turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Junior Member aaaaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Elektronik Program Rehberi

Merhaba arkdaslar

Bir türlü iptv için Elektronik Program Rehberini kuramadim

çanak antenim yok sadece internetten ( cihazim ise Vu+ zero + openpli 4.0) epg importu kullaniyorum + e-chanelizer + vhannibal setting

iptv olan kanallari 4097 yaptiktan sonra epg alabilmen için e-chanelizerde , vhannibal da bulnan servislerle kaydirma yontemiyle epg alabiliyorum( mesela vhannibaldaki eurosportu iptv deki eurosportun üstüne kaydiriyorum ve bunu birer birer her kanal için yapiyorum

sonra epg importu kullaniyorum

rytec canalsat + rytec turkish yabanci kannallar için çalisiyor fakat turk kanallari için Elektronik Program Rehberi çalismiyor

Birilieri yardim ederse çok sevinirim

Simdiden herkese tesekkür ederim
    AlıntıAlıntı

Senior Member tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    2.172 Toplam

Standart Cevap: Elektronik Program Rehberi

Sana tavsiyem buradan OpenHDF imajini yüklemen [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] sonra menü basip HDF Toolbox Vu+zero basiyorsun,orta kisminda IPTV Stream yaziyor,oradan tüm ülkelerin IPTV lerine ulasiyorsun istedigini indirebilirsin,Türk iptv cok güzel calisiyor tümkanallar üzerinde bekledigindende fazladir,internetin oldumu yeterlidir.

PS:Sen EPG ile sormusun yeni fark ettim,belkide yinede isine yarar canak antenin olmadigi icin.
    Konu tr-22 tarafından (1.03.2017 Saat 11:42 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

aaaaaa (1.03.2017)

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı tr-22 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Sana tavsiyem buradan OpenHDF imajini yüklemen [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] sonra menü basip HDF Toolbox Vu+zero basiyorsun,orta kisminda IPTV Stream yaziyor,oradan tüm ülkelerin IPTV lerine ulasiyorsun istedigini indirebilirsin,Türk iptv cok güzel calisiyor tümkanallar üzerinde bekledigindende fazladir,internetin oldumu yeterlidir.

Cevap ve tavsiyen için tessekkür ederim su an 3 aylik iptv abonesi aldim yurt disinda oturuyorum önceden haberim olsaydi OpenHDF imajini denerdim benim su an ki derdim sadece Türk kanallari için Elektronik Program Rehberini ekranda görememem .

Ayrica cevabimda hata yaptiysam af ola zira Türkçem biraz zayif

Iyi Günler
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı tr-22 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

PS:Sen EPG ile sormusun yeni fark ettim,belkide yinede isine yarar canak antenin olmadigi icin.
    Yinede soyledingin gibi bir openhf imagini yükleyecem belki epg problemini halleder
    AlıntıAlıntı