Akýl Kartlarý apk indir
Sizler için sunulan eðitim içerikli harika bir uygulama. Bu uygulama sayesinde birçok bilgiler elde edeceksiniz. Akýl kartlarý sizleri TEOG sýnavýna iyi bir þekilde hazýrlayacak. Test çözmekten ve ders çalýþmaktan sýkýlan kullanýcýlar için muhteþem bir uygulama. Sizlere sunulan bu uygulama sayesinde daha eðlenceli eðitim saðlayacaksýnýz. Fen dersi, inkýlap, din ve Ýngilizce gibi derslerin tüm üniteleri bu uygulamada yer alýyor. Sizlere eðitim saðlayacak bu uygulama tek yapmanýz gereken kartlarla oynamak.

Hem kartlarla oynayýn hem birçok konularý öðrenin. Bu uygulama sayesinde konularý öðrenmeniz daha rahat ve daha eðlenceli hale gelecek. Ýstediðiniz her alanda internet olmadan doyasýya oynayabilirsiniz. Okulda, otobüste, evde ya da metroda rahatlýkla oynayabilirsiniz. Sizlerin de motivasyonunuzu arttýracak bir uygulama. Oynamasý tamamen çok kolay tek yapmanýz gereken karþýnýza gelen kartlarý tahmin etmeniz. Daha sonra ise katýn üstüne týklamanýz gerekiyor. Sizlere sorulan soru doðru ise sað tarafa týklayarak, yanlýþ ise sola basacaksýnýz. Sizlerde bu avantajlardan yararlanmak için akýl kartlarý apk indir iþlemlerini ücretsiz bir þekilde yapabilirsiniz. Bu uygulamaya katýlarak sizlerde eðitimlerinizi saðlayýn.

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]

DOSYALAR

[10,06 Mb]
[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]