turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
23 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Member kara555 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart Cevap: Dreambox 900 ile iptv

atıp tutmayla olmuyor bu işler al dm900 keyfine bak ne donma ne kasma iptv süper görüntü mükemmel ccam zaten kullanmıyorum
    AlıntıAlıntı

Banned NEXX45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    173 Toplam

arkadaş okadar bilgisi varki sanki herkez yalan söylüyor endebarın yazılarını atıyorum çok iyi okuyun işine gelmedimi banane veyahut polemik yapan bizler oluyoruz alın okuyun arkadaşlar tek bu sayfadamı yazıları buyrun okuyun bilgili biri araştırmacı biri olsa benim dreambox 900 de verdiğim kodiyi çok iyi bilir bu kadar boş boş yazmaz anlamadığım sitede altına birde teşekkür ediyorlar bunun verdiği bütün yanlış bilgilerin

youtubeye bu kodiyi ben verdim madem hatalı imaj bunu çekerkende hata yapar sizler kalkıp hazır bacup dosyalarını imaj diye atarsanız tabikide o hataları alırsınız kimsede kimseyi kandırmasın gerçek budur çok iyi imaj diye open pliyi veyahut open atv yi sizler kullandığınız sürece ne hikmetse her sitede her sayfada yazıyor fakat benim verdiğim dreambox 900 de girmemiş sayfaya dahil dreambox 900 kullananlar bacup beklemesin vermeyecez bir zahmet kendileri yapacak saygılarımla

şu alttaki 2 yazı endebarın yazısından alıntıdır

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] şu sayfada alıntı yazıların sayfasıdır

alıntı
    arkadasından banane ben sana donanım yok diyorum sen kalkmıs insanların kafasını karıstırma diyorsun cop arkadasım cop piyasadaki tum cihazlar cop
    kafası karısan karısacak olmayan donanıma parayı isteyen verir isteyen vermez gercek ortada ben en iyisiyim diyen cihazın islemci hızı 1500 mhz
    bizdeki ne hd yayınlar hd nede trt 4k gercek 4k belkide asla hicbir yayıncı gercek 4k yayın veremeyecek piyasadaki cihazlar yeterli olacak onu bilemem ama ben o kadar para vereceksem alacagım cihazda islemci hızının 2500 mhz olmasını beklerim 2 ghz altındaki cihazlar benim icin coptur

alıntı
    iyide polimik yapan sensin donanım yok diyorum surekli havadan sudan birseyler buluyorsun iyi devam edin konuya benden bu kadar demodur o demo onemli degil trt 4k acıyor nasıl olsa bereket versin powervu da onemli degilse cihazlar super aynen devam
    surekli polimikten benimde canım sıkıldı 4k kanallar yaygınlasmadan ne desek bos yaygınlasınca konusuruz

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Konu NEXX45 tarafından (20.06.2017 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

sen yine nerden cıktın tesadufen bakmasam goremeyecegim ne alakası var kodi ile donanımın ?
    kodiye backup verdinde ben mi verme dedim ? neler sacmalıyorsun ?
    dm 900 de islemci yok diyorum cunku birebir vuduo 4k ile aynı islemciyi kullanıyor islemci hızıda 1500 mhz benim icin 1500 mhz coptur
    fikir beyan etmenin neresi sallama yada neresi yanlıs bilgi ? baskasına 700 mhz islemci hızı yeterli gelir bana gelmez

dm900 de 3 ghz islemci olur ben 1500 mhz derim o zaman yanlıs bilgi olur 1500 mhz olan bir gercege yanlıs bilgi diyemezsin sacmalama
    backup kime verdiysen kim senin backupunu sildiyse git ona soyle benim senin backupuna dair hicbir yazım yok
    her konuda benimle polimige girme refleksinize veriyorum zira backup hakkında yazıpta benim yazdıklarımı refarans gostermenizin anlasılır hicbir yanı yok
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı dragonlord Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    endebar arkadas hangi box kullaniyorsun 900 ile kodi calisiyor bildigim kadariyla 800 open pli iyi ama turkvod mediaportal agir calisiyor ve sinira geldigini belli ettiriyor aktiv swap calisiyor 900de 4gb flash 2gb ram
    illaki daha rahat calisir onunda faydasi olur
    900 ile kodi calısmaz diye birsey yazmıs olsam o zaman 900 ile kodi calısıyor diyebilirsiniz ben kodiden falan bahsetmedim bahsettegim dreamboxun 1 yıldır e2.5 imajı hala stabil yapamamıs olması
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı kara555 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    atıp tutmayla olmuyor bu işler al dm900 keyfine bak ne donma ne kasma iptv süper görüntü mükemmel ccam zaten kullanmıyorum
    birinin copu baskasının hazinesidir zevkler ve renkler tartısılmaz yeter ki uslubunuza dikkat edin
    AlıntıAlıntı

Senior Member Sami Ertaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    565 Toplam

Bana sorduysanız 16 Mbps, 50GB AKN. Iptv için yeterli mi?
    Alıntı musti-28 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Image ile alakasi yok aldigin iptv servere bagli arti senin internetin kaclik bende dm 900uhd ile sorunsuz calisiyor Dragon arkadasim kulladigim Image ts-Image sorunsuz Internet 50 bin hiz
    Mega 180 cm hareketli parabol anten,
    24" motor kolu, Sharp beyaz LNB
    DM 900 UHD 4K - Open ATV 7.4
    AlıntıAlıntı

Banned NEXX45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    173 Toplam

dreambox 900 hakında hiç bir bilginiz yok bırakın dreamboxsu elinizdeki vu hakkındada hiç bir bilginiz yok mips işlemcili uydu cihazlarında nasıl powervu çalışmaz vudada bu kadar bilgisizsiniz vuda sadece 4k olan seride arm işlemcisi olduğu için maalesef daha şundanda haberiniz yoktur dreambox maalesef diyorum imajları oscamde kapattığı için vuda arm 4k uydu cihazlarında ve bütün uydu cihazlarında stream olarak çalışmaktadır araştırın gelin verdiğiniz bütün bilgiler tartıştığınız bütün konular da yazdıklarınız yanlış bilgidir vuda mips işlemcide povervu emudur bundanda haberiniz yoktur daha vunun ne yaptığından dahil haberiniz yoktur tek söylüyorum vu mips işlemci kullanan arkadaşlar povervudan emu olarak açan povervudan resim atsınlar şu siteye de bu kişi vu mips işlemcidede çalıştığını bilsin sami sanada yazayım her yazıya her okuduğuna inanma bana özelden gel sorularına cevap vereyim dreambox 900 ze herkez kalkıpta yazılımını dahil atamayacaklardır okadar basit değildir yeşil hatasınıda alırsınız oan vayahut her an alırsınız bacup atmada yaptığınız hatalardaki gibi
    Konu NEXX45 tarafından (21.06.2017 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

tamam uzman seni kaale alıp cevap yazmakta hata bende
    AlıntıAlıntı

Senior Member osnakli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    58 Toplam

Alıntı NEXX45 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    dreambox 900 hakında hiç bir bilginiz yok bırakın dreamboxsu elinizdeki vu hakkındada hiç bir bilginiz yok mips işlemcili uydu cihazlarında nasıl powervu çalışmaz vudada bu kadar bilgisizsiniz vuda sadece 4k olan seride arm işlemcisi olduğu için maalesef daha şundanda haberiniz yoktur dreambox maalesef diyorum imajları oscamde kapattığı için vuda arm 4k uydu cihazlarında ve bütün uydu cihazlarında stream olarak çalışmaktadır araştırın gelin verdiğiniz bütün bilgiler tartıştığınız bütün konular da yazdıklarınız yanlış bilgidir vuda mips işlemcide povervu emudur bundanda haberiniz yoktur daha vunun ne yaptığından dahil haberiniz yoktur tek söylüyorum vu mips işlemci kullanan arkadaşlar povervudan emu olarak açan povervudan resim atsınlar şu siteye de bu kişi vu mips işlemcidede çalıştığını bilsin sami sanada yazayım her yazıya her okuduğuna inanma bana özelden gel sorularına cevap vereyim dreambox 900 ze herkez kalkıpta yazılımını dahil atamayacaklardır okadar basit değildir yeşil hatasınıda alırsınız oan vayahut her an alırsınız bacup atmada yaptığınız hatalardaki gibi
    abi bi sakin ol. İkinizde aynı şeyi söylüyorsunuz farklı şekilde. Hem endebar bu forumun en değerli üyelerinden biridir. Bilgisi paylaşımı senin kadar iki değerli ustanın burda birbirine girmesini hiç hazmedemedim. Onun için polimik yaratmadan güzel güzel anlatın bizde dinleyelim.
    AlıntıAlıntı

10. Teşekkür edenler:

endebar (22.06.2017) , santamaria (22.06.2017)

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Dreambox mybox yourbox hepsi dalavere alın bir blabla ayakkarını uzat gözlerini kapat gel keyfim gel.(gelirse tabiki)
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

12. Teşekkür edenler:

kadehte33 (22.06.2017) , endebar (22.06.2017)

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu