turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    TDW Team-S-Mod. usta_399 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.957 Toplam

Thumbs up Bilgisayardan Instagram'a Fotoğraf Yükleme

Günümüzün en popüler fotoğraf ve video paylaşma uygulamalarından birisi hiç kuşkusuz Instagram. iOS, Android ve Windows Phone işletim sistemini kullanan cihazlar için kullanılabilir olan popüler sosyal medya uygulamasının aynı zamanda birde web sürümü bulunuyor.
    Ancak Instagram, resmi web sitesi üzerinden fotoğraf veya video yükleme işlemini gerçekleştiremiyor. Bu durumda da imdadınıza ShiftDelete.Netekibi olarak yetişiyoruz ve sizlere bilgisayarınızdan oldukça kolay bir şekilde Instgram üzerinde nasıl fotoğraf yükleyeceğinizi aktarıyoruz.
    Adım Adım Bilgisayardan Instagram Üzerinde Fotoğraf Yükleme

Eğer bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları telefonunuza aktarmadan, direktolarak Instagram hesabınıza yüklemek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Gramblr isimli programı bilgisayarınıza kurmak.

Gramblr Nasıl Kullanılır?

Bir kaç basit adım ile bilgisayarınızdaki fotoğrafları Instagram hesabınıza aktarabileceğiniz Gramblr ile paylaşım yapmak ise oldukça kolay.

Gramblr uygulamasını bilgisayarınıza kurduktan sonra Gramblr ile Instagram hesabınızı eşleştirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında ise bilgisayarınızdan Instagram üzerinde paylaşmak istediğiniz fotoğrafı uygulamada gösterilen alana sürükleyip bırakarak fotoğrafı uygulamaya yüklüyorsunuz.
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. usta_399 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.957 Toplam

Standart Cevap: Bilgisayardan Instagram'a Fotoğraf Yükleme

Daha sonra Gramblr uygulamasıyla Instagram üzerinde paylamak istediğiniz fotoğrafa dilediğiniz filtreyi seçebilir ya da hareket katabilirsiniz.

Son olarak ise dilerseniz fotoğrafınız ile ilgili bir başlık veya hashtag ekleyerek fotoğrafı Instagram hesabınıza hemen gönderebildiğiniz gibi “Başka bir zaman†seçeneğini seçerek ileri bir tarihte paylaşmanızda mümkün.

Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 ve Mac OSX ile uyumlu olan uygulamayı indirmek için [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]tıklayabilirsiniz.
    AlıntıAlıntı