turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

8 sonuçtan 1 ile 8 arası
    Junior Member kadir2017 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Post Tv önerisi acillennnnn

selam arkadaşlar
    4 bin TL kadar 55 ekran bir marka ve model TV önerir misiniz ve kullanmakta olduğum recever drambox hd 8000 cihazı kullanıyorum Wi_fi olursa ayrıca smart tvli bu receveri kullanmam gerekiyor mu bu konuda yardımınızı rica ediyorum gün içersinde almayı düşünüyorum herkese hayırlı ramazanlar iyi hafta sonu dilerim.
    AlıntıAlıntı

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Standart Cevap: Tv önerisi acillennnnn

Alıntı kadir2017 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selam arkadaşlar
    4 bin TL kadar 55 ekran bir marka ve model TV önerir misiniz ve kullanmakta olduğum recever drambox hd 8000 cihazı kullanıyorum Wi_fi olursa ayrıca smart tvli bu receveri kullanmam gerekiyor mu bu konuda yardımınızı rica ediyorum gün içersinde almayı düşünüyorum herkese hayırlı ramazanlar iyi hafta sonu dilerim.
    4 bin e iyi bir 4k bulursun wifi olursa iptv yi tv den izlersin ottplayer ile ama uydu yayınları icin tv nin icindeki 4k uydu alıcısı çöp hicbir isine yaramaz paylasımdan uydu yayınlarını izlemen icin yine dreambox a ihtiyacın var
    dreambox a ihtiyacın olursa iptv yide uyduyuda dreambox ile izleyecegin icin alacagın tv 16k bile olsa monitor olarak kullanırsın tavsiyem lg al led al fazla para verme
    kontrast ve hareketli goruntude sorun yapmasın yeter monitorden ne bekliyorsan sozde akıllı dedikleri aptal tv den onu bekle
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

santamaria (13.06.2017) , RATUS42 (12.06.2017) , alpaslan (11.06.2017) , sonic (11.06.2017) , kadir2017 (11.06.2017)

Senior Member yeerken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    81 Toplam

hocam vestelleri bir incele derim
    AlıntıAlıntı

5. Teşekkür edenler:

kadir2017 (12.06.2017)

Senior Member Sami Ertaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    565 Toplam

Hiç bir TV'nin ne smart özellikleri ne de dahili uydu alıcısı, Dreambox ve benzeri uydu alıcılarının yerini tutmaz. Özellikle hobiciler için.
    Mega 180 cm hareketli parabol anten,
    24" motor kolu, Sharp beyaz LNB
    DM 900 UHD 4K - Open ATV 7.4
    AlıntıAlıntı

7. Teşekkür edenler:

endebar (13.06.2017) , santamaria (13.06.2017)

Junior Member cognis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    26 Toplam

phılıps 6 serisi 4k ips panel 4 çekirdekli 16gb android tv alabilirsiniz tavsiye ederim dogal renkler
    AlıntıAlıntı

9. Teşekkür edenler:

endebar (13.06.2017) , kadir2017 (13.06.2017)

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı cognis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    phılıps 6 serisi 4k ips panel 4 çekirdekli 16gb android tv alabilirsiniz tavsiye ederim dogal renkler
    philips iyi benim kuzenede aldık renkleri guzel ama cekirdek konusunu hic kurcalamayın tv ler islemcinin kac cekirdek oldugunu soyluyor ama nedense islemci hızını acıklamıyorlar isterse 980 cekirdek olsun islemci hızı 2000 altında ise 5 para etmez
    onemli olan cekirdek sayısı degil cekirdek sayısının artmasının artısı 2 nci 3 ncu yaptıgın isleri diger cekirdeklere aktararak hızlanmasını saglar bir telefon reklamı vardı casper mi ne 8 cekirdek aynı anda 8 isi yapıyor diyor evet yapıyor ama hepsini kagnı hızında yavas yavas yapıyor
    2 ghz islemci hızı olan 2 cekirdek 700 mhz islemci hızlı 16 cekirdekten 10 kat daha hızlı islem yapar
    cekirdek sayısı aldatmacadan baska birsey degil ama genel olarak philips 6 serisi guzel tv bende tavsiye ederim
    AlıntıAlıntı

11. Teşekkür edenler:

kadir2017 (13.06.2017)

Senior Member Asi2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    157 Toplam

Sony den şaşmayın derim. Bide Android TV olursa daha iyi olur
    AlıntıAlıntı

13. Teşekkür edenler:

kadir2017 (13.06.2017)

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Alıntı Asi2 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Sony den şaşmayın derim. Bide Android TV olursa daha iyi olur
    tabi ki sony cakma kore mallarından kat kat ustun ama para konusur
    sony lerin hepsinde android var diye biliyorum
    AlıntıAlıntı

15. Teşekkür edenler:

kadir2017 (28.06.2017)