turk-dreamworld.com Sitesine Hogeldiniz.

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu
28 sonu蓨an 1 ile 10 aras
    TDW Team-S-Mod. usta_399 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik tarihi
    Dec 2016
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.958 Toplam

Thumbs up [Windows Yazlm] Gncel Windows 10 Uygulamal Pro繢amlar

Windows 10 "Bir ey oldu" Hatas [⑷zml Anlatm]

[De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz]
    Windows 10 Bir ey oldu hatas

Windows 10'a ykseltme ileminin ilk aamas olan Windows 10'u indirme srasnda karmza "Bir ey oldu" hatas 踦kyor. Kullanclar belli bir bekledikten sonra en sonun da "Bir ey oldu" eklinde bir hata ile karlayor.

"Bir ey oldu" hatasnn nedeni Dil, Mimari ve Srm se蓾mi srasnda var olan sisteminiz ile uyumamasdr. Byk ihtimalle kulland蹥nz Dil ve Srm se蓾mi srasnda bir uyumazlk oluyor. 毼te "Bir ey oldu" hatas 踤zmi蓾n aa蹥da ki admlar uygulayn.

"Bir ey oldu" Hatas ⑷zm

• Denetim Masas > Saat, Dil, B闤ge ksmna gelip b闤geye basn.
    • Daha sonra y霵etimsel sekmesine gelip sistem yerel ayarlarn de簨tir dedikten sonra 愯gilizce(Amerikan)yapnca sorunun ortadan kalkmas gerekiyor. E簟r ki siz de buras zaten Trkiye de簨l ise Trkiye yapp tekrar denemenizde fayda var.

AlntAlnt

閍elik tarihi
    Dec 2016
    0 Bu Konu icin
    2.958 Toplam

Standart Cevap: [Windows Yazlm] Gncel Windows 10 Uygulamal Pro繢amlar

[De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz]

Aylardr beklenen Windows 10 kt! 鈊retsiz bir ekilde Windows 10'u Hemen 愯dirin! Lisansl Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 kullanyorsanz Windows 10'u ykseltmek i蓾n hi蓫ir engeliniz olmayacaktr. Windows 10 nasl indirilir ve Windows 10 nasl yklenir sorularna sizler i蓾n yant verdik.
    Windows 10 Nasl Yklenir? ve Windows 10 Nasl 愯dirilir?

Microsoft, gncelletirmeye ek bir se蔒nek olarak manuel (el ile, bizzat kendiniz) ykseltme aracn indirmeye a蓨. Bu arac indirerek, gncelletirmeyi beklemeden (Rezervasyon yapmam olsanz bile) Windows 10u indirebilir ve iletim sisteminizi Windows 10a basit bir ekilde ykseltebilirsiniz.

Windows 10 indirme linki: [De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz]

64 Bit Sistemler i蓾n Windows 10 Ykseltme Aracn 愯dir

32 Bit Sistemler i蓾n Windows 10 Ykseltme Aracn 愯dir

Windows 10 Gncelletirmeler 愮e Nasl Ykseltilir?

E簟r lisansl Windows 7, Windows 8 ya da Windows 8.1 kullancs iseniz ve Windows 10 i蓾n rezervasyon yaptrm iseniz; Denetim Masas > Windows Update b闤mnden veya Ma簜za uygulamasndan gncelletirmeleri denetle diyerek Windows 10u cretsiz bir ekilde ykseltebilirsiniz.

Windows 10 楁in Ka GB Alan Gerekiyor?

Windows 10 i蓾n gerekli alan 3 GB boyutundadr. Bilgisayarnzda 3GB'dan fazla yer olmas gerekiyor. E簟r Windowsu 32 GB SSDye yklemi iseniz, Windows 10 gncellemesi i蓾n baz uygulamalar silmeniz gerekiyor.

Lisansl Windows 7, 8 veya 8.1 kullanmyorsanz yaknda ma簜zalarda sata sunulacak olan Windows 10 kutu srmlerini alabilir ve Windows 10'a ge蓾 yapabilirsiniz.

Windows 10 gncellemesi nereye inecek diye soracak olursanz, C:\$Windows.~BT konumuna inecektir.

Windows 10 Kurulumunda 鈜n Anahtar Kabul Etmiyor Sorunu

Windows 10'u USB Bellek ya da ISO dosyasn kullanarak temiz kurulum yapabilirsiniz. Fakat bu Windows 10 kurulumunda rn anahtar kabul etmiyor hatas alabilirsiniz. Temiz kurulum yapabilmeniz i蓾n en az bir kere ykseltme yapmanz gerekmektedir. Temiz kurulum yaparsanz rn anahtar ister sizden. ISO dosyasyla ile ykseltme yapmaya 蓷lan baz kullanclar da rn anahtar problemi yayor. Bu sebepten en temizi Windows Update zerinden gelen ykseltmeyi uygulamak olacaktr. Benim tavsiyem beklemekten yanadr.
    AlntAlnt

閍elik tarihi
    Dec 2016
    0 Bu Konu icin
    2.958 Toplam

Windows 10'a Ykselttikten Sonra "Counter Strike: GO Engine Error" Hatas

Counter Strike: GO oyununu 蓷ltrmaya 蓷lt蹥nzda Engine Error "your graphics hardware does not support all features (CSM)needed to run this" diye bir hata ile karlayorsanz 踤zm olduk蓷 basittir. E簟r bu hata Windows 10'a ge蓨ikten sonra oldu ise aa蹥daki admlar uygulamanz kesinlikle sizi 踤zme kavuturacaktr.Windows 10'da "Counter Strike: GO Engine Error" Hatas Neden Olur?

DirectX 12 destekleyen oyunlar oynayabilmeniz i蓾n Windows 10 iletim sitemi gerekiyor. ⑽nk Windows 8.1'de DirectX 12 deste簨 bulunmuyor. Yani bir 霵ceki iletim sisteminizde DirectX 12 olmad蹥 i蓾n ve ykseltmeden sonrada Windows 10'da olmad蹥 i蓾n bu hatay alyor olabilirsiniz.

Ayrca ekran kart srcs Windows 10 ile uyumlu olmayabilir. Ekran kart driver uyumlu de簨l ise bu tarz sorunlar do簜ldr. ⑷zm i蓾n aa蹥daki admlar takip etmeniz yeterli olacaktr.Windows 10'da "Counter Strike: GO Engine Error" Hatas ⑷zm

DirectX 12'den kaynaklanyorsa e簟r DirectX 12'yi indirip kurmanz gerekiyor. Ama Windows'a ait oldu繠 i蓾n indirmenize gerek yok. E簟r daha 霵ceden DirectX'in herhangi bir srm ykl ise Windows Update zerinden gncelleme yaparak eski srm DirectX 12'ye gncelleyebilirsiniz.

DirectX 12 sorununu 踤zdnz ve hata hala devam ediyorsa ekran kartnzn drivern gncellemeniz gerekiyor. Bunun i蓾n bilgisayarnzn retici sitesini a踦n ve Windows 10 ile uyumlu ekran kart drivern indirin. Daha sonra driver kurun. Bilgisayar yeniden balattktan sonra sorununuz 踤zlecektir.

Ayrca son olarak da Antivirs programn ve Windows Gvenlik Duvarn devre d brakp oyunu 蓷ltrmay denemeniz hatadan kurtulmanzda faydal olabilir.
    AlntAlnt

閍elik tarihi
    Dec 2016
    0 Bu Konu icin
    2.958 Toplam

Windows 10 "Bir ey oldu" Hatas [⑷zml Anlatm]

Windows 10 Bir ey oldu hatas

Windows 10'a ykseltme ileminin ilk aamas olan Windows 10'u indirme srasnda karmza "Bir ey oldu" hatas 踦kyor. Kullanclar belli bir bekledikten sonra en sonun da "Bir ey oldu" eklinde bir hata ile karlayor.

"Bir ey oldu" hatasnn nedeni Dil, Mimari ve Srm se蓾mi srasnda var olan sisteminiz ile uyumamasdr. Byk ihtimalle kulland蹥nz Dil ve Srm se蓾mi srasnda bir uyumazlk oluyor. 毼te "Bir ey oldu" hatas 踤zmi蓾n aa蹥da ki admlar uygulayn.

"Bir ey oldu" Hatas ⑷zm

• Denetim Masas > Saat, Dil, B闤ge ksmna gelip b闤geye basn.
    • Daha sonra y霵etimsel sekmesine gelip sistem yerel ayarlarn de簨tir dedikten sonra 愯gilizce(Amerikan)yapnca sorunun ortadan kalkmas gerekiyor. E簟r ki siz de buras zaten Trkiye de簨l ise Trkiye yapp tekrar denemenizde fayda var.

AlntAlnt

閍elik tarihi
    Dec 2016
    0 Bu Konu icin
    2.958 Toplam

Windows 10 毼letim Sistemi Otomatik Uygulama Gncelleme Sorunu

Bilindi簨 zere windows 8, windows 8.1 ve imdi de windows 10 iletim sistemi uygulamalarn otomatik bir ekilde size gncellettiriyor. Ee sizde bu otomatik gncelleme olmasn, ben elimle kendim istedi簨m uygulamay gncellemek istiyorum Windows 10 騽le kendi kafasna g顤e uygulamalarm gncellemesin, ben bu hallerinden memnunum, zaten gncellemeler genelde eskisinin yerini tutmuyor diyorsanz aa蹥da anlatt蹥m admlar izleyerek windows 10 iletim sistemi uygulama gncelleme ayarlarn de簨tirebilirsiniz.

Windows 10 Manuel Elle Gncelleme Ayar Nasl Yaplr?

• Windows 10 uygulamalar gncelleme ayar i蓾n 霵celikle windows 10 uygulamalar ma翷asn a踦n.
      Windows 10 Uygulamalar B闤m
    • Windows 10 uygulamalar b闤mnde ayarlara gitmek i蓾n sol st tarafta bulunan Windows Uygulamalar Logosunun yannda 3 tane nokta bulunuyor. O 3 adet noktann stne geldi簨nizde hemen karnza men b闤m 踦kacaktr. Mende alttan 2. b闤mde bulunan Settings'e tklayn ve sol yandan mavi arka plan olan uygulama ayarlar b闤m 踦kacaktr.
      Windows 10 Uygulamalar B闤m Men Alan
    • 溮mdi karnza gelen b闤m windows 10 uygulamalarn ayarlar b闤mdr.
      Windows 10 Uygulamalar Ayarlar B闤m
    • Bu alanda ise yapmanz gereken resimde de g顤d蹞nz gibi mouse'un bulundu繠 alana tklamanz. Yani uygulamalar ayarlar b闤mnden App Updates b闤mne tklayn ve uygulamalar gncelleme ayarlarna gidin.
      Windows 10 Uygulamalar Ayarlar Gncelleme Alan
    • Bu admda ise windows 10 uygulama gncelleme ayarlarn yapabilece簨niz alandasnz. Bu alanda g顤d蹞nz gibi Otomatik uygulama gncelleme(Automatically update my apps) b闤m Evet(Yes) olarak ayarldr. Bu ayar di簟r resimde g顤ece簨niz gibi Hayr(No) yaparak uygulama gncellemelerini Manuel yani El ile gncellemeyi aktif etmi olursunuz ve artk Windows 10 kendi kafasna g顤e uygulamalarnz gncelleyemez.
      Uygulama Gncelleme Ayarlar B闤m
    • Bu resimde de g顤d蹞nz gibi otomatik gncelleme oratan kalkmtr. Yuvarlak alana alnm alana tklad蹥nz No olacaktr ve artk Manuel olarak gncelleyebilirsiniz. Resimde g顤d蹞nz Check for Update b闤mne tklad蹥nz da gncellenmesi gereken uygulamalar karnza 踦kacaktr. Bu alan da di簟r resimde g顤ebilirsiniz.
      Windows 10 Uygulama Gncellemerini Manuel Yapma
    • Otomatik gncelletirmeyi iptal ettik ee nasl gncelleyece簨z biz bu uygulamalar diyorsanz, bir 霵ceki resimde ki Check for update b闤mne tklad蹥nz da bu alana geleceksiniz. Bu alan gncellenecek uygulamalar listeliyor ve hepsi se蓾li haldedir. Bu se蓾li uygulamalarn hepsini gncelleyecekseniz yapmanz gereken Install butonuna tklamak olacaktr. Ama ben sadece istedi簨m uygulamay gncelletirmek istiyorum diyorsanz, Clear butonuna tklayn ve se蓾li olan btn uygulamalar pasif hale getirin. Sonra CTRL tuuna basl tutarak Mouse'un sol tk ile istedi簨niz uygulamalarn stne giderek se蔒bilirsiniz. Sonra yine yapmanz gereken Install butonuna tklamak olacaktr.
      Windows 10 Gncellenecek Uygulamalar Listesi
    • Bu resimde g顤d蹞nz ise Clear'a tklad蹥nz da ortaya 踦kan g顤ntdr. Diledi簨niz uygulamay se蔒r ve gncellersiniz.
      Windows 10 Uygulama Gncelleme

Windows 10 uygulama gncelleme ayar de簨tirme bu kadar basit ite. Ayarlar de簨tirmek istemiyorsanz, 騽lece devam edin. Ama en gzeli Manuel (Elle) gncellemedir. ⑽nk her yeni gncelleme olmas eski dosyalarnz veya 蓷lmanz bozabilir. Sitemizi takip etti簨niz srece windows 10 iletim sistemi hakknda btn bilgilere sahip olabilirsiniz.
    AlntAlnt

閍elik tarihi
    Dec 2016
    0 Bu Konu icin
    2.958 Toplam

Windows 10 Fiyat
    Microsoft'un son iletim sistemi olan Windows 10 iletim sisteminin fiyat belli oldu. Amerikann en nl e-ticaret sitesi olan Newegg'in 霵 sata sundu繠 Windows 10'un fiyat bu sayede gn yzne 踦kt. Resimde de g顤ece簨niz bu fiyat, Windows 10 ykseltmesinin 1. yln sonunda windows 10'a devam edebilmeniz i蓾n satn almanz da ge蔒rli olacaktr.

Newegg sitesi daha 霵cede Windows 8'in 踦k tarihini ve fiyatn herkesten 霵ce sitesinden yaynlayarak duyurmutu. Bu sefer de Windows 10'un 踦k tarihini fiyat konusunda 霵clk yapt. 愮k bata 30 A繠stos olarak belirledi簨 tarihi Micsoroft'un 踦k tarihini resmen a踦kladktan sonra 踦k tarihini 29 Temmuza 蔒kmitir. Newegg'in sata sundu繠 Windows 10 iletim sisteminin srmleri Windows 10 Ev ve Windows 10 Profesyonel OEM olarak karmza 踦kyor. Bunlarn fiyatlar ise Windows 10 Ev srm i蓾n 109.99 Dolar, Windows 10 Profesyonel srm i蓾n 149.99 Dolar olarak belirlenmi g顤nyor.

Sitemizi takip etti簨niz srece Windows 10 ile ilgili btn gelimeleri ilk 霵ce siz 瓘renebilirsiniz.
    AlntAlnt

閍elik tarihi
    Dec 2016
    0 Bu Konu icin
    2.958 Toplam

Windows 10 i蓾n 驆el olarak hazrlanan bu bedava uygulama sayesinde bilgisayardaki resimlerden ve 蔒kti簨niz foto繢aflardan harika slayt sunumlar oluturabilirsiniz. Program kullanmak gayet kolay ve basit. Tek yapmanz gereken foto繢aflar tek tek programa eklemekten ibarettir. Geri kalanlar otomatik olarak halledilir.

• Foto繢aflar kullanarak resimli slayt videolar hazrlayn.
    • Programn i蓾nde hazr olarak gelen birbirinden gzel mzikleri veya kendi sevdi簨niz arklar sunumun arka planna ekleyin.
    • Sunuma 蔒r蔒ve, tema, 驆el efektleri ve ge蓾 efektleri ekleyin.
    • Slayt sunumun video kalitesini diledi簨niz gibi se蓾n.
    • Slayt sunum videosunu 霵izleme yapn.
    • Sunum dosyasn MP4 formatnda kaydedin.

AlntAlnt

閍elik tarihi
    Dec 2016
    0 Bu Konu icin
    2.958 Toplam

Windows 10 Genel 畤ellikleri

Windows 10 iletim sisteminin windows 8'in devam niteli簨nde oldu繠 i蓾n arayz ve tasarm konusunda windows 8'in sadece stne koymular diyebiliriz. Windows 8'den ayrlmam kalb ile Windows 10'un genel 驆ellikleri騽ledir;

• Microsoft firmasnn en geni cihaz se蔒ne簨ne sahip iletim sistemidir.
    • Bir kiiye ait tm cihazlardaki Windowslarn birbiriyle senkronizasyonu devam ediyo.
    • Windows 10 iletim sistemi kullanclara tam ve do繢u bir deneyim sunacaktr.
    • Balat d繜esine bast蹥nzda karnza klasik windows balat mens 踦kacaktr.
    • Windows 7 kullanclarnn Windows 10'a ge蓾 kolayl蹥.
    • Windows 10, windows 8'de de oldu繠 gibi metro arayze sahiptir ama klasik balat mens ile arayzden par蓷lar g顤ebilirler.
    • Windows balat mensnde ki kutucuklarn boyutlarn 驆elletirebilirsiniz.
    • Windows 10'un test denemeleri devam edecek ve en iyi bir ekilde ve en ksa zamanda kullanclara hizmet vermeye devam edecektir.
    • Windows 10 iletim siteminin windows 8'de ki gibi kullanclar arayzden 踦karmak yerine daha basit bir yap ile uygulamalara ulam kolaylaacak.
    • Task View adnda ki yeni men ise iletim sistemine eklenmi vaziyette olacaktr.
    • Yeni men sayesine masast modlar aras ge蓾 yapabilecek ve a蔂 oldu繠nuz uygulamalar tek bir ekranda g顤p kontrol edebileceksiniz.
    • Windows 10'da Snap Assist adnda ki yeni ara sayesinde yanda a踦k olan uygulamalar g顤ebilir ve stnde ilem yapabilirsiniz.
    • Windows 10 iletim sisteminin aslnda en 蔞k dikkat 蔒ken taraf yllardr istenilen ama kullanclarn yapamad蹥 komut satrana CTRL-V yaparak yaptrma ilemini artk windows 10'da yapabileceksiniz.
    • Windows 10 hem dokunmatik ekran kullanclar i蓾n hemde klavye-mouse ikilisini kullananlar i蓾n hazrlanm diyebiliriz.
    • Buton boyutlar ve konular bytlm halde olaca蹥 i蓾n windows 10 iletim sistemi windows 8'e alamayanlar i蓾n ideal bir 踤zm olacaktr.

Windows 10 毼letim Sistemi Ekran G顤ntleri

Windows 10 iletim sisteminin ekran g顤ntlerine g驆 atarak gerekli olan izlenimi yapabilir, g驆nde ki g顤sel sorulara cevap bulabilirsiniz.

AlntAlnt

閍elik tarihi
    Dec 2016
    0 Bu Konu icin
    2.958 Toplam

プ繠 kullancnn merak etti簨 bir soru olan, Windows 10'a ge蓨i簨mde kulland蹥m Uygulamalar, Programlar ve Dosyalar kaybolacak m sorusuna bir yant verelim istedik.

Mevcut bir cihaz Windows 10'a ykseltiyor iseniz dosyalarnz korunur. B騽lece bir eylerin kaybolaca蹥 endiesini yaamazsnz. 鈤telik g顤ev 蓰bu繠na sabitledi簨niz uygulamalar bile ayn ekilde korunur halde karnza 踦kacaktr.

Fakat unutmamamz gereken bir unsur var. Bilgisayarn beklenmedik durumlarda 踤kmesi, dosyalarnzn zarar g顤mesine, hatta silinmesine yol a蓷bilece簨nden, her eyi yedeklemeniz gerekiyor. Baz yazc ve donanmlar 蓷lmayabilece簨 gibi, virsten koruma veya gvenlik programlar da dahil baz yazlmlar yklenmeyebilir veya dzgn 蓷lmayabilir. Ayrca, ev a簰arna ya da kurumsal a簰ara ba簰anmakta sorun yaayabilirsiniz.

Fakat yeni bir Windows 10 cihaz aldysanz, u anki Windows cihaznzdaki verileri, snrl bir sre boyunca Laplink ortakl蹥 aracl蹥yla aktarabilirsiniz. Laplink PCmover Express, dosyalarnz, ayarlarnz ve kullanc profillerinizi eski Windows cihaznzdan yeni Windows 10 cihaznza tamann en kolay yoludur. 鈤telik Microsoft gvencesi ile bu ilemi yapabilirsiniz. Balamak i蓾n [De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz]'in cretsiz srmn indirin.
    AlntAlnt

閍elik tarihi
    Dec 2016
    0 Bu Konu icin
    2.958 Toplam

Yeni Windows ile birlikte Microsoft, iletim sisteminin kendine 驆el ma簜zasn daha da g蔮endirmeye 蓷lyor. Bu sebeple Windows 10'a 驆el uygulamalar gelitirmeleri i蓾n yazlmclar cesaretleniyor ve yerini geldi簨nde destekliyor. Bunun sonucunda ise ma簜zaya kullanmas bir hayli zevkli ve sadece Windows 10'a 驆el uygulamalar 踦kyor. Biz de bunlar bir araya getirerek, g驆den ka踦rm olabilece簨niz k踙k uygulamalara bir g驆 atn istedik.
    Microsoft'un ne kadar 蔞k u繢arsa u繢asn, btn kullanclar i蓾n 踤zmler sunamayaca蹥 a踦k. Sonu olarak her kullancnn kullanm 霵celikleri ve incelikleri farkl. Bunun i蓾n 踙nc parti gelitiriciler, kendilerince a踦蹥n g顤dkleri noktalara parmak basyorlar ve Windows 10 kullanclarna 蔒itli yollarla yardm etmeye 蓷lyorlar. Bunlarn en iyi 顤nekleri de genellikle foto繢af dzenleme ya da yaratma uygulamalaryla ortaya 踦kyor. Bizim bir araya getirdi簨miz ve Windows 10 Store zerinden eriilebilecek olan 6 uygulamala ise eminiz ki 蔞k hounuza gidecek.

1- Pixel Art Studio

Pixel Art aslnda telefon, tablet veya telefonlar zerinden kullanlabilen bir 蓾zim uygulamas. Fakat trevlerinden farkl olarak uygulama size 蓾zgiler yerine pikseller sunuyor. B騽lece kendi portrenizi 8-bit ekilde hazrlayabiliyor, yaratcl蹥nzn snrlarn zorlayabiliyorsunuz. Uygulamaya 騽le bir g驆 att蹥nzda temelde di簟r 蓾zim programlaryla ayn 驆ellikleri sundu繠nu g顤ebiliyorsunuz. Yine de bunu kendi yolundan yapt蹥 i蓾n ortaya babaka ve harika iler 踦kyor.

Windows 10 i蓾n パzim Uygulamas

2- Money Tracker

Bireylerden devasa holdinglere kadar herkesin ve her eyin kendi para hesabn dzenli olarak tutmas, gelir gider dengesini iyi tutmas gerekiyor. 溮rketler bunu zerlerine devlet kontrol oldu繠 i蓾n dzgn ekilde yapmaya 蓷lyor olsa da, bir birey bunu her zaman do繢u ekilde yapamyor. 琀ne簨n; maanz ya da har蔮蹥nz aldktan sonraki ikinci haftada kendinize sordu繠nuz tek bir soru oluyor 蔞繠 zaman: "Yahu bu para nereye gitti?"
    Money Tracker Pro, bu soruyu kendinize sormaktan vazge蔂eniz i蓾n ilk adm olabilir. Windows 10 Store'dan uygulamay edindikten sonra banka hesaplarnzdan kiisel harcamalarnza kadar bir蔞k detay, uygulama aracl蹥yla tek bir ekranda g顤ebiliyorsunuz. B騽lece kendi muhasebenizi sonuna kadar tutmu oluyor ve paranz daha iyi ekilde de簟rlendirebiliyorsunuz.

Windows 10 楁in Kiisel Muhasebe Uygulamas

3- Vinci

Rusya'nn devasa sosyal medya platformu VK tarafndan gelitirilen Vinci, ge蓨i簨miz gnlerde iOS ve Android i蓾n yaynlanmt. Gnmzn en popler foto繢af dzenleme uygulamalarndan bir tanesi olan Prisma tarz 蓷lan Vinci, foto繢aflarnz 蔒itli di簟r 蓾zim tarzlaryla birletiriyor. Prisma'dan 蔞k farkl 蓷lt蹥 ortada olsa da, Windows 10 mobile zerinde kullanlabilir olmas bir baka arts olarak g顤lebilir.

Windows Phone 楁in Prisma Benzeri Foto繢af Filtre Uygulamas

4- Polarr

Lighroom benzeri bir yapusu olan Polarr, iki farkl versiyonla karmza 踦kyor. Aa蹥da indirme linkini bulabilece簨niz versiyonu cretsizken, 蔞k farkl 驆ellikler sunan bir de cretli Pro versiyonu bulunuyor. Buna ra繜en uygulamann cretsiz versiyonu da bir hayli iyi 蓷lyor ve 驆ellikle HDR kamera sahibiyseniz, kullanlabilecek uygulamalar arasna adn yazabilirsiniz. 琈le 蔞k stn ve ayrntl 驆ellikleri olmasa da, kameranzdan 蔒kti簨niz resimleri kolayca dzenlemeyebilmek i蓾n iyi bir alternatif. Sadece HDR kameralar i蓾n de de簨l; btn foto繢aflar i蓾n Polarr, i蔒risinde kullanl 驆ellikler barndryor.

Chrome, Firefox i蓾n Foto繢af Dzenleme Eklentisi

5- The Wheather Channel

Aslnda bakarsanz Windows 10 ile birlikte gelen hava durumu uygulamas gayet iyi 蓷lyor. Ama siz havaya dair daha ayrntl bilgiler alamam gerekiyor diyorsanz, bunun i蓾n The Wheather Channel'i tercih edebilirsiniz. Hareketli hava durumu g飉tergelerinden tutun daha bir蔞k farkl 驆elli簨 uygulama i蔒risinde bulabilirsiniz.

Windows 10 i蓾n Hava Durumu Uygulamas
    AlntAlnt

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu