Alýntý Asi2 Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
Dm nin kalitesi tartýþýlmaz. Ama anlamadýðým neden dm 500 cihazý diðer 520/525 cihazla kiyasladiniz. Aralarýnda 20-30 euro fiyat farký var.

Bence kýyaslamayý diðer 4k cihazlar la yapýn. Ben kendim iptv seyrediyorum aldýðým çoðu yayýnlar h.265 ve bu nedenle bana 520 yetiyor da artýyor da
kýyaslamamýn nedeni fiyat degil kalite
520 ve 525 ayný cihaz zaten tek fark modul girisi
yazýlým olmazsa cihazýn donanýmý ne olursa olsun anlamý yok e2.5 stabil olmadan piyasaya suruldugu icindir belki bu sorunlar
525 e ne yuklediysem cihaz kilitlendi vu+ dan 4 kat iyi donaným nasýl olurda kilitlenir ?
crash oluyor kilitleniyor yazýlým mý ? belki ama dreambox son zamanlarda vu+ ile ayný islemciyi kullanmaya basladý gozle gorulmesede ondada ac3 sorunu var
2 yýl sonra dreamboxlarda kondansator arýzasý cýkartmaya baslarsa sasýrmam dogrusu
vu+ nun ne kadar dandik cihaz oldugu ortadayken dreambox ne akla hizmet onun kullandýgý islemciyi kullandý anlamak mumkun degil
belki islemci harici kullandýgý malzemeler kalitelidir hic oyle sanmýyorum ya belki kullanmýstýr ama 1 yýldýr yazýlýmý stabil hale getiremeden son kullanýcýya eziyet cektiriyor
hadi e2.5 sorunlu e2 kullanalým desek ki zaten cogu kisi onu yapýyor buna ragmen hangi imajý kullanýrsak kullanalým cihaz ya crash oluyor ya kilitleniyor
sadece ben degil 525 ve 900 kullanýcýlarýn surekli karsýlastýgý sorun bu
belki sizin cihazda sorun yoktur belki tr deki cihazlar cakmadýr falan filan ama genel olarak herkes bu sorunlardan sikayetci ise yazýlým degil donaným sorunu oldugu ortada
ona bakarsan vu+ ilk aldýgýmýz yýllarda saat gibiydi sonra yok kondansator yok islemci cihaz kendi kendini hurdaya ayýrdý
alana hayýrlý olsun onu almayayým hangi cihazý alayým derseniz oyle bir cihaz yok hepsi birbirinden igrenc oysa son kullanýcýnýn kriterleri belli bunlarý onemsemeden maliyet azaltarak al sana 4k derlerse o 4k alsýnlar fabrikada kendileri izlesin
neyse benim acýmdan tum kriterlerime uyan tek cihaz vardý onu aldým 2nci el kimbilir kac yýl kullanýldý ona ragmen saat gibi tekrar cihaz alacak olsam yine 2 nci el dm500 hd alýrým sýfýrýna o kadar para vermem
o parayý verecegim cihazýn en az 2 gb ram 2 ghz islemci hýzý olmalý ac3 sorunu olmamalý yazýlýmý sorunsuz olmalý falan
hem cihaza tonlarca para ver hemde surekli crash olup kilitlensin bunu benim aklým almaz

kim ne derse desin ben yatýgým testelere bakarým % 99 u o cihazdan memnunmus bu beni baglamaz yaptýgým testler sonucu
vu+ tum seri ve dm520-525 ve 900 benim icin cop statusundedir bu cihazlarý ne alýr nede tavsiye ederim