turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci 12345678 SonuncuSonuncu
80 sonuçtan 31 ile 40 arası
    Vip Member AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    226 Toplam

Standart Cevap: OCTAGON Türkei Distributor Dreamstar

Alıntı m35istan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Selam,

DVB-C ve DVB-SX tünerli fiyatı ne olacak. O konuda bir bilgi yok.

İyi Günler.
    DVB-S2X Tunerle gelecek..Tuner fiyatları diğer markalara göre uygun olacak..Ama tam fiyatları haftaya netleşir , avrupadan azcık daha pahalı olur bizde.

Destek konusunda da diğer arkadaşın yorumuna katılmıyorum , OpenATV 6.0 var ve çok başarılı bence ;

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

Senior Member okçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    44 Toplam

daha ne zaman türkiye'ye giriş yapacak acaba ya merak ettikgelsede alsak şu cihazı umarım 2-3 gün içinde olur çünkü AYBERK 28 şubat muhtemelen demişti bekliyoruz cihaz alacağım octogan gelmeden almayacağım gelsinde görelim bakalım merak odağı oldu.
    AlıntıAlıntı

Senior Member esmos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.447 Toplam

okcu kardesim

linkteki yazilan iletisim bilgileriyle kontakt kurun

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    OCTAGON GERMANY

Openeight | YouTube | Facebook | Twitter | Instagram | Google+
    AlıntıAlıntı

Senior Member okçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    44 Toplam

teşekkürler esmos ustad bilgi için
    AlıntıAlıntı

Senior Member Sami Ertaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    566 Toplam

Bence Karadağ Elektronik'e sormak daha mantıklı.
    Mega 180 cm hareketli parabol anten,
    24" motor kolu, Sharp beyaz LNB
    DM 900 UHD 4K - Open ATV 7.4
    AlıntıAlıntı

Junior Member albani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Alıntı okçu Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ya arkadaşlar özellikle @esmos ustada sorum şu OCTAGON meraklıları çelişki içinde bir başka forum arkadaş aynen şöyle yazmış destek hakkında: bence octagondan uzak durun...tam bi göz boyamaca....bi zaman sonra pat diye destek kesilerse sasirmayin sakin....
    bu destek konusunu biraz açarsa bizlerde rahatlarız kime sorsan octogandan uzak durun diyorlar açıklama beklemek en doğal hakkımız

bu bahsettiğin vatandaş sanırım TF de değilmi?? yada her nerede ise ona selam söyleyin!
    yaw bıraksınlar bu boş işleri,senelerdir malum forum da bir çok cihaz için hep aynı şeyleri yazdılar(bunlar firma fake elemanları ile
    bazı firma yalakaları v.s gibi tiplerdir!) hatta bu tipler için en Kral cihazı bile getirsen;ya destek yok derler,ya da çöp cihaz derler!
    ya da beş para etmez ve desteği olmayacak derler v.s v.s vs

hatta hiç unutmam bu tiplerden bir kaç tanesi geçmişte TF de yine ;herif güyya TechniSat almış da hiç beğenmemiş ve balon demişti!
    veya Kathrein almış da yaramaz demişti bir tanesi de şöyle demişti ....akşam cihaz geldi ve sabah postaladım.... güyya palavra cihazmış!
    Veya Humax almış da görüntüsü abartılı ve yaramaz filan demişlerdi!

Techni/Humi/Kati için bile görüntü kalitesi balon/yaramaz/boşa masraf/abartılıyor v.s gibi lafları yazan "dingiller" elbette bugün Octagon
    yarın bilmem cihazı v.s v.s akıllarınca eleştirirler! bu işleri bilenler bu sallamacıların boş yazdıklarını elbette biliyor ama normal bir vatandaş
    bunlardan negatif anlamda etkilenmektedir! kısaca kafa karıştırır bu tipler!

aynen sallayın geçin;onun-bunun dediklerini!

cihaz yakında büyük ihtimalle benim de elime geçecektir;zaten Ayberk den sitesine girip dün sepete attım cihazı,ben özellikle "resim kalitesine"
    odaklı olduğum için haliyle ilk buna bakacağım;yararmı-yaramazmı o zaman net olarak bildiririm;tabi bu yorumum "resim kalitesi" için olacaktır!
    diğer tüm işler bana göre ıvır-zıvır olduğu için onlara da bilahare bakıp yazarız+

"Karadağ" çok eski iyi bir firmadır(bu sanırım bildiğim Karaköy deki olan Karadağ firması değilmi?? yoksa bu başka bir Karadağmı dır?

Ayberk/UyduMarket işin içindeyse,bence alınır ki zaten adam soyunmuş bile bu işe!

Fiyat konusu;ben senelerdir hep Almanya dan cihaz alırım,fiyatına da fazla takılmam(cihaz işime yarıyorsa ve TR de yoksa veya varsa ve çok pahalı satılıyorsa
    o zaman yine Almanya dan alıyorum) ancak Ayberk gibi birinden cihaz almak sizler için(TR de yaşayanlar için)çok daha avantajlıdır,yarın cihaz tık derse
    karşınızda şak diye "muhatap" bulursunuz! çoğu insan için en önemli faktör budur ve fiyat da haliyle TR deki Gümrük V.+ÖTV v.s derken haliyle çıplak
    Almanya fiyatından daha yüksek olacaktır ama arada da atla-deve yoktur!! macera aramamak adına biraz fazla verin TR den alın,Ayberk bu anlamda
    güvenilir+sağlam firmadır+"FORUM" sahibidir!!! bence vereceğiniz "FARK" sadece bunun için bile yetrerlidir! aksi halde TR de forumlardan bir cacık olmaz
    Almanya da dan pek olmaz veya bir yere kadar olur dolayısıyla "alo" diyeceğiniz zaman şak diye karşınızda olacak adam bulunması aradaki FARK için
    bence fazlasıyla değer!

O Forumda bende arada bir şeyler yazıyorum,"çakal tipler" orada barınamaz!! fake tipler yine yok,olsa da anında şutlanıyor! kafanız rahat olur

Hele şu cihaz bir geçsin elimize de gerisini sonra görüşürüz gari

TF/DH den uzak durun! oradan bilgi yerine "bilgisizlik" alırsınız veya kafanızı ambale ederler!

Octagon/Germany hayırlı olsun+TWD için de hayırlı olsun,ben Octa ile TDW nin tam ilişkisini henüz çözemedim,ama iyi işler yapmak konusunda
    kendilerine başarılar diliyorum,Allah utandırmasın,hayırlı işler diliyorum++

Saygılar
    CAN++
    Receiver FHD;Kathrein ufs913 ve ufs916
    Receiver UHD;Technisat Digit ISIO STC+ ve Humax UHD4tune+
    Panel;Toshiba 46SV685 ve Toshiba 42WL863
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Alıntı albani Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bu bahsettiğin vatandaş sanırım TF de değilmi?? yada her nerede ise ona selam söyleyin!
    yaw bıraksınlar bu boş işleri,senelerdir malum forum da bir çok cihaz için hep aynı şeyleri yazdılar(bunlar firma fake elemanları ile
    bazı firma yalakaları v.s gibi tiplerdir!) hatta bu tipler için en Kral cihazı bile getirsen;ya destek yok derler,ya da çöp cihaz derler!

hatta hiç unutmam bu tiplerden bir kaç tanesi geçmişte TF de yine ;herif güyya TechniSat almış da hiç beğenmemiş ve balon demişti!
    veya Kathrein almış da yaramaz demişti bir tanesi de şöyle demişti ....akşam cihaz geldi ve sabah postaladım.... güyya palavra cihazmış!

Techni/Humi/Kati için bile görüntü kalitesi balon/yaramaz/boşa masraf/abartılıyor v.s gibi lafları yazan "dingiller" elbette bugün Octagon
    yarın bilmem cihazı v.s v.s akıllarınca eleştirirler! bu işleri bilenler bu sallamacıların boş yazdıklarını elbette biliyor ama normal bir vatandaş

cihaz yakında büyük ihtimalle benim de elime geçecektir;zaten Ayberk den sitesine girip dün sepete attım cihazı,ben özellikle "resim kalitesine"
    odaklı olduğum için haliyle ilk buna bakacağım;yararmı-yaramazmı o zaman net olarak bildiririm;tabi bu yorumum "resim kalitesi" için olacaktır!
    diğer tüm işler bana göre ıvır-zıvır olduğu için onlara da bilahare bakıp yazarız+

"Karadağ" çok eski iyi bir firmadır(bu sanırım bildiğim Karaköy deki olan Karadağ firması değilmi?? yoksa bu başka bir Karadağmı dır?

Ayberk/UyduMarket işin içindeyse,bence alınır ki zaten adam soyunmuş bile bu işe!

Fiyat konusu;ben senelerdir hep Almanya dan cihaz alırım,fiyatına da fazla takılmam(cihaz işime yarıyorsa ve TR de yoksa veya varsa ve çok pahalı satılıyorsa
    o zaman yine Almanya dan alıyorum) ancak Ayberk gibi birinden cihaz almak sizler için(TR de yaşayanlar için)çok daha avantajlıdır,yarın cihaz tık derse
    karşınızda şak diye "muhatap" bulursunuz! çoğu insan için en önemli faktör budur ve fiyat da haliyle TR deki Gümrük V.+ÖTV v.s derken haliyle çıplak
    Almanya fiyatından daha yüksek olacaktır ama arada da atla-deve yoktur!! macera aramamak adına biraz fazla verin TR den alın,Ayberk bu anlamda
    güvenilir+sağlam firmadır+"FORUM" sahibidir!!! bence vereceğiniz "FARK" sadece bunun için bile yetrerlidir! aksi halde TR de forumlardan bir cacık olmaz
    Almanya da dan pek olmaz veya bir yere kadar olur dolayısıyla "alo" diyeceğiniz zaman şak diye karşınızda olacak adam bulunması aradaki FARK için
    bence fazlasıyla değer!

O Forumda bende arada bir şeyler yazıyorum,"çakal tipler" orada barınamaz!! fake tipler yine yok,olsa da anında şutlanıyor! kafanız rahat olur

TF/DH den uzak durun! oradan bilgi yerine "bilgisizlik" alırsınız veya kafanızı ambale ederler!

Octagon/Germany hayırlı olsun+TWD için de hayırlı olsun,ben Octa ile TDW nin tam ilişkisini henüz çözemedim,ama iyi işler yapmak konusunda

Saygılar
    CAN++
    Teşekkür ederiz çok güzel açıklamışssınız umarım okuyup kaideye alanlar olur şahsen bende çoğu modeller var İnan çoğu zaman dm7080 sahibi olmama rağmen genelde octagon serisinden kullanıyorum.
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

8. Teşekkür edenler:

esmos (2.03.2017)

Senior Member Asi2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    157 Toplam

Alıntı albani Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

bence fazlasıyla değer!

Saygılar
    CAN++
    Öncelikle böyle güzel bir yazıdan sonra sizi kutluyorum hocam

Tdw octagon ilişkisine gelince: Octagon firması bu forumun sponsorudur. Bu firma uzun yıllardır cihaz Çanak anten ve tüm montaj malzemesi satan güvenilir bir firmadır.
    AlıntıAlıntı

Junior Member albani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Hayırlı Cuma lar

-onca seneler geçti,bazıları hala aynı kafa da yaw! TR de maalesef forumlar(bazıları ama çoğunlukla Uydu işi olan forumlar),"satıcıların" ve bunların andaşları,yalakaları
    v.s doludur,gerçi bir şekilde bu forumlar da böylew işler sayesinde "ekmek" yiyorlar;özellikle TF/DH aynen böyledir!

girip "doğrusunu" yazarsın;adama verirler odunu sonra! daha da sonra aynen şutlarlar! şutlama bahaneleri ise çok fazladır

-Bazı markaları zinhar adını bile anamazsın(eleştiri anlamında) ama beş para bazı markaları da göklere çıkarırlar gibi absürt durumlar hep oluyor!

-adam delikanlı gibi çıkıp(bu işe soyunan esnaf) gidip bir Forum açmaz,gelir böyle fourmlardan çakallık yapar,bunu yaparken de
    o yaramaz bu alınmaz bu dandik buna destek yok diye saçmalar! herkes birbirini kıskanıyor ve ekmeğiyle oynamak istiyor!

Forumları da mesken tutup o pis işlerine alet ediyorlar!

++

Diğer konu ise şudur;TR de elini sallasan "MARKA" ya değer! aynı cihazı kasa değiştirip veya farklı bir şeyler yapoıp yeni model
    diye gazlarlar,bu dandik Çin malı teneke kutularını! millet her ay yeni bir marka/model/seri v.s görür! ülen hepsi aynı bunların!

Şimdi Ayberk Usta Forum açmış;yok pahalı satıyormuş! o zaman sen de alma,git Karaköy e ucuz satan onca yer var oradan al!

Keşke Ayberk gibi bir sürü adam çıksa da bu rezillikler bir son bulsa,herkes hem malını satsın hemde adam gibi destek versin!
    forumlara giripde ona buna bulaşmasın ve vatandaşın da kafasını karıştırmasın!

Millet hala Receiver konusunda kusura bakmayın ama "bilinçisiz-bilgisiz" adam cihazı alıyor onu açıyorumu,buraya giriyormu
    şunu yapıyormu v.s v.s soruyor zaten insanlar TR de %99 "CS" işi yapan cihaz alır;şayet FTA ise zaten satılmaz o cihaz!
    en kral cihaz olsa TR de satılmaz! illa CS işi yapacak+IPTV cart-curt v.s yapacak! adam cihazı alıyor görüntü kalitesi boktan,
    ama bu hiç önemli değil onun için zaten resim den de anlamaz vatandaş! CS+IPTV ve bir dolu iş yapması yeterlidir onun için

şimdi durum böyle olunca ortaya da bu manzaralar çıkıyor

++

TWD tekrar başarılar diliyorum,hayırlı işler olsun herkese

++

Cihazı da sanırm haftaya alabilirim,Ayberk den,acelem yok nasılsa,sanırım Karadağ henüz piyasaya da vermedi cihazı ??

Not;cihaz Kore üretimi mi yoksa Çin midir? sakın "Almanya" demeyin
    Receiver FHD;Kathrein ufs913 ve ufs916
    Receiver UHD;Technisat Digit ISIO STC+ ve Humax UHD4tune+
    Panel;Toshiba 46SV685 ve Toshiba 42WL863
    AlıntıAlıntı

Senior Member esmos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.447 Toplam

Alıntı okçu Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ya arkadaşlar özellikle @esmos ustada sorum şu OCTAGON meraklıları çelişki içinde bir başka forum arkadaş aynen şöyle yazmış destek hakkında: bence octagondan uzak durun...tam bi göz boyamaca....bi zaman sonra pat diye destek kesilerse sasirmayin sakin....
    bu destek konusunu biraz açarsa bizlerde rahatlarız kime sorsan octogandan uzak durun diyorlar açıklama beklemek en doğal hakkımız
    okcu kardesim, karamalaktan baska birsey degil malesef, gez forumu yada baska forumalri, verilen destegi kendin gör ve karar ver
    OCTAGON GERMANY

Openeight | YouTube | Facebook | Twitter | Instagram | Google+
    AlıntıAlıntı

4. sayfa - 8 sayfa var BirinciBirinci 12345678 SonuncuSonuncu