turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
40 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

Standart Cevap: 4K kanallarda sorun.

Alıntı NEXX45 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Bu yazdığınız bilgilerin hepsi yanlış daha hala bilgi veriyorum diye yazıyorsunuz sizin bu yazdıklarınız tarih oldu biraz araştırın vip siniz fakat bilginiz yok sıfır bana 2012 yılın da yazılan bilgilerin aynısını yazıyorsunuz daha hala sadece gülüyorum demek ki sizler daha hala bilgi olarak aynısınız değişen hiç bir şey olmamış araştırın gelin yazın 2 yıl daha yeni çıkmış olan 4k uydu cihazlarında yazıyorsunuz düne kadar 4k uydu cihazına ne gerek var diyen de ben değilim ilk önce hd cihazlarda daha yeni yeni çözülmüş sorunlara bir bakın okuyun 4k uydu cihazları için yazmayın insanların kafalarını karıştırmayın daha neyin ne olduğundan haberiniz yok bu dediğiniz 100 Hz 4k da ne alakası var 60 fps olmasın bu aç3 sorun ne alaka ses kodeği aac verdiğin bilgi senin bu kadar bu verdiğin yanlış bilgilerden dolayı bizler kanıtları ile düzeltmeye uğraşı yorum 4k kanalları çıktığından beri aac dir sadece lav kodeği ile tv kartlarında çalışır aç3 ile çalışmaz povervu ne alaka size bu kanalı çözüyoruz diye satan firmamı var üretici ve satıcılardan emu ile gelir gider bu bu günde böyledir eskiden de böyledir hiç kimse bunun açılacak sözünü veremez hiç bir uydu ve kanalda bir gün seyreder siniz bir ay veya bir yıl garantisi yoktur üreticiler sadece orj kart ve modül lere destek verir ve test eder siz o bantta kalkıp cihazı en aşağı bir saat test mi ettiklerini sanıyorsunuz
    yanlıs olan ne vuduo nun powervu acmaması mı ? yoksa ac3 sorunundan dolayı acmaması mı ? ac3 sorunundan dolayı acmıyor diyen tek kisi benim o zamanlar sallama diyenler sonra baktılar ki tum forumlarda ac3 sorunundan dolayı acmıyor simdi herkez ac3 sorunu var diyor
    dune kadar degil her zaman 4k cihaz almayın diyorum pc kadar cep tel kadar para vereceksem onun kadar donanım isterim 1500 mhz islemci ile 4k falan izlenmez
    piyasadaki tum 4k cihazlarda donanım falan yok hicbir cihaz alınmaz 4k icin iyi donanım gerekli birileri dandik cihazları astronomik fiyata satacaklar diye kimseye alın demem degil 4k 8k bile acsa piyasadaki linux cihazlara 5 kurus para vermem
    daha 4k yayın yok olanların yarısını acıyor yarısını acamıyorsa ortada sorun oldugu kesin istedigin kadar yazılım de 4k donanım ister 4k icin cihaz alacaksam islemci hazı cep tel gibi 2 ghz lerin uzerinde olmalı degilse o kadar kareyi isleyemez cortlar
    sadece uydu alıcıları icin degil tum elektronik cihazlar icin bu bir gercek islemci hızı iyi degilse o cihaz coptur
    700 mhz olan cep telefonuyla hicbir uygulama dogru durust calısmıyorsa uydu alıcısındada calısmaz donanım olmazsa yazılım hicbirseydir
    piyasadaki en iyi cihazdaki islemci hızı 1500 mhz bu benim icin 1500 mhz coptur
    insan olmak karşındakinin dinine, diline, ırkına bakmadan saygı göstermektir.
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

audi06_19 (18.06.2017)

Banned NEXX45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    173 Toplam

bir kardeşimin yazısını atacam size skaypiden gelen yazıdır gece 4k tv side vardır 4k uydu cihazıda vardır ancak bundan anlarsınız altaki yazıyı okuyun insanların kafalarını karıştırmayın biraz rahat bırakın

Ben takmiyorum
    Evet
    Bazi aptal test yayinlarinda 4k takiliyo
    Ama trt 4 k
    Fashion tv 4k
    Insight uhd gibi
    Adam gibi yayinlardda sorun yok
    Aslinda bunlara sunu sormak lazim
    Aptalca bir demonun
    Tum gun dondugu bir yayindan ne bekliyorlar��
    Ona bakilirmi
    Sacmalik
    Aynen
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

arkadasından banane ben sana donanım yok diyorum sen kalkmıs insanların kafasını karıstırma diyorsun cop arkadasım cop piyasadaki tum cihazlar cop
    kafası karısan karısacak olmayan donanıma parayı isteyen verir isteyen vermez gercek ortada ben en iyisiyim diyen cihazın islemci hızı 1500 mhz
    bizdeki ne hd yayınlar hd nede trt 4k gercek 4k belkide asla hicbir yayıncı gercek 4k yayın veremeyecek piyasadaki cihazlar yeterli olacak onu bilemem ama ben o kadar para vereceksem alacagım cihazda islemci hızının 2500 mhz olmasını beklerim 2 ghz altındaki cihazlar benim icin coptur
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    173 Toplam

siz fabrikayı kurun çıkartın istediğiniz gibi uydu cihazı bizde onu alalım sözünüz var povervu emu olacak blint scan olacak dvbs2x olacak multi inbut stream olacak acm wcm olacak işlemci 2 ghz olacak rem en aşağı bir 16 gb olsun flaş bir 16 gb olsun alırız sadece siz çıkartın bu şekilde bir cihaz varsa herkez hazır bekliyor sizi
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

benim cıkaracagım cihaz hersey tv de olacak 3 bolumlu olacak 1 bolumde pc olacak istedigin isletim sistemini kuracaksın 1 bolumde linux uydu alıcısı olacak istedigin imajı yukleyeceksin 1 bolumde android olacak istedigin uydugulamayı yukleyeceksin herseyi tek tv den yapacaksın sony den haber bekliyorum haber versin cıkarıcam
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    173 Toplam

senin bu yazdıkların yüzünden konu öyle bir dağıldıki yok ettin desek doğru olur hayaller ile bir şeyler olmuyor sadece elimizdekiler ile kullanıyoruz şuan sorunlarda olacak istesenizde istemesenizde 2 yıllık uydu cihazından bu kadar
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

iyide polimik yapan sensin donanım yok diyorum surekli havadan sudan birseyler buluyorsun iyi devam edin konuya benden bu kadar demodur o demo onemli degil trt 4k acıyor nasıl olsa bereket versin powervu da onemli degilse cihazlar super aynen devam
    surekli polimikten benimde canım sıkıldı 4k kanallar yaygınlasmadan ne desek bos yaygınlasınca konusuruz
    AlıntıAlıntı

Member ozgurece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12 Toplam

Değerli Forum arkadaşım powerVu konusunda arkadaşımız doğru söylüyor ben ne kadar uğraşsamda SF4008 de Astra 4.8 deki belgesel kanalları açamadım elimde 2 machina 3D ve birde octagon var . O nedenle machinalar LED TV ye bağlı discovery sience, animal planet ..vs onları izleyebiliyorum Ama4008 de imkanı yok powervular ne yapsam olmadı. SF 4008 oscam ok şifreli kanalların çoğu açık, Tanberg Ok izleniyor ama Powervu malesef o nedenle PC monitörüne bağladım cihazı.Ha ben yaparım açılır diyen varsa buyursun gelsin yapsın.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Konu ozgurece tarafından (17.06.2017 Saat 20:35 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    173 Toplam

bütün sitelerde yazıyoruz dreambox harici oscam powervuda streamdir sadece dreambox ta emudur bu bilgiyi nasıl haberiniz olmaz çoğu kişi ile powervu konusunta tartışan benim bilgiyi ağızlarından zorla alan benim oscam de powervu stream diyen benim kim demiş oktagon 4008 de emu ile çalışır öbür sitedede şuan kişi satıyor neden satıyor sordunuzmu nikini vermeyim ben onun satışa bir bak daha 3 ay olmadan satıyor oktagon 4008 zi benimle idda ettiği halde satıyor bir sorunda öğrenin neden powervu istiyorsanız dreambox harici uydu cihazlarında eyer firma yazılımı vermezse hayal yok machina 3 de emu olarak verdiler nextfirması yazılımını astra 4.8 veyahut 4.9,5.0 isim yer hepsi aynı uydudur öbür sitedede benim yazdıklarımı okumadınmı oktagon 4008 için stream olarak powervuyu yapmanız kolay bir şey değildirki bunu yazmıyorlar ancak yapılırsa hazır olarak kullanırsınız vu+solo4k yı ben niye sattım yarı fiyatına astra 4.8 eyer auto powervu verirlerse seyredersiniz birde emu vermeleri gerekli şuan için çok zor istese firmalar yaparlar verirler
    Konu NEXX45 tarafından (17.06.2017 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

11. Teşekkür edenler:

ozgurece (17.06.2017)

1 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

powervu donanımsal sorundur
    vu+ larda ac3 ses sorunu vardır ve powervu yu asla acamazlar
    bunu powervu ilk cıktıgında yazdım koreli muhendisler yapar falan salladılar ne oldu powervu direk acmıyor 2 sene daha bekleyin belki acar
    AlıntıAlıntı

13. Teşekkür edenler:

audi06_19 (18.06.2017)

3. sayfa - 4 sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu