turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
36 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Member hayhuy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    23 Toplam

Standart Cevap: Iptv donma,takilma sorunu

arkadaslar aletlerinizin ayarlariyla oynamayin..iptv suan sorun uzerine sorun..problem adamlarin serverlerinden kaynaklaniyor,,hickimse malim kötü demez..buiptv saticilarinin müsteri kaybetmemek icin basvurduklari laf!kendilerinde hic sorun olmuyor parasini aldiklari adamlarda sorun oluyor,,vay box hatasi,vay router ayarlari yanlis,vay wlan zayif..inanmayin bunlara ve internetiniz normalde güzel calisiyorsa bir sorun yok,,hata yayin sunanlarda,,serverleri para kazanalim diye dolduruyorlar sonra da böyle sorunlar yasaniyor,,parali veya parasiz suan tum iptvler dörtdörtlük calismiyor,,
    AlıntıAlıntı

Member solistbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Alıntı hayhuy Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadaslar aletlerinizin ayarlariyla oynamayin..iptv suan sorun uzerine sorun..problem adamlarin serverlerinden kaynaklaniyor,,hickimse malim kötü demez..buiptv saticilarinin müsteri kaybetmemek icin basvurduklari laf!kendilerinde hic sorun olmuyor parasini aldiklari adamlarda sorun oluyor,,vay box hatasi,vay router ayarlari yanlis,vay wlan zayif..inanmayin bunlara ve internetiniz normalde güzel calisiyorsa bir sorun yok,,hata yayin sunanlarda,,serverleri para kazanalim diye dolduruyorlar sonra da böyle sorunlar yasaniyor,,parali veya parasiz suan tum iptvler dörtdörtlük calismiyor,,
    Agzina saglik bende kac zamandir yazmayi düsünüyordum internette sorun olsa,modemlerde sorun olsa devamli yapar bu takilmayi,donmayi.Fritz box en son modemini aldim sirf bu yüzden hanim bile dün aksam dalga gecti FOX TV HD takilmalar yapti al bak hic takilmiyor dedi.
    AlıntıAlıntı

Senior Member hasoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    98 Toplam

buyuk ihtimalle aldigin yerde vardir bir sorun
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    3 Toplam

simdi openpli yükledim iptv üzerinden türkiye HD Star izliyorduk sorun yoktu ama dizi basladi yine takilma ve donma yapti.Bende laptoptan bakayim deneme yapayim dedim burda sorun yok.Sonuc itibariyle su cikiyor ortaya bu sorun;

1-Internetten degil
    2-Modemden degil
    3-Iptv aldigim kisiden degil
    Tek bir sorun kaliyor oda VU zero receiverda sorun var yada ayarlarinla ilgili bir sorun cünki sadece Türkiye HD Kanallarinda yapiyor yazilim güncelleme filan yapiyorum ama fayda etmiyor.Acaba daha baska bir önerisi olan varmi yoksa cihazi bir tamire filanmi götürmek lazim...
    AlıntıAlıntı

Vip Member kalkan99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    33.631 Toplam

Alıntı solistbey Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    simdi openpli yükledim iptv üzerinden türkiye HD Star izliyorduk sorun yoktu ama dizi basladi yine takilma ve donma yapti.Bende laptoptan bakayim deneme yapayim dedim burda sorun yok.Sonuc itibariyle su cikiyor ortaya bu sorun;

1-Internetten degil
    2-Modemden degil
    Tek bir sorun kaliyor oda VU zero receiverda sorun var yada ayarlarinla ilgili bir sorun cünki sadece Türkiye HD Kanallarinda yapiyor yazilim güncelleme filan yapiyorum ama fayda etmiyor.Acaba daha baska bir önerisi olan varmi yoksa cihazi bir tamire filanmi götürmek lazim...
    kardeş,
    bence göreceli bir açıklama yapmışsınız..
    size daha önce yazmıştım..
    hiçbir yayın 4/4 değildir..
    cihazınız sıradan bir cihaz..
    internetlerde sınırsız hepsinde var ama adil kullanım kotası diye bir uygulama var türkiyede.eğer o kotayı aşarsanız internet hızınız düşer ozaman yayın istediği hızı bulamaz.
    birde arada bir modemi açıp kapatın..
    bunun çözümü imaj değişmek değil.sadece idman yaparsınız..imaj değiştirme..
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

solistbey (31.03.2017)

Senior Member Asi2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    157 Toplam

Alıntı kalkan99 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    kardeş,
    bence göreceli bir açıklama yapmışsınız..
    size daha önce yazmıştım..
    hiçbir yayın 4/4 değildir..
    cihazınız sıradan bir cihaz..
    internetlerde sınırsız hepsinde var ama adil kullanım kotası diye bir uygulama var türkiyede.eğer o kotayı aşarsanız internet hızınız düşer ozaman yayın istediği hızı bulamaz.
    birde arada bir modemi açıp kapatın..
    bunun çözümü imaj değişmek değil.sadece idman yaparsınız..imaj değiştirme..
    Ustam arkadaş almanya'da ikamet ediyor galiba
    AlıntıAlıntı

Vip Member kalkan99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    33.631 Toplam

Alıntı Asi2 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ustam arkadaş almanya'da ikamet ediyor galiba
    açıklamamı okursanız akk için türkiyede açıklaması yaptım..
    AlıntıAlıntı

Senior Member Asi2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    157 Toplam

Alıntı solistbey Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

1-Internetten degil
    2-Modemden degil
    En güncel openatv 6.0 yükleyin cihaza. İmkanınız varsa fritzbox ile deneyin. Özellikle kullandığınız Router in Firewall ayarlarına bakın. Eğer Firewall açın ise kapatıp bir deneyin.

EĞER SORUN ÇÖZÜLMEZ İSE SIKINTI ALDIĞINIZ SERVER DEDİR. CİHAZIN BOZUK OLMA İHTİMALİ %2 dir. ZERO CİHAZI IP TV DE ÇOK BAŞARILI BİR CİHAZDIR

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Alıntı Asi2 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    En güncel openatv 6.0 yükleyin cihaza. İmkanınız varsa fritzbox ile deneyin. Özellikle kullandığınız Router in Firewall ayarlarına bakın. Eğer Firewall açın ise kapatıp bir deneyin.

EĞER SORUN ÇÖZÜLMEZ İSE SIKINTI ALDIĞINIZ SERVER DEDİR. CİHAZIN BOZUK OLMA İHTİMALİ %2 dir. ZERO CİHAZI IP TV DE ÇOK BAŞARILI BİR CİHAZDIR

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk
    Bende openatv6 yüklüydüydü zaten arkadasim,degistirip openpli yaptim ve fritzbox 7490 aldim daha yeni,bakalim bulucam hatayi tecrübe ederek uzman olmadigim bu sektör kalmisti onunda icine girdim
    AlıntıAlıntı

Senior Member musti-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    156 Toplam

cihazda sorun yoktur senin aldigin kisinin serveri iyi degildir degistir kardes, cihazi tamire göndermene gerek yok, kullandigin serveri bi yerdemi bakiyon yoksa ayni anda 2 yerde bakarsan takilir hem leptopta Hemde cihazda bakarsan ayni anda takilir
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu