turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arasý
    Member albi1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    33 Toplam

Standart Vu Duo imajlarýna ait MediaPlayer Paylaþýmý

Selam arkadaþlar,
    Yaklaþýk 7 sene vu duo kullandýktan sonra duo2 ye geçtim.
    Gördüm ki duo2 de mediaplayer alýþýk olduðumuzun dýþýnda.
    duo da film izlerken ileri atlatma yapmak için 3,6,9 tuþlarýný, geri sarmak için de 1,4,7 tuþlarý iþimizi görüyordu.
    Ama duo2 de bu tuþlar ile yapýlamýyor. Sað sol tuþlarý ile yapýlýyor. Þahsým adýna bu durumdan hoþnut olmadým.
    Tuþlar ile filmleri ileri veya geri sarmak çok güzeldi. Duo2 de de bu keyfi yaþamak istiyorum.
    Gerek duo gerekse duo2 enigma2 kullandýðý için duo daki mediaplayer eklentisi duo2 dede çalýþacaktýr diye düþünüyorum.

Düþündüm ki belki yalnýz deðilimdir. Benim gibi hoþnut olmayanlar da vardýr düþüncesi ile aklýma þöyle bir çözüm geldi.

Duo kullanan arkadaþlardan rica ediyorum.
    Hangi imaj kullanýrsanýz kullanýn lütfen MediaPlayer klasörünü veya ipk olarak eklentisini burada paylaþýnýz.

Lütfen cihazýnýzdaki imajý belirterek klasör yolu olarak;
    \\VUDUO\Root\usr\lib\enigma2\python\Plugins\Extens ions\MediaPlayer klasörünü burada paylaþýnýz.

Örnek: openatv 6.0 imajýna ait Mediaplayer klasörü, veya vti 11.0 imajýna ait mediaplayer klasörü veya penpli 4.0 imajýna ait mediaplayer klasörü vb. þeklinde belirtiniz.

Katkýlarýnýzý bekliyor ve þimdiden çok teþekkür ediyorum.
    AlýntýAlýntý

Senior Member hasoo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    98 Toplam

Standart Cevap: Vu Duo imajlarýna ait MediaPlayer Paylaþýmý

Alýntý albi1 Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    Selam arkadaþlar,
    Yaklaþýk 7 sene vu duo kullandýktan sonra duo2 ye geçtim.
    Gördüm ki duo2 de mediaplayer alýþýk olduðumuzun dýþýnda.
    duo da film izlerken ileri atlatma yapmak için 3,6,9 tuþlarýný, geri sarmak için de 1,4,7 tuþlarý iþimizi görüyordu.
    Ama duo2 de bu tuþlar ile yapýlamýyor. Sað sol tuþlarý ile yapýlýyor. Þahsým adýna bu durumdan hoþnut olmadým.
    Tuþlar ile filmleri ileri veya geri sarmak çok güzeldi. Duo2 de de bu keyfi yaþamak istiyorum.
    Gerek duo gerekse duo2 enigma2 kullandýðý için duo daki mediaplayer eklentisi duo2 dede çalýþacaktýr diye düþünüyorum.

Düþündüm ki belki yalnýz deðilimdir. Benim gibi hoþnut olmayanlar da vardýr düþüncesi ile aklýma þöyle bir çözüm geldi.

Duo kullanan arkadaþlardan rica ediyorum.
    Hangi imaj kullanýrsanýz kullanýn lütfen MediaPlayer klasörünü veya ipk olarak eklentisini burada paylaþýnýz.

Lütfen cihazýnýzdaki imajý belirterek klasör yolu olarak;
    \\VUDUO\Root\usr\lib\enigma2\python\Plugins\Extens ions\MediaPlayer klasörünü burada paylaþýnýz.

Örnek: openatv 6.0 imajýna ait Mediaplayer klasörü, veya vti 11.0 imajýna ait mediaplayer klasörü veya penpli 4.0 imajýna ait mediaplayer klasörü vb. þeklinde belirtiniz.

Katkýlarýnýzý bekliyor ve þimdiden çok teþekkür ediyorum.
    bence imaji ile alakali bir durum.duo da kullandiginiz image yok mu duo2 icin?
    AlýntýAlýntý

Member albi1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    33 Toplam

Standart Cevap: Vu Duo imajlarýna ait MediaPlayer Paylaþýmý

Alýntý hasoo Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    bence imaji ile alakali bir durum.duo da kullandiginiz image yok mu duo2 icin?
    duo da kullandýðým imajlar var ama kurulmuþ halde deðil. Kurulumu yapýlmýþ bir imajdaki mediplayer klasörü veya ipk dosyasý gerekiyor bu iþlem için.

Elimde duo cihaz olmadan, duo için ham imajý kurabileceðim bir yol varsa belirt lütfen.
    AlýntýAlýntý