileklerin icin tesekkür ederim. Ben kendim yapmis oldugum piconlari arkadaslarla belki ilgilenirler ve yüklemek isterler diye karsiliksiz paylasiyorum. Vakit buldukca da isteklerine cevap vermaya calisiyorum. 4.8 ve 4.9 piconlar diye bir paket yapmisim. Bu dosyalarda bir karisiklik var. Bu yüzden piconlar gözükmeyebilir. Düzeltmeye calisiyorum. Düzeltince paylasirim. 16.0 E icin bugün tamamlar paylasirim insallah.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    97 Toplam

Alıntı niğdeli Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadaşlar bu piconları cihazın ön panelinde giga quad plusda bir türlü göstermesini beceremedim önce openmips imajında hic bir ayar gerekmeden ön panelde görünüyordu.Şimdi open atv veya pbeniğma imajını yüklediğimde bu işlemi bir türlü yapamadım lcdlinux eklentisini yükledim ama yinede olmadı ayarları videodan takip ederek yapmaya çalıştım ama olmadı acaba nerde yanlış yapıyorum arkadaşlar yardımcı olursanız memnun olurum.
    LCDLinux'ta hangi type seciyorsun. Piconun tam ekran gözükmesi icin type5 secilmesi lazim. Simdi bürodayim aksama daha net bilgi vermeye calisirim.
    AlıntıAlıntı

Senior Member turan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    102 Toplam

bıde 30 derece hıspesatı eklermısın ıyı calışmalar
    AlıntıAlıntı

3. sayfa - 5 sayfa var BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu