Anadolu Üniversiyesi Android Uygulaması
Anadolu Üniversitesi, ülkemizdeki en kalabalık fakat bir o kadarda en çok imkâna sahip olan bir üniversitedir. Öğrencilerin her anlamda çok daha kaliteli ve de kolay bir eğitim hayatı geçirebilmesi için okul tarafından birden fazla imkân sunulmaktadır.

Anadolu Üniversitesi’ nin öğrencilerine sunduğu fırsatlar arasında en çok beğenileni ve de en sık kullanılanı ise hiç şüphesiz ki Anadolu Mobil uygulamasıdır. Bu uygulama, android tabanlı cep telefonu ya da tabletlere ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Anadolu Mobil uygulaması ile özellikle de açık öğretim programlarını okuyan öğrenciler, sınava giriş belgeleri ve de dersleri hakkındaki en ince detayı bile oldukça rahat bir şekilde görüntüleyebilmektedirler. Aynı zamanda bu program ile akademik takvim, okulun duyuruları, etkinlikler ve de okul gazetesine kolay bir erişim de öğrencilere sunulmaktadır.

Açık öğretim öğrencilerine sunulan bu eşsiz ve kaliteli uygulama ile açık öğretim ders kitapları, kitapların sesli halleri, yemek menüleri, sınav giriş belgeleri ve diğer birçok bilgiye oldukça kolay ve de rahat bir şekilde ulaşabilme imkânı verilmektedir.

Gereken Android Sürümü: 4.0 ve üzeri

Mevcut Sürüm: 4.0.0.1

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2016

DOSYALAR

[7,23 Mb]
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]