turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
36 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Senior Member tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.172 Toplam

Standart Cevap: Iptv donma,takilma sorunu

Alıntı musti-28 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    cihazda sorun yoktur senin aldigin kisinin serveri iyi degildir degistir kardes, cihazi tamire göndermene gerek yok, kullandigin serveri bi yerdemi bakiyon yoksa ayni anda 2 yerde bakarsan takilir hem leptopta Hemde cihazda bakarsan ayni anda takilir
    Bu arkadasimizin uyarisini dikkate alman gerekiyor,senin problemin cigazda degil,sendeki ruterin aynisi bendede var,senin sorunun serverciden kaynaklaniyor birde iki yerde ayni anda ayni kalite ile bakamazsin.
    Birde OpenHDF imaji denemeni tavsiye ederim,Zeroda cok iyi calisan bir imajdir.Benim kendi deneyimlere göre OpenATV den daha ici calisiyor Zeroda.

PS:Eklemek istiyorum,IP tv den kaynaklanmasinin sebebi, serverciler cok kisilere IP'leri verdiginde server tasiyamadigindan dolayi donmalar meydana gelir,yada bir IPi iki kisiye verirse yine ayni sekilde donmalar olur.
    Konu tr-22 tarafından (31.03.2017 Saat 22:03 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Senior Member Asi2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    157 Toplam

Alıntı kalkan99 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    açıklamamı okursanız akk için türkiyede açıklaması yaptım..
    Çok pardon Ustam gözümden kaçmış
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

kalkan99 (31.03.2017)

Member abbasabbasoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    20 Toplam

arkadaslar , bu sorunu bende yasiyorum gigablue serilerinde var yani yazilimlan ilgili.. iptv g.blue 800 se ve plus ile gigablue ue plusta özelliklen söylüyorum 5.4 image ile basladi bu donma olayi kendi müsterilerimden gelen sikayetlerden biliyorum ama ultra ve üstü olan reciverlerde bu ayni iptv sorunu hic yok , ozaman suna emin oldumki gigablue kaynakli bir sorun acikcasi artik alt model olanlari tipki iphone ve samsung telefonlardaki olay gibi prgler beslemiyor kisacasi yenisini alin diyorlar.
    Arkadaslarin yazdigi gibi ne modem ne serverci olayi bu son image ciktigindan beri müsteriler bu saydigim model reciveri olanlarinkileri denemedigim image kalmadi sonuc sifir... ama ultra yada quad ve plusu olsun hic sorun yok.
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Kesin server yada cihaz diyemeyiz bazı kanalların cozunurlugu oyle yuksek ki tr interneti yetmiyor iyi bir internetten bakıyorum saatlerce takılmayan kanal dandik bir internette surekli takılıyor
    surekli tum kanalların takılması 2 kisi aynı user pass ı kullandıgındanda oluyor
    vu lar icin #SERVICE 4097 yi #SERVICE 1 yapın deniliyor yada tam tersi bunu denemeni oneririm
    iptv bouquet dosyasını notepad++ ile ac cntrl+h degistir de
    #SERVICE 4097
    #SERVICE 1
    olarak degistir yada tam tersini yap dene bunun cozum oldugu konusuluyor
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

abbasabbasoglu (28.06.2017)

Junior Member farukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

arkadaslar , bu sorunu bende Magbox 323 yasiyorum internet hizim 80mb kendim hollandada kaliyorm iptv satici turkiyeden
    almadan once 3 saat test yayin aldim ve yayet iyi calisiyordu takilma ve donma olmuyordu.
    taki satin alinciya kadar sonra yayin donma ve duradura takilma olmaya basladi bazen ses onde goruntu arkadan geliyor
    iptv saticihi aradim ve sordum yayinlar takiliyor dedim
    oda bana sunu dedi senin serverde hata var zayif dedi
    bende sunu dedim benim internet 80mb hizinda bu nasil oluyor 3 saat test yayin denedim yayet iyi calisiyordu aldiktan sonra basladi bu olay
    kendilerinde hic sorun olmuyor taki parani aldiklarinda sorun basliyor . 80 euro para odedim 1 yillik almistim benim icin para sorun degil
    sorun asil insanları enayi yerine koyyorlar ve aptal yerine koyyorlar kizdihim bu

Bu siteye bir yer ac salar insanlari uyarmak icin hangi iptv satici iyi ve kotu oldunu yazarak
    millet ozaman Bilgi alir benim onerim bu
    AlıntıAlıntı

Senior Member Mossad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    15 Toplam

Aynen Black List Iptv Server bölümü acilsa Iyi Olur .
    AlıntıAlıntı

Senior Member okçu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    43 Toplam

bende de kafayı yiyecektim ki tam o sırada modemi değiştim bir değişiklikle tam anlamıyla donma sorunum kalmadı kendi mi rüyada gibi hisediyorum çünkü o donmalar kırılmalar az kalsın cihaza duvara toslayasım geliyordu başta dm900'ü elden çıkarttım H96 PRO 4K TV ANDROİD TV BOX aldım bu arada ASUS MODEM aldım bu modemde şöyle bir özellik var diğer modemlerde var mı bilmem devre dışı bırakktım en önemlisi modeme telekomun önerdiği dns ayarlarını değiştim birde baktım donmalar azaldı şimdi hiç yok diyebilirim %100 donma takılma olmadı ne dün evelsi ne dün nede bu gün hiç olmadı.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Aynen kardesim Mossad
    Black server bolumu acilsin milleti aptal yerine koymasinlar
    Konu farukk tarafından (10.12.2017 Saat 23:21 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı okçu Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bende de kafayı yiyecektim ki tam o sırada modemi değiştim bir değişiklikle tam anlamıyla donma sorunum kalmadı kendi mi rüyada gibi hisediyorum çünkü o donmalar kırılmalar az kalsın cihaza duvara toslayasım geliyordu başta dm900'ü elden çıkarttım H96 PRO 4K TV ANDROİD TV BOX aldım bu arada ASUS MODEM aldım bu modemde şöyle bir özellik var diğer modemlerde var mı bilmem devre dışı bırakktım en önemlisi modeme telekomun önerdiği dns ayarlarını değiştim birde baktım donmalar azaldı şimdi hiç yok diyebilirim %100 donma takılma olmadı ne dün evelsi ne dün nede bu gün hiç olmadı.
    zaten adam iptv box aliyor bide bir senelik iptv server aliyor maliyeti 160 euro geliyor
    bide evde internet modem alirsan ozaman fiyatini sen dusun!
    bundan ben ne annadim ozaman?
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı farukk Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    zaten adam iptv box aliyor bide bir senelik iptv server aliyor maliyeti 160 euro geliyor
    bide evde internet modem alirsan ozaman fiyatini sen dusun!
    bundan ben ne annadim ozaman?
    bircok kisi telekomun verdigi modemden sorun yasıyor ya modem yetersiz ya da yazılda erisim kısıtlaması var
    baska acıklaması yok
    bende asus modeme gectigimde sorunların gittigine tanık oldum gerci ben modeme yıldırım dustugu icin degistirdim ama iyi ki degistirmisim
    asus bencede sorunsuz en iyi modem
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

3. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu