turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arasý
    TDW Team-S-Mod. usta_399 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.957 Toplam

Thumbs up 59. Grammy Ödülleri Sahiplerini Buldu: Adele Þov Yaptý!

Müzik dünyasýnýn en prestijli ödüllerinden olan 59. Grammy Ödülleri sahiplerini buldu. Yýlýn þarkýsý ve yýlýn albümü ödülleri Adele’in oldu.
    Müzik dünyasýnýn ‘Oscar’ý olan Grammy Ödülleri’nin bu yýl 59.su düzenlendi. Staples Center’da düzenlenen ödül töreninde Adele, toplam 5 dalda ödül kazanarak geceye damgasýný vurdu.
    25 adlý albümüyle Yýlýn Albümü, Hello þarkýsýyla da Yýlýn Þarkýsý ödüllerini kazanan Adele, bunlarýn dýþýnda 3 ödülün daha sahibi oldu. Ünlü þarkýcý, ayný zamanda geçtiðimiz Aralýk ayýnda yaþamýný yitiren George Michael’ý anmak için Fast Love isimli þarkýsýný seslendirdi.
    The Late Late Show’un sunucusu James Corden’in sunuculuðunu yaptýðý ödül töreninde rap þarkýcýsý Chance The Rapper ise ilk Grammy ödüllerini dün kazandý. Chicagolu müzisyen, En Ýyi Sanatçý dahil olmak üzere toplam 3 ödülün sahibi oldu.

Trump’a göndermeler

Ödül töreninde Jennifer Lopez ve Katy Perry gibi ünlü isimler, ABD’nin yeni baþkaný Donald Trump’a siyasi mesajlar gönderdiler. Lopez, Nobel Edebiyat Ödüllü ABD’li siyahi kadýn yazar Prof. Toni Morrison'un ‘Umutsuzluða düþmeye zaman yok, kendine acýmaya yer yok, sessizliðe gerek yok, korkuya yer yok' sözlerini dile getirirken Katy Perry, ABD’deki protesto gösterilerinde kullanýlan ‘nefret yok’ sloganýný tekrarladý.
    59. Grammy Ödülleri’ni kazananlar isimlerin listesi þu þekilde:

• Yýlýn Albümü: Adele - ‘25'
    • Yýlýn Þarkýsý: Adele - ‘Hello'
    • En Ýyi Pop Vokal Albümü: Adele - ‘25'
    • En Ýyi Pop Solo Performans: Adele - Hello
    • En Ýyi Yeni Sanatçý: Chance The Rapper
    • En Ýyi Rap Albümü: Chance The Rapper - ‘Coloring Book'
    • En Ýyi Rap Þarkýsý: Drake - ‘Hotline Bling'
    • En Ýyi Çaðdaþ Urban Albümü: Beyoncé - ‘Lemonade'
    • En Ýyi R&B Albümü: Lalah Hathaway - ‘Lalah Hathaway'
    • En Ýyi R&B Þarkýsý: Maxwell - ‘Lake by the Ocean'
    • En Ýyi R&B Performansý: Solange - ‘Cranes In the Sky'
    • En Ýyi Rock Albümü: Cage The Elephant - ‘Tell Me I'm Pretty'
    • En Ýyi Rock Þarkýsý: David Bowie - ‘Blackstar'
    • En Ýyi Müzik Videosu: Beyonce - ‘Formation'
    • En Ýyi Pop Ýkili/Grup Performansý: Twenty One Pilots - ‘Stressed Out,'
    • En Ýyi Country Solo Performansý: Maren Morris - ‘My Church,'
    • En Ýyi Alternatif Müzik Albümü: David Bowie - ‘Blackstar'

AlýntýAlýntý

TDW Team-S-Mod. usta_399 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.957 Toplam

Standart Cevap: 59. Grammy Ödülleri Sahiplerini Buldu: Adele Þov Yaptý!

Batman filminin yönetmenliðinden vazgeçen Ben Affleck'in yerine yönetmenlik koltuðuna Matt Reeves oturacak.
    Uzun süredir yeni Batman filminin yönetmeninin ayný zamanda Batman karakterini de canlandýran Ben Affleck olacaðý biliniyordu ancak geçtiðimiz günlerde sadece filmdeki rolüne odaklanmak istediðini söyleyen Affleck, yönetmenlik görevinden ayrýlmýþtý.

Ben Affleck'in yönetmenliði býrakmasý üzerine filmin yönetmeninin Hollywood'un baþarýlý yönetmenlerinden Matt Reeves olacaðý konuþuluyordu.Ortaya çýkan son bilgilere göre Warner Bros. filmin yönetmeninin Matt Reeves olmasýnda karar kýldý. Henüz resmi bir açýklama olmasa da Warner Bros. ve Matt Reeves'in konuyla ilgili uzlaþmak üzere.
    Peki Ben Affleck rolünden de vazgeçecek mi?

Ben Affleck'in yönetmenlik koltuðundan ayrýlmasýndan sonra bunalýmda olduðu ve Batman rolünü de canlandýrmayacaðý konuþuluyordu ancak henüz öyle bir þey yok. Ben Affleck, filmin baþrolündeki görevini üstlenecek.
    AlýntýAlýntý