turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Senior Member Ihtiyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    11 Toplam

Standart Türksat Tarama Hk.

Herkeze Slm,lar
    Ilk önce Herkezin Ramazani mubarek olsun. Bilmiyorum simdiye kadar kimsenin basina gelen bir olaymi yoksa ilk benim basimami geliyor.Ayni satalitlere bagli Diseg ile ayrilan iki cihazimdada Türksat tarama yapamiyorum yani taramayaptigim halde hicbir kanal bulamiyor.multisat skan yaptigim zaman Hotbird-Eutelsat7° ve Astrada hersey normal sadece Türksatta hiçbir kanal bulamiyor chazlarim Dm7080HD ve Dm900 UHD 4K sebebini bilen Kardeslerden yardim bekliyorum. Bütün imageleri denedim sadece Türksatta kanal bulamiyor sebebi ne olabilir.Hazir setting attigim zaman hersey normal.Tek transponder arattigim zaman yine hersey normal sadece Türksat arattigim zaman hicbir kanal yok.Bir çözümü varmi bunun var ise nedir.Tekrardan herkeze hayirli Ramazanlar dilerim.
    Hayirli günler.:
    AlıntıAlıntı

Senior Member vardiyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    106 Toplam

Standart Cevap: Türksat Tarama Hk.

Alıntı Ihtiyar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Herkeze Slm,lar
    Ilk önce Herkezin Ramazani mubarek olsun. Bilmiyorum simdiye kadar kimsenin basina gelen bir olaymi yoksa ilk benim basimami geliyor.Ayni satalitlere bagli Diseg ile ayrilan iki cihazimdada Türksat tarama yapamiyorum yani taramayaptigim halde hicbir kanal bulamiyor.multisat skan yaptigim zaman Hotbird-Eutelsat7° ve Astrada hersey normal sadece Türksatta hiçbir kanal bulamiyor chazlarim Dm7080HD ve Dm900 UHD 4K sebebini bilen Kardeslerden yardim bekliyorum. Bütün imageleri denedim sadece Türksatta kanal bulamiyor sebebi ne olabilir.Hazir setting attigim zaman hersey normal.Tek transponder arattigim zaman yine hersey normal sadece Türksat arattigim zaman hicbir kanal yok.Bir çözümü varmi bunun var ise nedir.Tekrardan herkeze hayirli Ramazanlar dilerim.
    Hayirli günler.:
    sorunu bu şekilde çözmenizi öneriyorum.
    Hatırlatma:Otomatik güncelleme yapabilmek için, Türkiye ve Avrupa’dan TÜRKSAT TANITIM (12380 V SR:27500 FEC:3/4) Türkiye ve Orta Asya’danTURKSAT PAKET (12423 H SR:30000 FEC:3/4) yayınlarımızın parametreleri manuel olarak girilmeli ve şebeke arama (Network Search) açık seçilmelidir.
    konulara teşekkür etmek yerine teşekkür butonu kullanalım
    zgemma h11 s 4k
    100 cm ofset disec motor
    AlıntıAlıntı