[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Taşınabilir Belge Formatı (PDF) günümüzde iyi bilinen ve muhtemelen en çok kullanılan dosya biçimidir. Özellikle belgeleri yazılımdan, donanımdan veya işletim sisteminden bağımsız olarak, güvenilir bir şekilde sunma ve paylaşma için kullanılmaktadır.

Özellikle internette elektronik belgeler için De Facto standardı haline geldi. Bu sebeple ve artan elektronik bilgi paylaşımı ile, birçok kişi PDF belgeleri yolu ile yararlı bilgiler elde etti.
Siz değerli okurlarımıza bu makalemizde, Linux sistemleri için en iyi PDF düzenleme aracı hakkında birkaç bilgi paylaşacağız. Bu yazılımın ayrıca Windows ve Mac OS için versiyonu da mevcut.
Master PDF Editor, PDF belgeleri ile çalışmak için kullanımı kolay ve kullanışlı ve ayrıca çok güçlü bir PDF Editör.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

PDF dosyalarını kolayca görüntülemenizi, oluşturmanızı ve değiştirmenizi sağlar. Ayrıca birden fazla belgeye bölünmüş kaynak belgeyi birleştirmeye yaramaktadır.
Ek olarak, Master PDF Editör, yorum yazmak, imzalamak, PDF dosyalarını şifrelemek için yardımcı olur.

Master PDF Editor’un Özellikleri:

• Çoklu platform desteği: Linux, Windows ve MacOS’ta çalışır
  • PDF belgeleri oluşturulmaya yarar
  • Metin ve nesnelerin değiştirilmesine izin verir
  • PDF formlarının oluşturulmasını ve doldurulmasını destekler
  • Optik metin tanımayı destekler
  • Birkaç sayfalık işlemleri destekler
  • Yer imlerini ve dijital imzaları destekler
  • Sanal bir PDF yazıcı ile birlikte gelir

Özellikleri bakımından da oldukça kalite bir uygulama olan Master PDF Editor, kullanmaya değecek ve Linux işletim sistemi için vazgeçilmez bir programdır.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] linkinden, işletim sisteminiz için olan versiyonunu indirip, sisteminize kurarak kullanabilirsiniz.