turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Junior Member hakanakt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Enigma2 İmagelar ile ilgili sorularıma yanıt lütfen

mrblar.geçenlerde 2.el gigablue hd quad uydu alıcısı aldım.2012 de dreambox kullanmayı bırakmıştım uzun zamandır linux tabanlı cihaz kullanmıyordum.enigma2 ile ilgili bir kaç sorum olacak.yardımcı olursanız çok memnun olurum.

öncelikle cihazı almamdaki neden technisat digicorder isio s cihazımda dsmart frekanslarından bazılarını alamıyor olmamdı.sanırım fec problemi olan bazı cihazlarla aynı problem.ikinci neden ise iptv de izlemek istiyor olmamdı.

sormak istediğim sorunun kaynağı iptv de yaşadığım problemlerle alakalı.güncel kernele sahip imageların tamamında iptv nin bazı kanallarında tekleme oluyor fakat bu internet kaynaklı bir tekleme değil.codec veya başka bir problemle alakalı.openmips.4.0,4.1 openatv 4.0 openrsi 4.1 gibi imagelarda sorunsuz çalışıyor.

bu imagelarla kullanırım sorun değil.fakat bu seferde eklentilerin kaynağı güncelliğini yitirmiş oluyor.dosyalara erişemiyor.sormak istediğim en önemli konu da bu.örneğin openatv4.0 kullanırken 6.0 ın eklenti deposunu bu sürüme nasıl ekleyebilirim.kaynağını ftp deki hangi dosyada saklıyor.

diğer rahatsız olduğum bir özellik ise şuanki kullandığım openmips 4.2 de ses 5 er birim olarak atlama yapıyor.bunu 1 e düşürmeyi yapabilir miyim*

sorularımı cevaplarsanız çok memnun olurum.
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    111.692 Toplam

Standart Cevap: Enigma2 İmagelar ile ilgili sorularıma yanıt lütfen

Bu problemi gigablue aletinde bende yasamisdim.
    Octagon, dreambox gibi aletlerde bu yazdiginiz problemle karsilasmadim.

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.
    AlıntıAlıntı