Benim için Rahatlatýcý Sesler
Günün stresinden kurtulmak, kolayca uyuyabilmek ve meditasyonlar için rahatlatýcý sesler büyük bir yardýmcýdýr. Þimdi bu sesler tek bir uygulamayla tablet ve telefonlara geliyor. "Benim için rahatlatýcý sesler" uygulamasý ile bu sesleri dinleyebileceksiniz. Rahatlatýcý sesler android uygulamasý indiriþlemini yapmak için " benim için rahatlatýcý sesler" adlý uygulamayý ücretsiz olarak aratarak cihazlarýnýza yükleyebilirsiniz.

Rahatlatýcý sesler uygulamasýnda çeþitli rahatlatýcý ve dinlendirici doða sesleri, kedi hýrýltýsý, þömine sesi, metronom sesi, kuþ cývýltýsý gibi birçok seçenek bulunmaktadýr. Dinlerken huzur bulacaðýnýz bu sesleri ücretsiz olarak dinleyebileceksiniz. Günün stresini bu sesleri dinleyerek üzerinizden atabilirsiniz. Eðer uyuma güçlüðü çekiyorsanýz uyku zamanlayýcýsý kurarak sizin için en doðru uyku sesini seçerek dinleyebilirsiniz. Bu sesler sayesinde kendinize uyku düzeni oluþturacak ayný zamanda huzurlu bir uyku geçireceksiniz.

Uygulamayý isterseniz çevrimdýþý olarak da kullanabilirsiniz. En beðendiniz sesleri favorilerinize ekleyerek bu seslere bu bölümden daha kolay bir þekilde ulaþabilirsiniz. Kendinizi günlük stres ve görevlerden uzak bir okyanusun üzerinde ya da yaðmur yaðan bir ormanda hissetmek ister misiniz? Bu uygulamayý indirerek tüm bu hayallerinizin sesini dinleyebilirsiniz.

Gereken Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Mevcut Sürüm: 1.0

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]

DOSYALAR

[15,06 Mb]
[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]