turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Member solistbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Standart Derdimi kimseye anlatamiyorum

Ben Almanyada yasiyorum gecen sene bir kisinin araciligiyla iptv tanistim.Bana VU zero aldirdilar, 3 tane LNB baglanan özel canak aldirdilar.Daha sonra iptv yüklediler ve cccam canaktan sky filan baktim.Aboneligim bitti iptv memnun kalmadigim icin o kisiyle calismak istemiyorum.Sosyal medya üzeinden tam 10 kisiye ulastim iptv isi yapan.Hepsine sunu diyorum ben sky Satelit üzerinden bakmak istiyorum receiver filan hersey hazir,test yayini veriyorlar hani skye nerde diyorum iptv paketin icinde ben ordan istemedimki diyorum himmm diyor o sekilde calismiyoruz ve o sekilde bakmak mümkün degil diyenler bile oldu.Sadece 1 kisi bunu yapabildi ama cok para istedi benim derdime deramn olacak birileri varmi acaba rica etsem..

Senior Member audi06_19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    10.111 Toplam

Standart Cevap: Derdimi kimseye anlatamiyorum

Lütfen forum sponsorları ile iletişime geçiniz

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]