Windows iþletim sisteminin yüklü olduðu bilgisayarlarýn hýzýný en doðru þekilde test etmek için bulabileceðiniz en iyi programlarýn baþýnda PassMark Performance Test geliyor. Bunun nedenlerinden biri de kullanmasýnýn kolay olmasý ve sizi kafa karýþtýran zor iþlemlerle hiç meþgul etmemesidir.

PassMark Performance Test programýnýn sahip olduðu baþlýca test çeþitleri þunlardýr:

• Ýþlemci Testi: Þifreleme, 3D ve SSE iþlemleri, sýkýþtýrma ve matematik iþlemleri.
  • Ekran Kartý Testi (2D): Metinler, bitmap, UGI bileþenleri ve font ile uygulanan testler.
  • Ekran Kartý Testi (3D): Kolaydan zora doðru giden animasyon ve DirectX 3D grafik testleri.
  • Bellek Testi: Sabit diskin okuma/yazma hýzýný ölçme.
  • RAM Bellek Testi: RAM belleðin hýzýný test etme.

Bilgisayarýnýzýn ne kadar güçlü olduðunu görmek ve zorlu koþullarda performansýný ölçmek isterseniz, PassMark Performance Test programýný tavsiye ediyorum.

Ýþletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 50 MB

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]